Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne MMO Blizzarda inne niż WoW

115 postów w tym temacie

GW to nie jest MMO?? HAHAHAHA najwidoczniej masz swoj swiat w ktorym masz swoje gry heheh. Skoro tworcy oraz CDP nazywaja ta gre MMo to nie wiem dlaczego takma nie byc. Poza tym to czym wedlug ciebie jest ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry stary Blizzard się skończył, widać został teraz jeden chciwy i żądny $$$.
kiedyś było tak przyjemnie, kupowałeś super grę, przechodziłeś fajnego multiplayer''a z całkiem ciekawą fabułą, a potem mogłeś za darmo pograć na Battle.Net jak chciałeś .... takie dobre czasy to były, Blizzard wtedy to była taka marka dla gracza, a teraz tylko $$$ się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej reputacji Bolla to Blizzard raczej nie skorzysta z jego usług ;) Chcą mieć porządny film, a mają na to kasę, więc z pewnością zadbają o odpowiednich ludzi.

Biorąc pod uwagę, że to tylko plotki. Ale kiedy ja to ostatnio słyszałem od Blizzarda zapowiedzi rewolucyjnej gry...? khewarcraftkherpskhe xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie rozmawia z fanboy''ami. Ciesze sie ,ze lubisz wymyla nowe gatunki gier ale raczej pozostali gracze wola nazywac rzeczy po imieniu. JAk chodzi o mnie to ja na pewno nie myle poj. Chyba musisz napisac do CDP zeby nastepnym razem w swojej gazetce reklamowej zmienili MMO na CORPG (Boze ale ty jeste glupi...). No chyba ze oni tez myla pojecia ...<lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyślam... ojej przepraszam...
Otwórz sobie profesjonalne pismo (dokładnie to CD-Action) na recenzji np. GW:Nightfall... i co tam jest napisane? Gatunek : CORPG. To, że większość ludzi, która zazwyczaj nie grała w GW uważa, że to MMO, to nie znaczy, że to prawda. Kiedyś wszyscy uważali, że ziemia jest płaska. I co, jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak byłby to Starcraft. Możliwe, że będzie płatny. GW=shit. Znudził mi się po miesiącu gry. Teraz ściągnąłem sobie wersję trial WoW-a.I stwierdzam, że WoW bije na głowę GW i wszystkie jego dodatki. Gadacie, że WoW płatny. 50 zł miesięcznie to dla was dużo?.Tak samo można wydać na inną grę a tak jak się kupi WoW-a to nie wydajesz na inne gry i masz na abonament :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą : czyim ja jestem fanboy''em niby? Skoro napisałem na GW "Guild Shit" to znaczy, że jestem fanbo''yem WoWa (którego notabene nie cierpię)? Cóż za inteligencja, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to pewnie nawet kwadratowa. Poza tym ja bardziej ufam wydawcy lub/ewentualnie developerowi niz CDA. Poza tym MMO to gatunek ktory wchodzi w sklad szeroko pojetego RPG. Podobnie jak Diablo ktore mimo tego ze jest hack''n''slashem to jednak eRPeGiem. Tak wiec jak tak strasznie chcesz to nazywaj sobie CORPG ale pamietaj ze to tylko podgatunek RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to sory. Myslalem ze grasz w WoWa. Ja nie gram w zadne bo zadne m sie nie podoba. A napisalem ze jestes fanboy''em bo tak sie zachowujesz bluzgajac tytul ktorego po prostu nie lubisz(a to nie znaczy ze jest on slaby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:13, Bedwyr napisał:

Przy takiej reputacji Bolla to Blizzard raczej nie skorzysta z jego usług ;) Chcą mieć porządny
film, a mają na to kasę, więc z pewnością zadbają o odpowiednich ludzi.


Dobrze by bylo. Daje sie zrobic porzadny film na bazie gry komputerowej, przykladem chocby Mortal Kombat czy Super Mario Bros.

Dnia 23.01.2007 o 12:13, Bedwyr napisał:

Biorąc pod uwagę, że to tylko plotki. Ale kiedy ja to ostatnio słyszałem od Blizzarda zapowiedzi
rewolucyjnej gry...? khewarcraftkherpskhe xD :P


Hmmmm, a ja jakos nie rozumiem, czemu Blizzard mialby sie kojarzyc z chodzeniem utartymi szlakami. Diablo z pewnoscia byl rewolucja. Owszem, robia kontynuacje swoich hitowych gier, ale jednoczesnie dosc czesto wchodza w gatunki ktore dopiero sie rozwijaja i okazuje sie wtedy, ze Blizzard potrafi sie w nich zorientowac bardzo dobrze, ze to wlasnie oni pomagaja tym gatunkom zdobyc wieksza popularnosc. Pierwszy Warcraft powstawal gdy RTSy dopiero stawialy pierwsze kroki, WoW tez uczynil wiele dla MMORPG. Dla mnie jesli Blizzard bierze sie za gre i nie ma ona numerka w nazwie, to bedzie to cos nowatorskiego, a przynajmniej bardzo dobrego w swoim gatunku.

Draconis13
A nie przyszlo Ci do glowy, ze CORPG moga byc podgatunkiem MMORPG? Zauwaz, ze nie istnieje nic, co dyskwalifikowaloby GW jako MMORPG. Jest Massive? Jest. Multiplayer? Jak najbardziej. On-line? Tez. Zostaje tylko kwestia RPG, zawsze dyskusyjna gdy rozmawiamy o cRPG, ale spokojnie mozemy przyjac ze w tym aspekcie GW nie jest gorsze od innych MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:09, SHADOW-XIII napisał:

dobry stary Blizzard się skończył, widać został teraz jeden chciwy i żądny $$$.
kiedyś było tak przyjemnie, kupowałeś super grę, przechodziłeś fajnego multiplayer''a z całkiem
ciekawą fabułą, a potem mogłeś za darmo pograć na Battle.Net jak chciałeś .... takie dobre
czasy to były, Blizzard wtedy to była taka marka dla gracza, a teraz tylko $$$ się liczy


Aha, czyli dla Ciebie jak ktos chce pieniedzy za swoja ciezka i wytezona prace to jest imperialista i kapitalista zadnym krwi robotnikow? Bo wiesz, to mi pachnie sloganami poprzedniego systemu.
Stworzyli, ustalili cennik i maja pelne prawo zadac ile im sie zamarzy. A tym asz prawo nie grac. A piszac takie rzeczy tylko... smiesznie wygladasz. :)

@pawelgr: a widzisz, zastanow sie KTO bardziej chce dana gre opchnac - developer i wydawca czy recenzent?
Ufasz bardziej tym, ktorym zalezy na sprzedazy, a niejednokrotnie g*** w papierku reklamuja jako 8 cud swiata. Ostroznie z tym, komu ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas staram sie Ci wytlumaczyc ze nie jest gorszy i ze zalicza sie do MMO. To ty sie upierales ze to nie MMO tylko CORPG. Poza tym MMORPG nalezy do gatunku RPG (bo najpier powstal wlasnie ten gatunek jak chodzi o gry tego typu). Zreszta wedlug mnie w dzisiejszych czasach coraz trudniej tak po prostu zaszufladkowac gry. Coraz czesciej zabieraja elementy gier nalezacych do innych gatunkow.Tak wiec nie ma sie chyba o co klucic. I sory ze bez polskich znakow ale mam lekko awarie klawiatury(zainstalowane 4 jezyki jakos zablokowaly mi polskie literki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ufam im jak chodzi o to czy gra jest fajna czy nie ale ufam ze jak robia albo wydaja RPG to nie dostane w pudelku Pilko Noznej heheh. Zle mnie zrozumiales Jcdx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobistą nadzieję i przekonanie że teraz zrobią z Diabełka MMO. Kiedyś pisali o tym że mają w planach niekoniecznie Diablo, ale ich grę więc jeszcze zostaje StarCraft, chociaż bardziej prawdopodobne będzie Diablo. I to będzie całkowicie nowa i świeża rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi to nie przeszkadza, ze mmo bedzie platna, bo przeciez trzeba nagrodzic jakos tworcow gry - nie ?? :P A co do Blizzarda to mogli by juz zazczac pracowac nad diablo 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować