Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Wykorzystywanie części/całości oprogramowania bez zgody autora to łamanie warunków licencji i regulaminu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:57, Bongo777 napisał:

Się wydało - nieładnie panie irenicus7!!!


Czyżby to kolejny fan gier oryginalnych inaczej? Powtórka historii z "kolegą" nelaXXX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 14:30, irenicus7 napisał:

dzięki, działa, tylko cracka mi wywaliło, trzeba będzie ściągnąć bo szkoda płyty


Ja ci zaraz sciagne cracka. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z pewnym zadaniem w wieży magów.
Stoję w wielkiej sali, tam gdzie są te trzy pomniki. Mam zadanie żeby wykonać rytuał, więc dotykam najpierw tego posągu z miską, potem z tym mieczem wyciągnietym w górę, a następnie te ostatnio z mieczem w dół.
Tyle, że po tej kombinacji nic się nie dzieje. Kiedyś już zrobiłem tą zadanie, ale nie pamiętam już tego.
Więc pytanie jest moje co mam zrobić? Robię coś żle?
Poza tym , jak klikam na pomnik to nic się nie dzieje.Dopiero za drugim razem razi prąd, ale wiem że to oznacza złą kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że za pierwszym razem nic się nie dzieje to norma, pomnik i tak zostaje aktywowany. Co do kolejności to jest następująca - lewy, prawy, środkowy a na końcu czwarty pomnik który znajduje się przy schodach na wyższe piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażenie prądem oznacza złą kolejność. Nie przejmuj się, że nic się nie dzieje, bo tak ma być ;p Po wybraniu odpowiedniej kolejności(mam wpis w dzienniku) powinieneś iść poszukać czwartego pomnika, o ile się nie mylę jest w miejscu gdzie znajdował się Demon Gnuśności. Po aktywacji czwartego, idziesz na dół, tam gdzie spotkałeś Wynne.
Będą tam drzwi(do piwnicy) klikasz na nie i... pojawia się boss którego musisz ubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:00, Phobos_s napisał:

> Się wydało - nieładnie panie irenicus7!!!

Czyżby to kolejny fan gier oryginalnych inaczej? Powtórka historii z "kolegą" nelaXXX?


Może to jest kolejne wcielenie "neli" ;). Które to już, czwarte :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:39, Bongo777 napisał:

Aby twoje konto zostało zaktualizowane musiz grać już zalogowany na stronie bioware na
swoim koncie( najlepiej ustaw opcję zaloguj za każdym razem ) , nieraz potzreba ok godz
zanim zaktualizuje się konto i to nie za każdym razem nawet raz na pare dni , ja mam
aktualne konto nie mam z tym problemu.


Ale jak ja mam grac jak nie moge wznowic gry bo on nie wczytuje moich DLC kiedy sie loguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:12, Gosu napisał:

U mnie sie cos pokwasilo z kontem. Jak sie zaloguje w grze to nagle nie mam dostepnych
DLC i nie moge wznowic gry, dziala jedynie kiedy nie jestem zalogowany. Wszytkie DLC
a nie mam ich tam duzo bo tylko te ktore kupilem razem z gra pobieralem i uaktywnialem
kiedy bylem zalogowany w grze ktora byla zrzucona do paska, bo musialem wpisywac kody
na stronie internetowej do ktorej sam mnie skierowal. Wedlug tej ze strony moja postac
ma 14 lv, tymczasem ja mam juz ukonczona gre i 23 lv. Nie wiem jak to naprawic :(

Jeśli masz Vista/7 spróbuj uruchomić grę jako administrator. Mi też np. Shale się udało od razu ściągnąć, a potem miałem problemy z kupieniem i ściągnięciem Warden''s Keep i Return to Ostagar.
Prócz tego, ustaw też prawa administracyjne dla pliku exe z usługą. A dla świętego spokoju, ustaw wszystko z Dragon Age\bin_ship, żeby uruchamiało się z prawami administratora.
Mi to rozwiązało problemy z DLC. Kolega, który instalował w katalogu innym niż Program Files nie miał takich problemów (zainstalował w katalogu, do którego jako zwykły user miał prawa)
Na forum Bioware jest wątek (po angielsku) który pomaga rozwiązywać problem z DLC ( http://social.bioware.com/forum/Dragon-Age-Origins/Dragon-Age-Origins-PC-Technical-Support/Redeemed-DLC-Unofficial-Troubleshooting-and-FAQ-PC-Only-81613-1.html ) . Dość spora lista potencjalnych problemów jak na mój gust.

Co do drugiego pytania. Jak już rozwiążesz problemy z DLC i problem będzie dalej występował, to zapisz grę, zmień ekwipunek i zapisz grę. Ale i tu bywają jaja. Mi wgrało postać na 23lvl, a potem cofnęło ją na stronce na 21 i skasowało "most powerful foe slain". Generalnie wgrywanie postaci dość dziwnie działa i nie ma np. talentów ze specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 2 w nocy będzie można obejrzeć Dragon Age - Przebudzenie. Zamierza ktoś oglądać? Bo ja się chyba skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 00:06, Longer napisał:

Dzisiaj o 2 w nocy będzie można obejrzeć Dragon Age - Przebudzenie. Zamierza ktoś oglądać?
Bo ja się chyba skuszę ;)


A coś więcej? :) Jakoś mnie ominęła ta informacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2010 o 21:38, Vel_Grozny napisał:

Jeśli masz Vista/7 spróbuj uruchomić grę jako administrator. Mi też np. Shale się udało
od razu ściągnąć, a potem miałem problemy z kupieniem i ściągnięciem Warden''s Keep i
Return to Ostagar.


Odpalenie gry jako admin pomoglo, dziekuje za pomoc :)

ps. Takie jeszcze pytanie, czy orientujesz sie moze ile prawdy jest w tym ze ma wyjsc wersja pudelkowa wszystkich DLC do podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 05:07, Gosu napisał:

ps. Takie jeszcze pytanie, czy orientujesz sie moze ile prawdy jest w tym ze ma wyjsc wersja pudelkowa wszystkich DLC do podstawki?

Niewiele :(
Sorry za wprowadzenie zamieszania ale źle zrozumiałem tekst na Gry-OnLine :(
Jeszcze raz przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 06:51, Karharot napisał:

Niewiele :(
Sorry za wprowadzenie zamieszania ale źle zrozumiałem tekst na Gry-OnLine :(
Jeszcze raz przepraszam :(


Ahh szkoda, w sumie byl by to calkiem niezly pomysl, az dziwne ze EA nie pomyslalo o tym i o dodatkowej kasie jaka by zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:12, Renzov napisał:

> > Się wydało - nieładnie panie irenicus7!!!
>
> Czyżby to kolejny fan gier oryginalnych inaczej? Powtórka historii z "kolegą" nelaXXX?


Może to jest kolejne wcielenie "neli" ;). Które to już, czwarte :)???

może powinni blokować IP a nie maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować