Zaloguj się, aby obserwować  
Liquiddon

Remake jakiej gry chciałbyś zobaczyć?

210 postów w tym temacie

...

Dnia 06.03.2007 o 03:01, Vilmar napisał:

2. Colonization (niby tylko epizod w karierze Sida Meiera, ale dużo bardziej trafiający w mój
gust niż Cywilizacje).

Ja też chce i to koniecznie + do tego opcja multiplayer ktrej mi strasznie brakowało
i jeszcze inne moje typy:
Battle island
Dungeon Keeper
North & South
CENTURION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:51, iro1979 napisał:

Ja też chce i to koniecznie + do tego opcja multiplayer ktrej mi strasznie brakowało


W absolutnej teorii tryb multiplayer (hot seat) w Colonization był - można było ustawić kierowanie wszystkimi czterema nacjami naraz i np. podczas tury przeciwnika po prostu oddawać myszkę współgraczowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:05, liquid-mk napisał:

Jest wiele kultowych gier.Dla mnie na przykład są to przygodówki z Amigi jak na przykład Another
world lub flashback i bardzo chciałbym zobaczyć je w nowe j oprawie ale z tym samym klimatem...


No to jak idzie o Another World, to dołączam screeny. Gra jest w nowej, odświeżonej oprawie i nie straciła klimatu.
Dla porównania oryginalnego wyglądu sprzed lat i odświeżonego zrobiłem kilka zrzutów porównawczych.

20070307083539

20070307083552

20070307083600

20070307083610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dodać. Stary, dobry Another World - krótki, frustrujący, a w wydaniu na piętnastą rocznicę powstania - za drogi :) Wydanie niby bogate, bo jest i płyta ze ścieżką dźwiękową,, pocztówka, film o powstawaniu gry, instrukcja. Całość w naszym pięknym języku. Ale z ceną ich jednak poniosło: 30 złotych to przegięcie.
Nie mogłem się jednak powstrzymać, bo 15 lat temu zagrywałem się w AW na moim 386. Postanowiłem ją sobie sprawić i zobaczyć jak wygląda teraz.
W skrócie: 3 godziny gry i wielki niedosyt.

20070307090451

20070307090513

20070307090536

20070307090549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 12:12, Pediator napisał:

> North & South
O pamiętam jak pykałem to na mojej Amiga 600.

A ja specjalnie chodziłem do starszego znajomego popatrzeć przez ramię jak gra na Amidze (ja miałem C-64).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie z przyjemnością kupił i zagrał w remake "Blood".

Tam gdzie lały się hektolitry krwi i walczyło się z wyznawcami szatana (czy innego dziwnego kultu) i do tego humor był tak romantycznie czarny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remejk D2 Lod, D1, Wc3TFT i RoCh, Carmageddon 1 xD (poważnie), remejk jeszcze może gier dosowych, które nie działają na XP i Vista... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym grę Dune.
Tata grał w nia jak byłem mały (na amidze).
Potem była jeszcze wersja na PC z niezłą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 09:08, Veilaine napisał:

Nie mogłem się jednak powstrzymać, bo 15 lat temu zagrywałem się w AW na moim 386. Postanowiłem
ją sobie sprawić i zobaczyć jak wygląda teraz.
W skrócie: 3 godziny gry i wielki niedosyt.


Kurka dięki za info i krótką "chłodzącą" recenzje:) Ale i tak zaryzykuje...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod niektórymi tytułami z twojej listy podpisuję się ręcoma i nogoma :P Zwłaszcza za Theme Hospital i Diablo I ;)

A od siebie mogę jeszcze dodać:
- Duke Nukem 3D - mimo wielu lat jakie minęły od premiery to on pozostaje moim ulubionym FPS ;)
- Blood - za ten niezapomniany wisielczy klimat, obok DN3D to mój drugi FPS z ukubionych ;)
- Carmageddon - nigdy nie zapomnę ile czasu spędziłem nad tą gierką, kolejne części to już nie to samo.
- Mortal Kombat - z sentymentu do tej nawalanki ;P

Więcej tytułów nie pamiętam, ale pewnie są jeszcze takie napewno ;)

P.S. Ale niemile bym oglądał remake w postaci niedawnego Another World 15th Anniversary Edition, moim zdaniem powinny to być 3D remake ze świetną, nowoczesną oprawą, ale dawną grywalnością oraz dołączać do tego wersje oryginalne sprzed tych iluś lat, aby można było porównać jak wiele się zmieniło ;)

No i czekam za Tomb Raider Anniversary, jak wyjdzie w wakacje to na pewno będę mieć kasę na zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze stareńką "Dark Colony"? Z chęcią zobaczyłbym następną część. Tym bardziej oglądajac końcowy film w kampanii ludzi. Jedynka była naprawdę świetna, ale twórcy przesadzili chyba z poziomem trudności i dlatego gra nie odniosła dużego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lista fajnych remaków -

1.Far Cry (Far Cry2)
2.Diablo (Diablo3)
3.Baldur''s Gate (Galdur''s Gate3)
4.FEAR (FEAR2)
5.Mafia (Mafia2)
5.Gothic (Gothic4)

eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 16:51, tykus napisał:

- Mortal Kombat - z sentymentu do tej nawalanki ;P


Cojakiś czas wychodzą kolejne części(na konsole) ale cała magia MK już dawno się gdzieś ulotniła. No może poza niedawno wydanym Shaolin monks.Szczerze polecam wszystkim miłośnikom smoczej sagi.Tooaasty!

Dnia 07.03.2007 o 16:51, tykus napisał:

P.S. Ale niemile bym oglądał remake w postaci niedawnego Another World 15th Anniversary Edition,
moim zdaniem powinny to być 3D remake ze świetną, nowoczesną oprawą, ale dawną grywalnością
oraz dołączać do tego wersje oryginalne sprzed tych iluś lat, aby można było porównać jak wiele
się zmieniło ;)


Kurka felek, z waszych wypowiedzi wychodzi na to że remake AW to raczej zwykły nabijacz kasy żerujący na sentymentach graczy(w tym moim).Szkoda bo przez słowo remake mam na myśli coś poważnego patrz:Settlers II
lub np. King kong w kinematografi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:01, liquid-mk napisał:

Kurka felek, z waszych wypowiedzi wychodzi na to że remake AW to raczej zwykły nabijacz kasy
żerujący na sentymentach graczy(w tym moim).Szkoda bo przez słowo remake mam na myśli coś poważnego
patrz:Settlers II
lub np. King kong w kinematografi.


Nie grałem w remake Settlers II, bo też fanem tej serii nie jestem ;P Ale polecam się zapoznać z demem Another World Anniversary, było kiedyś w CDA, albo też w google poszukaj ;) Mi do gustu nie przypadło, bardziej przypominało pracę fana niż komercyjną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować