Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień pierwszy

48 postów w tym temacie

Gratulacja za artykuł - podobał mi się. Dla mnie to taka sentymentalna wędrówka w przeszłość, ponieważ w większość tychże gier grałem gdy byłem młodszym brzdącem :). Czekam na DMoM&M - pomimo kolejnych przesunięć ciągle spoglądam na kalendarz :). Będzie co robić po sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczne cienie i w pełni trójwymiarowy świat w Magic Carpet? Lol.
A nie było tam przypadkiem HDR?

Dobra, już się nie czepiam. W gruncie rzeczy to fajnie, że przypomnieliście klasyki.

Aha, może jeszcze drobna uwaga - woda w Magic Carpet nie była przezroczysta; jedynie odbijała obiekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka może i jest ale napewno będą dodatki do niej jak prawie do wszystkiego :P, ale i tak czekam z niecierpliwoscią bo męczy mnie to czekanieale. Wyjdzie zakupi sie, a jak będzie nudna i schematyczna to jeszcze zostaje wystawic do używek bo wielu pewnie bedzie kupować i tak jakieś pól roku po premierze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 22:49, Thoor napisał:

dokladnie muchy-polatuchy (o_O!) gra jest zdecydowanie za krotka. 10 rozdzialow na hardzie
w 3 dni :D


To i tak dobrze. Kroniki Riddicka przeszedłem w jeden dzień. Grałem pierwszy raz i do tego na hardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest, jest, jest!!!!"
Już się bałem, że znowu będzie jakiś poślizg, a tu jednak premiera się odbędzie tego stycznia. Cieszę się również że DM jest w "tydzień z...". A ma jeszcze pytanie do CDP: W jakiej wersji jest nasz długowyczekiwany polski DM???? 1.0 czy 1.1 czy 1.2??? THX CDP :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 22:53, otc napisał:

> dokladnie muchy-polatuchy (o_O!) gra jest zdecydowanie za krotka. 10 rozdzialow na hardzie

> w 3 dni :D

To i tak dobrze. Kroniki Riddicka przeszedłem w jeden dzień. Grałem pierwszy raz i do tego
na hardzie

Nie bede sie chwalil ale Riddicka przeszedlem w 7h na hardzie :P wlasnie poruszylismy lawine przechwalek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magic carpet lol jedna z moich pierwszych gier na pieca >.< .... nigdy mi sie nie podobala :P
wolalem w quarantine poszalec ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 22:59, Thoor napisał:

> > dokladnie muchy-polatuchy (o_O!) gra jest zdecydowanie za krotka. 10 rozdzialow na
hardzie
>
> > w 3 dni :D
>
> To i tak dobrze. Kroniki Riddicka przeszedłem w jeden dzień. Grałem pierwszy raz i do
tego
> na hardzie
Nie bede sie chwalil ale Riddicka przeszedlem w 7h na hardzie :P wlasnie poruszylismy lawine
przechwalek...



i po co grac nonstop skoro mozna sie delektowac krajobrazami :PPP DM gralem w ver UK isobie gralem powoli no ale to i tak 28 h miz zajelo przejscie calej gry ps polecam zapisac gre przed samym koncem :PPP rozne zakonczenia ::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych gier młuciłem na swoim pierwszym kompie, Heretic 2 jeszcze się zachował i leży na półce, czekając na kolejne odpalenie - kto wie może kiedyś. Artykuł spoko, ale temat jak rzeka można pisać i pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W 1995 na rynku pojawiło się Witchhaven sygnowane przez Capstone Software. Grę tę można z czystym sumieniem nazwać pierwszym w historii First Person Slasherem."

The Elder`s Scroll: Arena wyszedł w 1994, chociaż to "niby RPG" to jednak w clugach spełnia założenia FP Slasherów, co więcej, wyprzedza je o jakieś parę dobrych lat. Kto grał w arenę, ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja zaczolem grac w DMoM&M pare dni temu
fajnie wyglada calkiem calkiem ale kurcze brakuje czegos
mogla by byc lepiej rozbudowana postac no i skoro mowicie ze jest krotka to kiepsko bo ja jestem juz w piatym rozdziale a gramlem moze z 15 godzin!!!
no i do tego zaciolem sie!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestem w durnej swiatyni i szukam krysztalu aby otworzyc drzwi do sali z czaszka Seven Dragos
kurcze kicha, jak mozna sie zaciac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już w english-collectora jade od jakiegoś miesiąca i jestem w ostatnim 9tym chapterze.
Gra naprawdę warta uwagi. Szczególnie polecam fanom Deus Ex''a, Thief''a i V:tM-Bloodlines.

a gra w multiplayer... mrrrr... to jest dopiero miodek :D snajperowanie lightning boltem daje wiele satysfakcji hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jest to FPS, ale uważam, że Die by the Sword powinno też być wymienione w tym artykule. Wiele cech łączyło oba tytuły, tak jak chociażby klimat fantasy, brutalność i odcinanie przeciwnikom różnych części ciała (swoją drogą była to chyba pierwsza gra o tak realistycznym mechaniźmie dekapitacji przeciwnika za pomocą broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować