Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Dark Crusade w super cenie!

49 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl trwa wielka Noworoczna Promocja, w której - dzięki Wirtualnym Pieniądzom - macie okazję zdobyć wiele tytułów w niewiarygodnie niskich cenach. Za jej sprawą można nabyć doskonały dodatek Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade już od 29,90 PLN (oszczędzając 30 PLN!).

Przeczytaj cały tekst "Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Dark Crusade w super cenie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta promocja zbyt dobrze nie idzie skoro każdą (prawie każdą) pozycje przedstawiają osobną.
świgramki są bardzo fajne a ta wygląda jak świterminator ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świncron :) Te świnki świetnie wyglądają.

Promocje jeszcze lepiej. Szkoda tylko, że cierpię na brak środków na zakup :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnka skarbonka jak zwykle niesamowita! :)
Co do samej gry... Jakoś Warhammer mnie nie kręci... Np. ta świnka jest dla mnie zbyt straszna, jeśli wszystkie jednostki w WH są tak srogie to zmarłbym śmiercią tragiczną przed monitorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, świnka naprawdę przednia, tak samo jak i zresztą owa promocja.

>>>Chyba ta promocja zbyt dobrze nie idzie skoro każdą (prawie każdą) pozycje przedstawiają osobną.

Reklama i marketing przede wszystkim ;-)

Według mnie jest to najlepsza promocja jaka od daaaawna się pojawiła i myślę, że sprzedaż idzie wyśmienicie, szczególnie niektórych tytułów, co widać po tym jak ciągle brakuje i są uzupełniane zapasy pewnych tytułów. Sam dzięki promocji skusiłem się na 11 tytułów z czego część już mam, a część czeka na wysyłkę i myślę, że jest więcej takich osób.

Dzięki CDP ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świnko-Cron jest Genialny!!
Promocja też ale już Dark Crusade mam bo jestem fanem serii.
A promocji Medievala II zamówiłem to 1 płytka uszkodzona była ;/.
Ciekawe czy tak mają wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym ze szczęśliwych nabywców Dark Crusade po okazyjnej cenie i jestem z tego bardzo zadowolony :). Drodzy gramowicze! Zamawiajcie Dark Crusade, póki jest tak tanio!
PS. Nekronowa świnka wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest świnka-skarbonka, tylko zwyczajne podkładanie konkurencji świni ;)
Ale Nekroświnka bije chyba wszystkie dotychczasowe. nawet Świnkę Montanę i Pigguś''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najgorsza świnka spośród wszystkich, mnie osobiście najbardziej do gustu przypadł Gangsta Pig :)
Sama gra jest niezła, ale beznadziejnie spolonizowana, a wszystkim którzy lubią RTS-esy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna świnka, przerobiliście ją na Robocopa :P

Hmmm naprawdę dobre gry w tej promocji, szkoda że większość mnie nie interesuje, ale może inni kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować