Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2005

288 postów w tym temacie

Pełne wersje niestety nienajlepsze w tym miesiącu. :/ W poprzednim numerze były sporo lepsze, no ale w końcu piszecie, że coś tradycyjnie nie wypaliło. Ale Resistance''a to mogliście dać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:32, foXet napisał:

Nie kupowac badziewia, dali biedne full wersje i mysla ze ludzie pojda na podkladke ;) Ja juz podkladki nie uzywam 2 lata,
tak jak pewno wiekszosc bo to badziewie ;p

Chyba nie myślisz, że ludzie kupują te czasopismo tylko po pełne wersje :) Ja pełniaków nie ruszam już pół roku (wystarczy mi Cs oraz BF2 :)), a czasopismo kupuję tylko dla textów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:34, jarken napisał:

> Nie kupowac badziewia, dali biedne full wersje i mysla ze ludzie pojda na podkladke ;) Ja juz podkladki nie uzywam
2 lata,
> tak jak pewno wiekszosc bo to badziewie ;p
Chyba nie myślisz, że ludzie kupują te czasopismo tylko po pełne
wersje :) Ja pełniaków nie ruszam już pół roku (wystarczy mi Cs oraz BF2 :)), a czasopismo kupuję tylko dla textów.


Ta to niech wydaja wersje CDA bez plyt pomysl jakbys mial dac chociaz te 10zl zawsze 5 do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:35, Valed napisał:

A tak na marginesie - regulamin smuglera nie tyka? :) Przecież to reklama.

Czasopismo samo w sobie fajne :P. Ale...

Przecież już od dawna na forum CD-Projektu umieszczona jest zapowiedź CD-Action :) Jakoś jeszcze nikt się nie przyczepił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:35, foXet napisał:

> > Nie kupowac badziewia, dali biedne full wersje i mysla ze ludzie pojda na podkladke ;) Ja juz podkladki nie uzywam

> 2 lata,
> > tak jak pewno wiekszosc bo to badziewie ;p
> Chyba nie myślisz, że ludzie kupują te czasopismo
tylko po pełne
> wersje :) Ja pełniaków nie ruszam już pół roku (wystarczy mi Cs oraz BF2 :)), a czasopismo kupuję tylko
dla textów.

Ta to niech wydaja wersje CDA bez plyt pomysl jakbys mial dac chociaz te 10zl zawsze 5 do przodu :)


Ja za to czasopismo mogę płacić i z 25 zł, bo wiem, że jest tego warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:35, Valed napisał:

A tak na marginesie - regulamin smuglera nie tyka? :) Przecież to reklama.


Uzyskał po prostu pozwolenie na tą "reklamę". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:35, Valed napisał:

A tak na marginesie - regulamin smuglera nie tyka? :) Przecież to reklama.

Czasopismo samo w sobie fajne :P. Ale...


A myslisz ze czemu Dungeon Siege 2 (polonizacja) dostala dosc pochlebna recenzje no i nie zauwazyli bledow, o jakie czepia sie jakies pewno 80% tych co zakupili gre, po znajomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i pełne wersje nie są aż takie gorące jak w poprzednim numerku ;p, ale za to zawartość pisma zapowiada się nadzwyczaj interesująco :) No i do tego mousepad z logiem CDA - super !!! (bo chyba raczej takie gadżetu jeszcze nie było w CDA? ) =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:39, foXet napisał:

> A tak na marginesie - regulamin smuglera nie tyka? :) Przecież to reklama.
>
> Czasopismo samo w sobie fajne
:P. Ale...

A myslisz ze czemu Dungeon Siege 2 (polonizacja) dostala dosc pochlebna recenzje no i nie zauwazyli bledow,
o jakie czepia sie jakies pewno 80% tych co zakupili gre, po znajomosci ;)


Kazdy ocenia innych wedle tego, co sam by zrobil... A co do polonizacji DS2, to sam pogrywam w gierke i poza wkurzajcymi nazwami przedmiotow, nie mam do owej polonizacji zadnych uwag. To nie moja wina, ze mi tu nie wystepuja zadne z usterek, ktore trapia czesc graczy. W kazdym razie idiotyzmem jest mniemamnie, ze udawaliibysmy, ze nie widzimy razacych usterek - my naprawde nie patrzymy, czy dystrybutor bedzie nas za to kochal, czy nie i jak polonizacja jest do bani, to po niej walimy rowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 12:11, BiShopKF napisał:

Oj biedne te pełne wersje biedne... :/ Szkoda kasy


Jesli ktos kupuje tylko dla pelniakow... Coz, zycze powodzenia w znalezeniu pisma, ktore za owe 15 zl da ci cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:12, Alexei Kaumanavardze napisał:

A w AR są może jakie wypowiedzi antyfanów, bo ostatnio cos zamierają



Powiem tak: tam PRAWIE nie ma wypowiedzi NIEantyfanow. A do tego wypowiedz prawdziwego profesora ale taka, ze mozg staje SZTORCEM (zapamietajcie to slowo, przyda sie przy lekturze :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje może i nie rewelacyjne (nie w moim stylu), ale zawartośc pisma bardzo ciekawa. Poza tym widze tu parę fajnych demek, których nie chciało mi się ściągnąć z netu. :-) Ja tam czekam na 1 grudzień. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:32, foXet napisał:

Nie kupowac badziewia, dali biedne full wersje i mysla ze ludzie pojda na podkladke ;) Ja juz podkladki nie uzywam 2 lata,
tak jak pewno wiekszosc bo to badziewie ;p



Widzisz, KULEGO, sam przyznales ze MYSLIMY. Chcialbym napisac to samo o tobie, ale sie brzydze klamstwem, wiec tylko z okazji Swiat skladam ci zyczenia:

"Daj ci Boze zdrowie, bo na rozum juz za pozno".

Hallelujah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 12:41, smuggler napisał:

Widzisz, KULEGO, sam przyznales ze MYSLIMY. Chcialbym napisac
to samo o tobie, ale sie brzydze klamstwem, wiec tylko z okazji Swiat skladam ci zyczenia:

"Daj ci Boze zdrowie, bo na
rozum juz za pozno".

Hallelujah!


Zawsze wiedzialem ze CDA to spaprane pismo teraz sie o tym przekonalem tylko biad Ci jak mnie dasz do... ;p, a po drugie ja nie robie literowek... cos bym jeszcze napisal ale.... zostawie to w spokoju...
Btw. Ludzie i Ludziska nie kupowac badziewia pamietajcie... CDA->.u.
Ps. jak Panie smuggler jest Pan bystry to sobie doda 2 literki i mu wyjdzie pelny wyraz... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego. Takimi postami to Pan łamie regulamin forum i to w kilku punktach.
Jak Ci nie odpowiada CDA to się nie wypowiadaj, bo ludzie pomyślą, że poszesz tylko z chęci nabicia liczby postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 12:46, foXet napisał:

Zawsze
wiedzialem ze CDA to spaprane pismo teraz sie o tym przekonalem tylko biad Ci jak mnie dasz do... ;p, a po drugie ja nie
robie literowek... cos bym jeszcze napisal ale.... zostawie to w spokoju...
Btw. Ludzie i Ludziska nie kupowac badziewia
pamietajcie... CDA->.u.
Ps. jak Panie smuggler jest Pan bystry to sobie doda 2 literki i mu wyjdzie pelny wyraz... ;p

Jak ty nie robisz literówek to ja jestem Aleksiej carewicz... Coś byś jeszcze napisał, ale nie bardzo wiesz co. A jak Ty byłbyś bystry (niczym woda w klozecie) to byś wiedział, że do pełnego wyrazu trzeba dodać nie 2 a 3 literki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować