Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDA 2/2007 w kioskach już od 23 stycznia!

91 postów w tym temacie

W sumie to pełne wersje nie są z byt oszałamiające. ;) Wiem, że CDA nie jest wydawane tyko dla pełnych wersji, bo jak chciałbym sobie w coś pograć za 20 zł, to kupiłbym sobie jakąś eXtra Klasyke Next. ;)
Jednak ten numer nie jest za ciekawy jak na moje wymagania. Kiedys CDA było inne, teraz już nie kupuje tej gazety od roku. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pełne wersje nie są z byt oszałamiające. ;) Wiem, że CDA nie jest wydawane tyko dla pełnych wersji, bo jak chciałbym sobie w coś pograć za 20 zł, to kupiłbym sobie jakąś eXtra Klasyke Next. ;)
Jednak ten numer nie jest za ciekawy jak na moje wymagania. Kiedys CDA było inne, teraz już nie kupuje tej gazety od roku. ;(

GAZETY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy w życiu nie zainstalowałem żadnego pełniaka z CDA. To czasopismo kupuję, tylko dla samego pisma, a nie dla jakichś gier :P Gry to się kupuje w sklepie ^^ A w czasopismach są przeważnie badziewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu się dziwicie tą zapowiedzią CDA na gram.pl?
Skoro CDA, PSX Extreme i CDP razem ze sobą współpracują w mniejszym czy większym stopniu to chyba nic dziwnego, że wzajemnie się wspierają, a to przez wychwalania polonizacji lub przypominanie o nowych numerach i tym, że warto akurat to czytać, a nie co innego, prosty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle zapowiada sie niezły numer jak zwykle kupie ale te pełne wersje ... moze tylko Tribes ale i tak czekam na coś na miare Bloodrayne i Project Snowblind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:23, DjSerek napisał:

Jak zwykle kupie :]. A tak apropo TDU to kiedy u nas wyjdzie bo CDP nie daje żadnych informacji
na ten temat :/.

Połowa lutego. Zapraszam na moj stroblon. Tam mozesz dowiedziec sie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:10, Vytrix napisał:

Co do recki Burning Crusade... Byłem w środę w redakcji (dzięki złotemu numerowi CD-a) i sam
widziałem co oni tam robią :) Eld jeszcze testował BC, a reszta coś innego :)


A zgodziłeś się na pokazanie swojej okładki w następnym numerze? Bo z tego co widziałem na Allegro to się ciekawie zapowiada... No i gratuluje gestu! Gdybym miał więcej kasy to sam bym się na coś takiego zdobył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje średni, raczej w żadną nie zagram. Dla mnie CDA to przede wszystkim teksty. Mam nadzieję, że już w przyszłym miesiącu zamieszczą obszerną recenzję Burning Crusade. Gra raczej została wydana za późno, aby zdążyli przed deadline skończyć jej recenzję. A jeszcze odnośnie obecnego numeru - w sumie taki normalny, jak to zwykle bywa w numerach poświątecznych. Nie ma w nim recenzji ani zapowiedzi żadnej z gier, których wyczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo na recke BC poczekamy moze nawet troche dluzej niz jeszcze do nastepnego numeru, nie ma sensu pisac recki na podstawie 10-20% tego co sie widzialo ;]
zreszta... po co wam recenzja? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować