Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA02/2007

159 postów w tym temacie

Ja mam procka 2.0 512 ram i geforce 3 Ti i Tribes miejscami bardzo muli. Bawiłem się w opcjach graficznych, ale dalej występują "braki". Doradzicie coś? Tylko nie zmiane sprzetu bo kaski brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A_a w końcu kupiłem nowy numer;]...oby warto[ nowy Rayman! - króliki wymiatają ;)], lecz szkoda że nie ma mojego monitora:/ w nie tylko gramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem szansę dziś Tribes. Zainstalowałem, co nawiasem mówiąc trwało wieki. Uruchomiłem i nawet ciekawie sie zapowiadało. Grafika na wysokich ustwieniach w miare ciekawa. Gra jest nawet fajna, ale jakoś nie moge się przyzwyczaić do tych klimatów s-f. Jedyny FPS, kóry przyciągnał mnie na dłużej do Chrome.
A Tribes? Raczej rozrywka na pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 16:14, Piotrbov napisał:

Mam problem z zainstalowaniem gry Medieval Lords. Jak próbuje zainstalować to pojawia mi się
błąd InstallShield ( patrz screen) o co chodzi?

Spróbuj pobrać i zainstalować Windows Installer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:39, In The End napisał:

A_a w końcu kupiłem nowy numer;]...oby warto[ nowy Rayman! - króliki wymiatają ;)], lecz szkoda
że nie ma mojego monitora:/ w nie tylko gramy:(


Rayman M był najlepszy!!!
Do tej pory gram czasami z moim bratem w niego (dlatego nieodblokowaliśmy ostatniego poziomu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Medieval Lords miałem okazję grać jakiś czas temu dlatego nawet nie instalowałem ale Tribes, długo się wczytuje, instaluje i odinstalowywuje. Mnie bardzo szybko się znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że jestem kolejnym któremu Tribes sie nie spodobał. instalacja trwała bardzo długo a i niewiem czemu ta gra wymaga 7 Gb wolnego miejsca na HDD! (musiałem odinstalować CoD2 i mocno żałuje tego) a gra mi sie nie podoba :( . zainstaluje Conflict Global terror i Medieval lords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem te tribes i jak można było się spodziewać...wszystko na max i rozdzielczość 1280-1024 :)...ale mam problem:/...jestem jeszcze na statku a tam drzwi przez które nie mogę wejść [ są trochę otwarta ] ta baba "coś" mi gada...gdzie iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jestem zadowolony. Mimo, że zrecenzowane gry to w większości średniaki (poza Królem Nazguli i add-onnem do Heroesów) to jakość tekstu jest b. dobra. Pełne wersje są niezłe. Wszystkie trzymają poziom. Może nie są to jakieś hity, ale da się w nie spokojnie zagrać. Cena czasopisma i pełnych wersji to po zaokrągleniu 15 zł. Można więc stwierdzić, że Cd Action kupimy za cenę biletu do kina. Myśle, że warto! Na CDA powinni na pewno powinni się skusić piraci, by mieć choć kilka legalnych pełnych wersji i dem. Ja czsopismo zakupiłem i gdybym cofnął się w czasie pewnie kupiłbym jeszcze raz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 10:09, In The End napisał:

Zainstalowałem te tribes i jak można było się spodziewać...wszystko na max i rozdzielczość
1280-1024 :)...ale mam problem:/...jestem jeszcze na statku a tam drzwi przez które nie mogę
wejść [ są trochę otwarta ] ta baba "coś" mi gada...gdzie iść?


Wróć się do stacji zaopatrzeniowej (czy jakoś tak) i zmień pancerz na średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:28, Adamzzz napisał:

Wbrem ostrzeżeniem Smugga, Tribes odinstalowywało się bardzo krótko.


To prawda nawet jak na moją 800(Mhz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować