Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kartka świąteczna od Wiedźmina

313 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 21:22, Mistic napisał:

To i ja się pochwale drugą kartką wiedźmina która przyszła dzisiaj i była prawdziwym zaskoczeniem
dla mnie :D

A skąd taki fajny bonusik? ;]
Musiałeś spełnić jakieś specjalne warunki czy w ogóle nic nie robiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia czemu dostałem druga kartke z podpisami całej ekipy ^^ W list który dostałem jeszcze by wyjaśniał po części to, ale nie wprost i nie na 100% więc nie chce mówić za co to mogło być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to za co? Przecież już każdy w Anderze wie, że jesteś Klakier numer jeden. :P

Ja kartkę swoją otrzymałem wczoraj i ma ona numerek "0445", a z podpisu wyczytałem takie ładne słowo jak "Anka", jednak pewności całkowitej nie mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 22:47, Kukowsky napisał:

Jak to za co? Przecież już każdy w Anderze wie, że jesteś Klakier numer jeden. :P


Hah, czekam na Własny Tytuł to jak mówiłem juz ustawie sobie Klakier Wielki albo Klakier Numer Uno. :-)

Dnia 10.01.2007 o 22:47, Kukowsky napisał:

Ja kartkę swoją otrzymałem wczoraj i ma ona numerek "0445", a z podpisu wyczytałem takie ładne
słowo jak "Anka", jednak pewności całkowitej nie mam. ;)


Ja dostałem poza ta nienumerowaną kartke z numerem 5088. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ja dziekuje za kartke :-)
nr 2218 a podpis Maciej Miop... (dalej nie moge rozczytac)

no wlasnie a z tymi jezykami ktos cos pisal... hmm
ja tam z anglika za specjaliste sie nie uwazam, ale cos mnie gryzie w oczy wersja angielska ::
"(...) for many a nights" ?? czy to aby na 100% jest poprawne ?? nie powinno byc "for many nights" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 10:05, GuzikTheGreat napisał:

no i ja dziekuje za kartke :-)
nr 2218 a podpis Maciej Miop... (dalej nie moge rozczytac)

no wlasnie a z tymi jezykami ktos cos pisal... hmm
ja tam z anglika za specjaliste sie nie uwazam, ale cos mnie gryzie w oczy wersja angielska
::
"(...) for many a night" ?? czy to aby na 100% jest poprawne ?? nie powinno byc "for many
nights" ??


grrr zrobcie edita Postow !! bo sie czlowiek kopnal i calego kolejnego musi pisac !! :/

ten post ktory tu jest jest poprawny tamten napisalem z bledem (nanioslem poprawke w cytacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nareszcie dotarła kartka. :) Bardzo mi się ona podoba. :P A numer mojej kartki to 5987. Jeśli chodzi o podpis, to raczej nie będę w stanie powiedzieć, kto go zrobił, ponieważ wygląda on jak jakiś szlaczek. :D No ale dobrze, że kartka w końcu doszła. Oby ten Rok Wiedźmina okazał się dobrym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ide sobie do szkoły, ale z ciekawości zajrzałem do skrzynki... Patrze... Jest kartka od CDP ^^. Wiedźmin przy ognisku i widze napis: "Last Christmas I Gave You My Heart" i numer 4840, ale... nie ma żadnego podpisu. Czy to możliwe? Nikt mnie nie lubi.... Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym do których kartka dotarła... Mieszkam w ponad 100 tys. mieście i kartki jak nie było tak nie ma :( Zastanawiam się czy CDP w ogóle mi ją wysłał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować