Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War po raz kolejny nie na PC...

36 postów w tym temacie

Poczekamy - zobaczymy. Choćby z kwestii finansowych pomijanie rynku PC byłoby chyba raczej mniej rozsądne aniżeli wydanie gry również na PeCety. Cóż - coś mi się jednak widzi, że prędzej czy później Gears of War wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda :( Chętnie bym w to pograł, ale tylko na PeCecie, bo Xboxa nie mam i raczej mieć nie będe:/. No ale jest jeszcze szansa, może na przyszłą gwiazdkę albo nową imprezę w L.A., która jet zamiast E3 przedstawią projekt przeniesienia gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie rozumiem, tyle PC-owców napaliło się na tą grę, a oni jak jakieś uparte dziecko nie chce zrobić, chociaż będą same korzyści. Jakiś układ z Microsoftem? To może chociaż na Vistę, lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obecna chwile GoW na PC mija sie z celem. Kompletnie.
Rozbudowa standardowego PC, do maszyny, ktora zdolnaby byla do pociagniecia GoW na podobnym poziomie co x360, jest po prostu kosmiczna. Zaczynajac od 8800 (lub R600), do tego jakis QuadCore (lub od biedy Dual), 2-4GB ramu. Dodajac koszt takiej operacji, otrzymujemy cene x360 + calkiem niezlego HDTV. Slowem, nieoplacalne. Juz lepiej kupoc x360 dla tej jednej gry.

Jedno co moze w tym newsie dziwic, to fakt, ze wpis pojawil sie w sterownikach nVidia, a w x360 siedzi ATI. Tak wiecj, kto powinien optymalizowac UnrealEngine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że GoW jest eclusixe na X360 i to że granie na PC "nie jest Cool" no ale te kilka Milonów $ {no setek tysięcy powiedzmy} chyba jest wart wydania GoW na PC. Jestem jednak dobrej myśli, dużo exclusivów z X-Boxa i 360 wyszło na PC {np. Sudeki, KOTORy...}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie glupota ile oni kasy traca w ten sposob.Tylko XBOX360 = tylko ok 3mln dolarow ze sprzedazy gry a nie 8 mln $ jesli by zrobili jeszcze na PC i PS3. Nie kumam takich ludzi.Wola mniej kasy i zadowolona mine MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:49, jac22 napisał:

Nie kumam


To, że nie kumasz, to akurat widać po Twojej wypowiedzi. Myślisz, że umowę na exclusive podpisuje się za darmo? Za jeden uśmiech? Pomyśl czasami, zanim zaczniesz takie bzdury pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jac22 -> a slyszales o czyms takim jak "exclusive title"? Po prostu jest to gra promujaca mozliwosci xboxa 360! dzieki Gers of war sprzedaz tej konsoli wzrosola kilkadziesia razy. Tak jak MGS na PSX tak GOW na Exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 16:02, Koleś napisał:

> Nie kumam

To, że nie kumasz, to akurat widać po Twojej wypowiedzi. Myślisz, że umowę na exclusive podpisuje
się za darmo? Za jeden uśmiech? Pomyśl czasami, zanim zaczniesz takie bzdury pisać...

eee... GoW''a robił Epic. który nomen omen należy do M$, nie? Czyli jeśli dobrze kojarzę, płaciliby samemu sobie :P Zakładając że jednak się mylę, "łapę" na tytule i tak ma M$, który by zwiększyć sprzedaż Visty może zdecydować się na taki krok (np. to samo robi z Halo 2).
No i po trzecie, ja nie wiem skąd niektórzy biorą takie "przewidywane wymagania" o ile za konwersję nie będzie odpowiadać banda idiotów :P Zrobi się ją porządnie, to pójdzie na kartach z serii GF7 i 1-2 GB RAMu, co i tak w porównaniu z teoretyczną moca obliczeniową x360 jest o wiele większą ilością (co oczywiście nie do końca ma przełożenie, projektowanie pod jedną konfigurację i takie tam, ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:26, Przemek001 napisał:

Poczekamy - zobaczymy. Choćby z kwestii finansowych pomijanie rynku PC byłoby chyba raczej
mniej rozsądne aniżeli wydanie gry również na PeCety. Cóż - coś mi się jednak widzi, że prędzej
czy później Gears of War wyjdzie na PC.


wlasnie przez wzglad na finanse jest on tylko na xboxa - zeby ludzie kupili konsole i kupowali na nia wiecej gier - na samych konsolach MS traci i to wlasnie na grach generuje sie zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie dobrze ze Gears of War zostaje na Xboxsie360 nie kazdy powiniem w to grac bo gierka przepiekna. To dzieki tej grze kupuja Xboxsa360 :) ja naprzyklad kupilem juz wczesniej xboxsa bo piekna sprawa miec takie cacko w domu. Wiec mnie to nie rusza czy wyjdzie na PC. Chcesz grac kup sobie konsole :D Jak by takie same gry byly na PC i na konsole kto by potrzebowal jakis konsol :D wiec jest oczywiste ze gry specalnie robia na konsole aby ludzie wydawaly kase :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:49, jac22 napisał:

Nie no dla mnie glupota ile oni kasy traca w ten sposob.Tylko XBOX360 = tylko ok 3mln dolarow
ze sprzedazy gry a nie 8 mln $ jesli by zrobili jeszcze na PC i PS3. Nie kumam takich ludzi.Wola
mniej kasy i zadowolona mine MS.


Do tej pory na x360 zeszło już ponad 2 mln. kopii GeoW. Sądzę, że Microsoft na każdej sprzedanej kopii zarabia ciut więcej niż 1,5$. Gdyby gra wyszła na PS3 napewno sporo by jeszcze zarobiła. Ale PC? Przy takiej ilości piractwa? Pewnie w końcu, jak hype na te grę na konsolach spadnie (pewnie przy okazji premiery GeOW 2:P) to na Vistę zostanie rzucony jakiś chłapowaty port GeOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:31, Full Wypas napisał:

Ja ich nie rozumiem, tyle PC-owców napaliło się na tą grę, a oni jak jakieś uparte dziecko
nie chce zrobić, chociaż będą same korzyści. Jakiś układ z Microsoftem? To może chociaż na
Vistę, lepsze to niż nic.



sensowne argumenty :) ja mam X360 a na niego GoW i HALO 2, obie gry - cudo, polecam :)

PS co do konwersji mnie juz to tak bardzo nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do piracstwa SHINIAN to xboxs360 da sie przerobic i mozez grac na piracie tylko zeby przerobic konsole trzeba zaplacic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować