Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Broken Sword: Anioł Śmierci - premiera przesunięta na piątek.

41 postów w tym temacie

no i kiedy ja to cholera kupię??? akurat jutro mam skrócone lekcje i co? a w piatek nie mam czasu! myślałem, że w weekend uda mi się zagrać, bo w przyszłym tygodniu mam pełno sprawdzianów, a pod koniec wyjeżdżam na urlop... przyjdzie mi grać więc dopiero na ferie. A ja tak się cieszyłem, że nic mi ta wichura nie zrobiła... myliłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:46, Slave napisał:

> Ponad cztery miesiące to niewielka obsuwa?

vear, jeszcze trochę i będziesz taki jak morthi :)


Bo śmiem krytykować jedynie słuszną myśl wyznaczaną przez wiecznie nieomlny i zawsze idealny CD Projekt? Bo mam czelność nie zgodzić się ze stwierdzeniem, wg którego cztery miesiące to niewiele?
No ale - co najważniejsze - ograniczam się do tematów ku temu przewidzianych; nie "infekuję" każdego możliwego. I nie mówicie mi, że ta krytyka jest nieuzasadniona.

Dla wszystkich, którym nie odpowiada moja dotychczasowa obiektywność na temat okoliczności wydania BS4, mam "dobre" wieści: możliwe, że rodzina kupi dla siebie polskiego BS4, bo napisy dla niektórych jej członków są absolutnie niezbędne. Będę miał jeszcze więcej do powiedzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skoro była awaria i gra nie ma polskiego opakowania ani instrukcji to jakim cudem widziałam tą gre w empiku w opakowaniu i jak podejrzewam z instrukcją też.Czyżby Empik wykupił całość i ma pierwszeństwo przed tymi co zamówili na stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 17:07, vear napisał:

Bo śmiem krytykować jedynie słuszną myśl wyznaczaną przez wiecznie nieomlny i zawsze idealny
CD Projekt? Bo mam czelność nie zgodzić się ze stwierdzeniem, wg którego cztery miesiące to
niewiele?
No ale - co najważniejsze - ograniczam się do tematów ku temu przewidzianych; nie "infekuję"
każdego możliwego. I nie mówicie mi, że ta krytyka jest nieuzasadniona.


Nie uważam, że CD Projekt jest nieomylny i idealny. Właściwie to ostatnio ciągle trafiam na jakieś problemy, głównie z zamówieniami i zaczyna mnie to trochę niepokoić. Krytyka jest potrzebna, gra została wydana 4 miesiące po światowej premierze, ale CD Projekt nie zapowiadał, że wyda ją we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 18:14, Seishirou napisał:

Mam pytanie skoro była awaria i gra nie ma polskiego opakowania ani instrukcji to jakim cudem
widziałam tą gre w empiku w opakowaniu i jak podejrzewam z instrukcją też.Czyżby Empik wykupił
całość i ma pierwszeństwo przed tymi co zamówili na stronie ?


No właśnie, może wypowie się ktoś z CDP? Sklep gram.pl miał być priorytetem a tymczasem gry zostały wysłane 2 dni po planowanej wysyłce i w dodatku wcześniej gra pojawiła się w sklepach, niż została wysłana osobom, które zamówiły Broken Sworda w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z empiku nie kupujcie ten kto kupił herosy5 ten wie:) a tak na serio to jak będziecie mieć wszyscy grę to dajcie znać zróbcie temat o BS''ie albo wpadnijcie do tematu przygodówki czy jakoś tak zobaczymy co z tego wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kupiłem Heroes''ów w Empiku więc ja nie wiem.
Kupiłem za to Broken''a w Empiku i jestem przynajmniej zadowolony że mi się udało, i że nie zamówiłem preorderem bo NIENAWIDZĘ czekać jak już ktoś coś ma a mnie się robi w wała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]> Dobrze, że nie była to wielka obsuwa, jak np. w przypadku DM.

Ponad cztery miesiące to niewielka obsuwa?[/quote]

Vear, przeczytaj jeszcze raz co on napisał :) Nie napisał "Dobrze, że była to niewielka obsuwa, jak np. w przypadku DM.", a do tego by pasowało Twoje zdanie. Ale on napisał "Dobrze, że nie była to wielka obsuwa, jak np. w przypadku DM." :) Czyli coś zupełnie odwrotnego. Potem gdy ktoś zwrócił Ci uwagę na Twój komentarz, to dalej idziesz w zaparte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem grę :D
Wygląd pudełka: ok. 2 razy grubsze od normalnego, chyba dzięki lakierowi bardzo ładnie się świeci, głowy bohaterów i napis Broken Sword są wypukłe, na okładce nie ma fragmentów recenzji a napisy z nazwiskami aktorów nie są na biało, ale w kolorze tła.
Zawartość:
- drukowany, kolorowy poradnik ze screenami z gry i szczegółowymi objaśnieniami - z jednej strony do Sleeping Dragon (48 stron) a z drugiej strony do Anioła Śmierci (44 strony)
- pudełko DVD z Aniołem Śmierci - płyta DVD z grą i czarno-biała (okładka kolorowa) instrukcja (38 stron)
- pudełko DVD z The Sleeping Dragon - płyta DVD z grą i czarno-biała (okładka kolorwa) instrukcja (26 stron)
- karta rejestracji elektronicznej z kodem, który nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:12, Lone Wolf napisał:

Ja też :) Co więcej, mam już numer listu przewozowego :D

Normalnie jak w tym dowcipie " To co do cholery mi dali" :D

Przyjedzie cegła z karteczką "nabraliśmy Cię, frajerze :P"


Moi mili pierwsze jeszcze ciepłe egzemplarze pomknęły trochę wcześniej do Gramu i wkilka innych miejsc - staraliśmy się by jak się da dotrzeć z Broken Swordem na 23.01 ale oficjalnie jest oczywiście dopiero od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację - wydanie naprawdę super. Na razie gram w The Sleeping Dragon, ale zerknąłem już trochę na Anioła Śmierci, żeby sprawdzić jak wyszła lokalizacja. Głos Borysa Szyca całkiem nieźle brzmi w ustach Georga Stobbarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dziś zarejestrować Broken Sworda żeby mi wirtualne pieniądze dodało a tu mi wyskakuje, że błędny kod mam! Czy ktoś wie dlaczego? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dziś zarejestrować Broken Sworda żeby mi wirtualne pieniądze dodało a tu mi wyskakuje, że błędny kod mam! Czy ktoś wie dlaczego? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż oprawa wizualna zawartości BS jest przednia.
Natomiast smuci mnie to, że nie da się zarejestrować gry elektronicznie - wyskakuje komunikat:
"Podany przez Ciebie klucz jest niepoprawny. Upewnij się, że wpisujesz go poprawnie. W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami."

Teraz zabieram się za instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 19:24, pitors89 napisał:

Ja chciałem dziś zarejestrować Broken Sworda żeby mi wirtualne pieniądze dodało a tu mi wyskakuje,
że błędny kod mam! Czy ktoś wie dlaczego? Proszę o pomoc!


Mam to samo, pewnie gry można rejestrować dopiero od dnia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Proszę, aby wypowiedział się ktoś z CDP - co to ma znaczyć, że kod znaleziony w opakowaniu z grą nie działa?
2. Co za idiota wymyślił te naklejki z "certyfikatem" na opakowaniach - przez to aż strach położyć na nich instrukcję, bo się przyklei do resztek kleju na amen - powtarzam raz jeszcze - nigdy więcej nie zaśmiecać opakowań czymś takim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować