Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 18:40, Madoc napisał:


> To się wczytuje grę i się go nie zabija, proste? Aż boli.
W mojej skali bycia pomocnym dostajesz 9 punktów na 10. I znak jakości.

Dziękuję. Czemu nie 10? Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 18:46, Quandor napisał:

U mnie 10:)
A i sorry, zapomniałem spoilera wstawić. Mam nadzieje, że nie popsułem nikomu gry:(.

Hahaha, dziękuję panowie. Powinienem pojawić się na Metacritic, bo zbieram oceny lepsze niż Mass Effect 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:36, Ecko09 napisał:

Niech mi ktoś przypomni. Dodatek Przebudzenie będzie wymagał zainstalowanej na dysku
podstawki czy nie?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:45, Phobos_s napisał:

> Niech mi ktoś przypomni. Dodatek Przebudzenie będzie wymagał zainstalowanej na dysku

> podstawki czy nie?

Tak


To lipa, mnóstwo miejsca na dysku twardym to zajmie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 14:46, Ecko09 napisał:

To lipa, mnóstwo miejsca na dysku twardym to zajmie ;/


W dzisiejszych czasach, gdy dyski niejednokrotnie przekraczają już pojemność Terabajta czy ilość miejsca zajmowanego przez Dragon Age wraz z dodatkiem jest aż tak zatrważająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 15:22, Arry napisał:

W dzisiejszych czasach, gdy dyski niejednokrotnie przekraczają już pojemność Terabajta
czy ilość miejsca zajmowanego przez Dragon Age wraz z dodatkiem jest aż tak zatrważająca?


Wiesz, ja mam wielu znajomych którzy mimo, że posiadają dobre komputery to miejsca na dysku za duzo nie posiadają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy "1600 punktów BioWare" starcza na Przebudzenie? Razem z Ostagarem i Twierdzą Strażnika?

Niby w opisie jest napisane jasno, ale czytam narzekania ludzi że Przebudzenia za 90 zł w sklepie że drogo, a tu jest z dwoma DLC. I czy oba te DLC jak i samo Przebudzenie będzie wtedy po Polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:04, MrCookie napisał:

Witam!

Czy "1600 punktów BioWare" starcza na Przebudzenie? Razem z Ostagarem i Twierdzą Strażnika?

Raczej wątpię żebyś wszystko za te punkty mógł kupić..Oba DLC są bardzo króciutkie a Przebudzenie to pełnoprawny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostęp do gry teraz, to zobacz w "Zawartość do pobrania" ile punktów kosztują oba te małe DLC (bo Przebudzenie jeszcze u nas nie wyszło, wiec raczej na liście nie będzie). Sam nie mogę tego zrobić bo piszę z laptopa u wujka ;)

PS: Ten "Pełnoprawny" ma trwać więcej niż 10h, nazwałbym go trochę większym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 18:16, MrCookie napisał:

PS: Ten "Pełnoprawny" ma trwać więcej niż 10h, nazwałbym go trochę większym DLC.


Patrząc na długość obecnych DLC do DA, uważam że Przebudzenie jak najbardziej zasługuje na "pełnoprawny", a także nie dodaje do gry tylko jakąś zbroję czy oręż. No i posiada to co najważniejsze...fabułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 15:22, Arry napisał:

>


Ja mam tylko 200GB dysk twardy, z czego na D nieco ponad 1GB wolnego, a na E prawie 40GB. Jak zainstaluje DA i ten dodatek to pewnie zeżre mi z 20- 30 GB łącznie na E...

A i na gOLu wyczytałem, że wyszedł patch 1.03. Podobno poza poprawianiem bugów przygotowuje również DA:O na premiere dodatku? Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:04, MrCookie napisał:

Czy "1600 punktów BioWare" starcza na Przebudzenie? Razem z Ostagarem i Twierdzą Strażnika?


Na oba DLC tak, ale Przebudzenia nie można nabyć za pkty BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już pisze sie wokół ilości miejsca na dyskach mam pytanko, bo za chwilę będę miał podobny problem braku miejsca na dysku gdzie mam już kilka gier :
Jaki wg Was jest najlepszy program do zmiany wielkości partycji bez konieczności przeinstalowania systemu ( WinXpSP3) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:17, MrCookie napisał:

Wg. opisu produktu z gram.pl można


Wg opisu z oficjalnej strony nie można.
Available for pre-order now. Requires Dragon Age: Origins to play. Digital and boxed versions available. Cannot be purchased with BioWare points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:17, MrCookie napisał:


Najprawdopodobniej kierujesz się tym napisem "Dostępne także w wersji pudełkowej". Oznacza to tyle, że gra jest rozprowadzana poprzez EAstore w wersji elektronicznej i poprzez zwykłe sklepy w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować