Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne MMO Blizzarda inne niż WoW

115 postów w tym temacie

Domek

Itzik Ben Bassat, jeden z kierowników Blizzarda, który zasłynął w ostatnich dniach sugestiami na temat kontynuacji Diablo i Starcrafta, znów mówił na temat przyszłych planów swojej firmy. Tym razem pozwolił sobie na kilka słów w temacie nowej gry MMO...

Przeczytaj cały tekst "Kolejne MMO Blizzarda inne niż WoW" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że myślą jużo czymś nowym a nie o kolejnym dodatku do WoWa :). Nie wiem jak wy ale ja wierzę z że naprawdę mogą stworzyć coś przełomowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedyś w takie badziewie jak tibia? Darmowe to to jest ale grafę ma do bani, a nawet jak ci się gra spodoba to zrobą coś w stylu "konta premium" za cash więc wiadomo że bedzie płatne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:54, Stolarzz napisał:

Nie widze w tym nic dziwnego, dobre MMO zawsze niestety jest platne.


Guild Wars to IMO świetne MMO - a płaci się tylko i wyłącznie raz... (no chyba że dokupujesz dodatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w przyszłości będzie naprawde ciężko developerom zmusić graczy do opłat. MMo jest coraz więcej i nikt za wszystkie nie będzie co miesąc płacił. Taki system jak ma Guild Wars jet najlepszym tego typu i mam nadzieję że inni zaczną robić podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze musisz dokupic dodatki, bo bez nich twoja postac jest gejowa i nic wielkiego nie osiagniesz. Jest wiec tak samo platna, tylko z wiekszym odstepstwem czasowym. chcesz grac? płac! Taki jest swiat konsumentow. Get used to it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze te skromne dla Amerykanów opłaty są tylko dla polaków wysokie - kilkanaście dolarów, czy euro miesięcznie nie sprawia wiele różnicy mieszkańcowi Iowa, czy Nadrenii Pónocnej - wydaje mi się, że powoli tak samo bedzie i u nas, bo przecież płace muszą kiedyś zacząć rosnąć - na to wskazuje wskaźnik wzrostu gospodarczego i przynależność do UE => a to oznacza, że wielu malkontentów tak nieprzychylnie patrzących na politykę Blizzarda, będą grać w jego najnowsze dziecko :) I to bez względu na to czy będzie to MMORPG w realmie StarCrafta, czy producenci postawią na Diablo, czy może stworzą zupełnie nowe uniwersum.... Takie jakieś dziwne przeczucie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:58, pawelgr5 napisał:

Jak dla mnie to w przyszłości będzie naprawde ciężko developerom zmusić graczy do opłat. MMo
jest coraz więcej i nikt za wszystkie nie będzie co miesąc płacił. Taki system jak ma Guild
Wars jet najlepszym tego typu i mam nadzieję że inni zaczną robić podobnie.

Gadasz głupoty imho.
GW to nie MMO.
Po drudgie płacenie 14,99$ to nie problem na zachodzie. To jest godzina praca. Przy małej stawce.

Kogo obchodzi ze polacy jak zwykle mają problem, bo za coś trzeba zapłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajnie by bylo gdyby to byl MMO hack slash.Platny moze byc nawet ale zeby w kazdym panstwie byla odpowiednia cena.14.99$ ale u nas 14.99zł.Dobra bez jaj to niemozliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Film....kolejne wielkie dzieło Uwe Bolla?? :D No a sama gra, ciekawe, zaiście. Czekam na dalsze informacje z nadzieją, że Blizzard mimo wszystko zapewni nam, graczom WoW''a godziwą emeryturkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować