Zaloguj się, aby obserwować  
Guciothic

Gothic 4 - mechanika gry, elementy świata

57 postów w tym temacie

ehh..żeby był taki sam klimat co w G2 ..co kilka tygodni wracam do tej gry bo nie mogę przestać o niej myśleć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic 1 był fajnytylko grafika nędzna.gothic dwa mial lepszą grafike i jeszcze lepsze efeky a świat był 2 razy większy od g1.a gothic trzy ma super dopracowaną grafikę i efekty są super!świat trzy razy większy niż w gothic 2.czyli jerzeli autorzy zaczna myślec to świat byłby dwa razy większy a skoro trujka chodzi na 512ramu to tak samo będzie chodzić na 1028 ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:03, czarek.k napisał:

gothic 1 był fajnytylko grafika nędzna.gothic dwa mial lepszą grafike i jeszcze lepsze efeky
a świat był 2 razy większy od g1.a gothic trzy ma super dopracowaną grafikę i efekty są super!świat
trzy razy większy niż w gothic 2.czyli jerzeli autorzy zaczna myślec to świat byłby dwa razy
większy a skoro trujka chodzi na 512ramu to tak samo będzie chodzić na 1028 ramu.


Genialnie to wywnioskowałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:10, TigerXP napisał:

> gothic 1 był fajnytylko grafika nędzna.gothic dwa mial lepszą grafike i jeszcze lepsze
efeky
> a świat był 2 razy większy od g1.a gothic trzy ma super dopracowaną grafikę i efekty są
super!świat
> trzy razy większy niż w gothic 2.czyli jerzeli autorzy zaczna myślec to świat byłby dwa
razy
> większy a skoro trujka chodzi na 512ramu to tak samo będzie chodzić na 1028 ramu.

Genialnie to wywnioskowałeś!

dzięki bardzo.ale nidodałem że poprawią grafike i treba bymiec jedną z nowszych NIWIDIA GeForce ale na minimalnych powinna codzić na takiej jak w zalecanych w gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymyśliłem historyjke dzięki której bezimienny straci wszystkie umiejetności na początku gothic 4 zaczynam.gdy bezimienny przechadzał się się po kontynęcie nagle innos przenisł go do portu na wyspie khorinis.w trakcie tego procesu zly mag prubowal go zabić.lecz innos go ochronił przed smircią i bezimienny opadł na ziemie w porcie khorinis.razem z nim znależli się tam inni jego przyjaciele diego,lester,lares,militen,gorn,lee i kilku innych poznanych na kontynęcie.nagle bezi uświadamia sobie że orkowie kturzy uciekli z kontynętu zajeli miasto i że podczas pryby zabicia go stracił wszystkie umiejetności.dalej nasz bohater tak jak w którymś z porzednich postów będzie musial oswobodzić wyspy od orków.podobało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jakby ujawnili imię Bezimiennego(ciekawe czy wogóle PB wie jak sie nazywa) klimat gry straciłby na wartości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:03, czarek.k napisał:

gothic 1 był fajnytylko grafika nędzna.gothic dwa mial lepszą grafike i jeszcze lepsze efeky
a świat był 2 razy większy od g1.a gothic trzy ma super dopracowaną grafikę i efekty są super!świat
trzy razy większy niż w gothic 2.czyli jerzeli autorzy zaczna myślec to świat byłby dwa razy
większy a skoro trujka chodzi na 512ramu to tak samo będzie chodzić na 1028 ramu.

A wiesz jaki był to rok i jakie fundusze na niego mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:53, Vasilli napisał:

Wg. mnie jakby ujawnili imię Bezimiennego(ciekawe czy wogóle PB wie jak sie nazywa) klimat
gry straciłby na wartości:)


Ekhm... Bezimienny to znaczy że nie ma imienia! Jakby się nazywał Ukrytoimienny, albo Niewiadomojakmanaimienny to by mogli coś ujawniać a tak to Bezimienny i nie ma co ujawniać. Bo jak tu ujawnić coś czego nie ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja też chętnie bym się dowiedział co i jak z tym nowym "Gotikiem". Bo jak będzie miał wymagania jak trójka to może być grubo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:52, CR7 napisał:

Ekhm... Bezimienny to znaczy że nie ma imienia! Jakby się nazywał Ukrytoimienny, albo Niewiadomojakmanaimienny
to by mogli coś ujawniać a tak to Bezimienny i nie ma co ujawniać. Bo jak tu ujawnić coś czego
nie ma?:)


Może i masz rację, ale przecież na samym początku, w pierwszej części, chciał sie przedstawić mówiąc: Jestem... i tu wszedł Diego, który powiedział: Nie interesuje mnie kim jesteś (...). Można z tego wnioskować, że jednak ma jakieś imię tylko niewiadomo jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to jeszcze nie ma o czym gadać... G3 wyszedł niedawno, a wy już chcecie G4... Ludzie opanujcie się, na grę potrzeba czasu i twórców nie wolno popędzać (trójce przydałoby się jeszcze z 3 miechy na dopracowanie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:23, Marteusz napisał:

Je jeszcze w sprawie bohatera. Jeśli w G4 miałby występować bezimienny, to powinni mu wreszcie
nadać jakieś imię ;) Czy nie dziwi was to - spotkał masę osób, a nikt go nie spytał o to jak
sie nazywa? (w jedynce już chciał się przedstawić, ale mu Diego przerwał...)

w każdej części przedstawiał się conajmniej raz, a niekiedy nawet po dwa. niestety nie powiem Ci, w których momentach, bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:39, Marcilek napisał:

a ma wyjść w ogóle Gothic 4 ?? Jak tak to powiedz kiedy ?? A jeśli wyjdzie to niebędziemiał
znów takich wymagań !!

Podobno, że ma wyjść. Ale kiedy to szkoda gadać, bo trójka była zapowiadana jeszcze na pocżątek 2005...
KAŻDY Gothic miał olbrzymie wymagania względem swojej epoki, więc na pewno będą one monstrualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zawsze chciał powiedzieć "Nazywam się... hmm, właściwie to nie mam imienia" tylko zawsze ktoś mu przeszkodził:)

A jeśli chodzi o kolejne gothik''i to następny ma być dodatek do trójki a G4 ma być prequelem do jedynki, tzn. opowiadać o życiu bezia zanim wrzucili go do kolonii. Tak czytałem...gdzieś. Zresztą już było o tym pisane (znaczy ja pisałem) w temacie o pisaniu scenariuszy do G4. Żeby nie było, to nie jest tak, że ja sobie to wymyśliłem, albo bajeruję:) ja o tym czytałem na pewnym forum(dot. Gothika)że na oficjalnej stronie Piranha Bytes takie przypuszczenia(zresztą całkiem logiczne) snuli sami autorzy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:10, CR7 napisał:

Może zawsze chciał powiedzieć "Nazywam się... hmm, właściwie to nie mam imienia" tylko zawsze
ktoś mu przeszkodził:)

A jeśli chodzi o kolejne gothik''i to następny ma być dodatek do trójki a G4 ma być prequelem
do jedynki, tzn. opowiadać o życiu bezia zanim wrzucili go do kolonii. Tak czytałem...gdzieś.
Zresztą już było o tym pisane (znaczy ja pisałem) w temacie o pisaniu scenariuszy do G4. Żeby
nie było, to nie jest tak, że ja sobie to wymyśliłem, albo bajeruję:) ja o tym czytałem na
pewnym forum(dot. Gothika)że na oficjalnej stronie Piranha Bytes takie przypuszczenia(zresztą
całkiem logiczne) snuli sami autorzy gry.

Też czytałem i też już w tym temacie wspominałem otym....
Dla tego liczę na normalne życie w miastach, jak napisałem w pierwszym poście tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować