Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 18:10, kuki288 napisał:

Mam pytanie... Jak rozwijać Elfiego maga? Tzn wiem już że 2 do magii i 1 do siły woli
na lvl ale chodzi mi o skille. Czy wykupuje wszystkie z danych np dwóch drzewek, czy
jedna specjalizacja np entropia? Czy biore poprostu te które mi się podobają? HMm?

Ja używałem magii żywiołów (i łączyłem zaklęcia z Morrigan- naprawdę świetny efekt) i dodawałem w skille leczące, bo mój mag był przede wszystkim healerem. I radziliśmy sobie przy tym naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 18:10, kuki288 napisał:

Mam pytanie... Jak rozwijać Elfiego maga? Tzn wiem już że 2 do magii i 1 do siły woli
na lvl ale chodzi mi o skille. Czy wykupuje wszystkie z danych np dwóch drzewek, czy
jedna specjalizacja np entropia? Czy biore poprostu te które mi się podobają? HMm?

Jeżeli bierzesz maga, to warto wpakować w Wybuch Many. Większość wrogich czarojąkałów pada od razu po zastosowaniu tego cacuszka.
Polecam też wziąć jakieś zaklęcie obszarowe. No i przydatne też są "Leczenie", "paraliż", "stożek zimna"/skamienienie (stożek jest łatwiej dostępny, i zamraża wielu przeciwników na raz, dlatego to to zaklęcie wolę). Oprócz tego to w sumie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 19:52, Arry napisał:

> Mam pytanie... Jak rozwijać Elfiego maga? Tzn wiem już że 2 do magii i 1 do siły
woli
> na lvl ale chodzi mi o skille. Czy wykupuje wszystkie z danych np dwóch drzewek,
czy
> jedna specjalizacja np entropia? Czy biore poprostu te które mi się podobają? HMm?

Jeżeli bierzesz maga, to warto wpakować w Wybuch Many. Większość wrogich czarojąkałów
pada od razu po zastosowaniu tego cacuszka.
Polecam też wziąć jakieś zaklęcie obszarowe. No i przydatne też są "Leczenie", "paraliż",
"stożek zimna"/skamienienie (stożek jest łatwiej dostępny, i zamraża wielu przeciwników
na raz, dlatego to to zaklęcie wolę). Oprócz tego to w sumie do woli.



No cóz, wczesniej mi ktoś podpowiedział na forum zebym ładował w entropię, żywioły ( nie powiedział jakie) no i do tego się stosowałem.
w Entropii brałem wszystkie zaklęcia po kolei a wżywiołach tylko mróz;p
Czy coś daj sie jeszcze zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz na PC i żałujesz wyboru i chcesz zresetować skille to użuj odpowiedniego moda (link jest gdzieś na forum), a jeżeli nie to musisz to jakoś przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:24, kuki288 napisał:

No cóz, wczesniej mi ktoś podpowiedział na forum zebym ładował w entropię, żywioły (
nie powiedział jakie) no i do tego się stosowałem.

Nie prościej byłoby po prostu poczytać opisy umiejętności i brać te, które wydają się być przydatne? ;> Anyway entropia i magia oparta na zimnie jest ok - jeśli masz łotrzyka i umiejętność na 100% krytyka w unieruchomiony cel to zaczynasz grać w zamrażarkę, a dmg od łotrzyka przyjdzie sam. W entropii bodajże jest też czar ''sen'', bardzo sympatyczna rzecz do walk z masą przeciwników atakujących z dystansu - daje wystarczającą ilość czasu, żeby reszta składu do nich dobiegła lub wycięła wrogów walczących wręcz. Są też dwa czary AoE (zamieć i coś z entropii, ale nie pamiętam nazwy), które całkiem dobrze działają ze sobą, ponieważ Zamieć dodatkowo przeszkadza wrogom w ucieczce. Swoją drogą, jeśli patche nic nie zmieniły (a wątpię), to można rzucać AoE przez zamknięte drzwi - zawsze to trochę oczyści salkę przed wejściem. ;) Klątwy również są bardzo przyjemne - szczególnie, gdy walczymy z jednym wrogiem (czymś większym, jakieś ogry czy coś w tym stylu) - możemy sprawić, że nie będzie nas trafiał, albo wszystkie trafienia w niego to krytyki. Jest też czar, który zadaje DoT na jeden cel, dalszy opis czemu się przydaje chyba zbędny. ;) No i paraliż - wiadomo, co robi. :P

Dnia 26.08.2010 o 20:24, kuki288 napisał:

Czy coś daj sie jeszcze zmienić?

Jeśli baaaardzo chcesz, to możesz poszukać odpowiedniego moda. Jeśli nie... to w sumie wydaje mi się, że nie wszystko stracone - chociaż grałem dość dawno temu i coś mogło się zmienić - tyle, że czary, które posiadasz bazują bardziej na wkurzaniu przeciwników i ułatwianiu reszcie drużyny wycinkę. Unieruchomienie na kilka sposobów, różnego rodzaju osłabienia, podatności, AoE, które całkiem nieźle do siebie pasują - wszystko zależy od reszty składu. Idealny jest do takiego maga łotrzyk, który będzie biegał ze sztyletami i sadził praktycznie same krytyki, jak wspomniałem wyżej. O ile dobrze pamiętam to mój łotrzyk miał jakieś 70/80% obrażeń całej drużyny przy wsparciu Morrigan (no i kilku zdolnościach łotrzyka, ale to swoją drogą), także sądzę, że da się tak grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś zrobić ładnego krasnoluda szlachcica bez tatuażu bo mi wychodzą takie dzieci a chce prawdziwego krasnala z brodą itp;-d


Chciałbym sejv z samego początku gry.
Mój adres e-meil karolgreda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pająków nie wiem (nie cierpię ich i nie miałem ochoty ab coś takiego mi towarzyszyło :) ja jednak do pomocy standardowo przywoływałem niedźwiedzia bo jest twardszy i lepiej spisywał się w zadaniu trzymania przeciwników na dystans od mojego Łowcy-łucznika, wilka przywoływałem wtedy gdy niedźwiedź padł i cooldown skilla nie pozwalał mi go jeszcze przyzwać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją gry. Właśnie dowiedziałem się o wadliwych egzemplarzach (mam nadzieje że poleciały za to głowy) tyle że grę kupiłem 2 tyg. temu, istnieje szansa że jest to egzemplarz wyprodukowany na premiere, ale objawy mam nieco inne.

Czytałem że w wadliwych wyskakiwał ludziom błąd w trakcie instalacji z 2 dysku. Ja jestem proszony o włożenie dysku 2 ale instalator go nie przyjmuje (tacka się wysuwa). Sprawdziłem w Moim Komputerze i ikonka napędu zmienia ikonke na taką jak gdy jest tam dysk ale nazwa i ikonka nie przedstawiają Dragon Age. O dziwo jest tak teraz również z dyskiem 1 i NFS shift i dodatkiem Przebudzenie które mam właśnie pod ręką. Oczywiście zaraz po zakupie sprawdzałem wszystkie płyty (2 tyg temu) i było ok. Sprawdziłem na laptopie i też normalnie widzi płytke.

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w zadaniu od kapitana w Denerim, w którym musimy wypędzić najemników z zamtuzu "Perła". Wszystko było by OK, gdyby nie to, ze po wyproszeniu najemników i powrocie do kapitana nie moge zakończyć zadania. Kiedy chcę porozmawiać z kapitanem on wygłasza tylko jedo zdanie, które brzmi mniej więcej tak:" Postaraj się nie zabijać najemnków...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 11:32, Sithis napisał:

Spotkałem ich.


O ile dobrze pamiętam, to ten quest kończy się w tym zaułku, w którym zabiłeś najemników po opuszczeniu Perły. Jeżeli wrócisz ponownie na rynek (czy jak to tam się ta dzielnica zwała) kapitan zleci ci kolejne zadanie w miarę podobne do poprzedniego. Być może o to zadanie mu chodzi, ja radziłbym ci sprawdzić dziennik, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w zamku Redcliffe, właśnie wyszedłem na dziedziniec no i z jednej strony jestem atakowany przez trupich łuczników, a z drugiej zas przez oszalałe trupy na czele z bossem chyba ozywiencem;/
No to sam ozywieniec potrafi zabić całą moją drozyne nie tracąc przy tym nawet połowy HP.
Powiedzmy tak.. Sten leci na dwa hity, ja ( mag) na 1,5 hita;p, Alister na 3 i ta nowa złodziejka w rudych włosach z wioski Redcliffe na 1 -.-
Próbowałem już różnych taktyh i nie moge sobie z tym poradzić;/ od paru godzin próbuje to przejsc:D
Gram na normalnym poziomie trudności ale mimo to dla mnie to zadanie jest nie do wykonania:D
Jakieś rady były by no... bardzo mile widziane^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:40, Michlocks napisał:

Jak wychodzisz na ten dziedziniec, kieruj się na lewo. Zobaczysz bramę - wystarczy ją
otworzyć, a dostaniesz pomoc od rycerzy z Redcliffe.


No cóż tak zrobiłem ale niestety nadal jestem sam;/ Zyskałem tylko tyle że od razu nie pojawił się ożywieniec tylko spokojnie mogłem pobawić się z oszalałymi trupami pod gradem strzał łuczników;/
Hmm ale co to mi dało? I tak jest dead;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować