Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDA 2/2007 w kioskach już od 23 stycznia!

91 postów w tym temacie

chyba po raz pierwszy dają "normalny" CDA w ostatni tydzień w miesiącu :P
ale btw. Tribes gra się bajerancko, więc dobrze, że go dali. Serwery się ożywią :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 02:43, Stwór napisał:

Ech nic ciekawego w tym numerku.. Od pewnego czasu CDA kupuję od święta jak trafi się jakiś
wybitnie fajny numerek:)


Ja kupuje każdy numer CDA i jestem ze wszystkiego zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze! Przeciesz ostatni numer wyszedł 3 tygodnie temu, dokładnie 2 stycznia a już nowy! ;D Kupuje Cd-Action głównie z powodu Na Luzie, Action Redaction i Bonusów na płytce... :P Pozdrowienia dla Smugg''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 11:49, ppajak27 napisał:

Ja piernicze! Przeciesz ostatni numer wyszedł 3 tygodnie temu, dokładnie 2 stycznia a już nowy!
;D Kupuje Cd-Action głównie z powodu Na Luzie, Action Redaction i Bonusów na płytce... :P Pozdrowienia
dla Smugg''a...

wiesz nie chce cie martwić... ale jesteś mało spostrzegawczy bo od co najmniej 2 lat cda wychodzi ok. co 3 tygodnie (to przez numer 13)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Wedlug mnie to jeden z lepszych numerow CDA jesli chodzi o dolaczone gry! a zawartosc pisemka...taka sobie. I tak napewno kupie... jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:26, djkris napisał:

jedyna rozsądna gra z tych pełnych do Global Strom.Reszta to nawet do komentarza się nie nadaje......


A Tribes to co? pies? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:29, adam3400 napisał:

> Ech nic ciekawego w tym numerku.. Od pewnego czasu CDA kupuję od święta jak trafi się
jakiś
> wybitnie fajny numerek:)

Ja kupuje każdy numer CDA i jestem ze wszystkiego zadowolony!

Ja niestety czasem nie mogę zakupić CD-A. Oby tym razem nic nie stanęło na drodze do kupna tego numeru. CD-A GÓRĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 15:56, Harvenar napisał:

Kupię tylko ze względu na tekst o FFVII. Reszta mnie nie interere ;)


Ja tak samo. swoją drogą fajna gierka licze na jakiś remake, bo kontynuacje (dirge of cerberus, crisis core) przezntują dię naprawde nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFVII ma bardzo liczne i aktywne grono fanów, czego przykładem mogą być właśnie różne wersje gier no i film na DVD, świetny także swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się zdenerwowałem. Dzisiaj mówie mojej mamie,ze jutro nowe CD-A,moja mama "jutro??"a ja jej na to, no 23,a mama do mnie no to nie jutro tylko we wtorek,normalnie się załamałem,bo chciałem już jutro rano lecieć do kiosku po czasopismo,a tu kicha,jestem załamany:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też sobie kupie CDA głównie ze względu że zawsze dają tam świetne pełne wersje gier noi recenzje też dobre (szczególnie że w tym numerze jest reckaa Rainbow Six: Vegas)suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że premiera jest przed feriami (przynajmniej w moim przypadku) – będę miał co w szkole czytać. Zawartość bardzo mi się podoba – na pewno nie przeoczę tego numeru. Dobra, koniec tego gadania, czas brać namiot i iść pod kioskiem koczować (jeszcze mi ktoś CD-Action wykupi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować