Zaloguj się, aby obserwować  
Liquiddon

Remake jakiej gry chciałbyś zobaczyć?

210 postów w tym temacie

Kiedyś chciałem remake Pirets! ale ono już jest... Aktualnie na żadne nie czekam chyba że będzie remake Diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, a właściwie pragnął bym remake Starcrafta. Ale tylko tak, żeby była zwiększona rozdzielczość i jakość grafiki - a reszta, żeby została CAŁKOWICIE niezmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:24, Choinix napisał:

Chciałbym, a właściwie pragnął bym remake Starcrafta. Ale tylko tak, żeby była zwiększona rozdzielczość
i jakość grafiki - a reszta, żeby została CAŁKOWICIE niezmieniona.


Co prawda Blizzard jeszcze remake''a żadnego nie zrobił, ale chodzą plotki, że nie powinno minąć 10 lat od premiery pierwszego Stara a powstanie drugi, czyli czasu mają już mało ;)

Ja mam nadzieję, że remake Tomb Raidera będzie dawał radę i po tym sukcesie inni twórcy także zaczną robić remaki ;)

Swoją drogą, grał ktoś w remake pierwszego Resident Evil na GameCube??? Czy był dobry, no i jak się miał w stosunku do pierwowzoru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 23:40, liquid-mk napisał:

Co do Settlersów zgadzam się w stu procentach.Nie zapomnę jak z koleżką czailiśmy przed MM
na kuriera,który miał dowieść grę ehh. Warto było czekać:)


Pamiętam tą wyprwę bo ten koleżka to Ja czekaliśmy 3 godziny i dostaliśmy ją 15 min. przed zamknięciem:)
Poczułem się wtedy jak małolat kiedy kilkanaście lat temu robiłem "wyprawy" po gry z mamą...
A co do samej gierki jest wspaniała, mam do niej wielki sentyment grałem we wszystkie jej części, ale ta podoba mi się najbardziej.

Pozdro dla Liquid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bede lekko orginalny .


Lew Leon
Lomax

Pamieta ktos te gry ??? Stare dobre gry , nieśmiertelne !!!

I z takich juz bardziej znanych produkcji to Medal of Honor Allied Assault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:51, NuGGet napisał:

Ja najbardziej chcialbym remake Fallouta, tylko nowa grafika i ludzie na pewno by sie na to
rzucili:P

Nie lepiej czekać na kolejną część? Ja np bym chciał remake''a gry Zeus Pan Olimpu. Wersję obecną tyle razy przeszedłem, wszystkie kampanie, epizody, zacząłem potem torzyć własne mapy, scenariusze... do tej pory mi się nie znudziła. Dodatek podobnie. Cóż, w każym razie byłby to miły akcent ze strony Impressions czy innej firmy która ma prawa do tego tytułu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:55, Ryan Kam napisał:

Ja bede lekko orginalny .


Lew Leon
Lomax

Pamieta ktos te gry ??? Stare dobre gry , nieśmiertelne !!!

I z takich juz bardziej znanych produkcji to Medal of Honor Allied Assault

Ja ciągle Mam lomaxa!;) To takie lemingi są, tyle, że mniej sławne. Lew leon również. A Medale nowe powstają więc na pewno EA nie będzie sobie zawracała głowy, żeby powracać do AA (alied assault :)) . Jeszcze mam w pamięci jedną gierkę, nie z peceta jednak badzo fajną... kiedy ledwo co odrastałem od Ziemi pojawiła się gra: Heart of darkness. Dla mnie to były godziny zagrywania, doceniłem ją po tym, kiedy od razu na początku gry straciliśmy wszystko co było nam potrzebne do uratowania pieska. :) To również byłoby miłe, aby ujrzeć jakiś remake, ale wątpie bo wyszła na PSone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:55, Ryan Kam napisał:

Ja bede lekko orginalny .


Lew Leon
Lomax

Pamieta ktos te gry ??? Stare dobre gry , nieśmiertelne !!!

I z takich juz bardziej znanych produkcji to Medal of Honor Allied Assault

Ja ciągle Mam lomaxa!;) To takie lemingi są, tyle, że mniej sławne. Lew leon również. A Medale nowe powstają więc na pewno EA nie będzie sobie zawracała głowy, żeby powracać do AA (alied assault :)) . Jeszcze mam w pamięci jedną gierkę, nie z peceta jednak badzo fajną... kiedy ledwo co odrastałem od Ziemi pojawiła się gra: Heart of darkness. Dla mnie to były godziny zagrywania, doceniłem ją po tym, kiedy od razu na początku gry straciliśmy wszystko co było nam potrzebne do uratowania pieska. :) To również byłoby miłe, aby ujrzeć jakiś remake, ale wątpie bo wyszła na PSone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakim jak bólem w sercu nie mogłem znieść widoku gdy lew leon nie chciałmi chodzić na satrytm kompie . Rozpacz :( Lomax mi chodzi i powiem ze czasem do niego wracam . Ta gra ma co s w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał ujrzeć Chaos Gate, Dark Omen, Lomaxa, Heart of Darkness i Another World ale takie wypasione z nową grafiką i tymi bajerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:51, NuGGet napisał:

Ja najbardziej chcialbym remake Fallouta, tylko nowa grafika i ludzie na pewno by sie na to
rzucili:P


Zastanawiam się czy przypadkiem Saga fallout nie jest tym typem gry gdzie remake tylko zepsułje klimat, od dawna wiadomo że grafika nie ważne jak ładna nie wpływa do końca na sukces i grywalność gry, bo jak by nie patrzeć pallout zawdziecza w dużej mierze swój sukces dzięki grafice 2D która w rpg(ach) nadaje dodatkowego smaczku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzie na LBA 3 ?
Fajne mogło by być - pamiętam jak się zachwycałem 1 i 2 (filmiki w 2 był fotorealistyczne ;) jak na tamte czasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować