Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie


Dnia 06.07.2007 o 12:57, rob006 napisał:

BTW: Czy opuszczone wioski broni jakaś armia? Produkowane są w nich jakieś surowce?


No pewnie, że czasami ktoś ją broni, np ja, dla ubawu wysyłam pomoc dla opuszczonych wiosek, a tu potem niezły szok, jak czyjś szlachcic pada w opuszczonej wiosce ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:39, Paweł10 napisał:

Jak ktoś wcale nie grał, tylko zostawił konto, to nie warto go atakować, bo pewnie ma spichlerz
na 1lvl i za dużo surowców mu się nie zmieści, więc dużo nie zdobędziesz.


No ale kosztów chyba nie ponoszę, więc jeśli się nudzę, to dla tych kilku jednostek warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 12:57, rob006 napisał:

Ja niestety nie mogę się w ten sposób pochwalić. Plemię idzie chyba w masówkę i bierze jak leci. Większość
graczy to dzieci, które nawet z forum nie potrafią korzystać, a przeczytanie samouczka i skorzystanie z
pomocy ich przerasta. Ale jest kilku rozsądnych ludzi, może uda się wyprowadzić plemię na prostą. :) Problem
w tym, że trzeba się w to trochę zaangażować, a tego starałem się uniknąć...


Ja na początku zawsze staram się nie przyjmować zaproszeń od plemion, bo czekam aż wyodrębni się kilka najlepszych i będzie widać, które jest masówką, a które nie. Poza tym jeśli od razu się przystąpi do jakiegoś sojuszu to później ciężko z niego odejść... Zerknąłem i zobaczyłem, że dostałeś od dowódców plemienia jakieś odznaczenie, za mądre wypowiedzi na forum - szmaragdowa gwiazda, czy jakoś tak? No ładnie :) Początkowo należałem do masówki rządzonej przez dzieci, ale później to plemię zostało rozwiązane, więc bez żadnych konsekwencji dostałem się do świetnej organizacji złożonej z 40 członków o średniej 11.000 P na gracza, a ta ciągle rośnie.

BTW: Z powodu, że zajmuję się tylko 7 światem i nie mam czasu na inne, stałem się czyjąś farmą na dziewiątce i musiałem usunąć konto... Heh, co wszedłem to spichlerz zapchany i raport z ataku na mnie :D

Dnia 06.07.2007 o 12:57, rob006 napisał:

Miejmy nadzieję. :) Zobaczymy, chyba bez zwiadowców się nie obejdzie...


Zwiad to podstawa, nigdy nie wiadomo co czeka nas w wrogiej wiosce...

Dnia 06.07.2007 o 12:57, rob006 napisał:

BTW: Czy opuszczone wioski broni jakaś armia? Produkowane są w nich jakieś surowce?


Z wojskiem różnie bywa, jest albo go nie ma. A surowce w opuszczonej wiosce produkowane są na bieżąco, w ilościach jakie gwarantują nam kopalnie tej wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz to z tym plemieniem cyrki odchodzą - odznaczeń juz nie ma, ale za to zostałem moderatorem forum (oj, macie szczęście, że na tym forum nie jestem moderatorem ;)). Jak sie uda to uporządkować, to wyrzuci sie noobów, w resztę zostawi i może coś z tego wyjdzie. Jak nie to może urządzimy jakiś rozłam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja tam w swoim plemieniu należę do Rady Czworokątnego Stołu oraz jestem rangistą. Dzięki temu mogę wam śmiało rzecz: niech was wpakują na jakiekolwiek stanowisko, byle nie był to rangista. Strasznie wkurzające zajęcie, na dodatek nie mozna zmienić rang kilku osobm naraz:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:44, keVlar napisał:

No pewnie, że czasami ktoś ją broni, np ja, dla ubawu wysyłam pomoc dla opuszczonych wiosek,
a tu potem niezły szok, jak czyjś szlachcic pada w opuszczonej wiosce ;p;p


A po czym poznać, ze opuszczona wioska jest atakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 15:35, rob006 napisał:

A po czym poznać, ze opuszczona wioska jest atakowana?

Jeśli wysłane są tam własne wojska dostaje sie raport mówiący coś w stylu: wsparcie w wiosce xxx zostało zaatakowane" i pokazane straty swoje i wroga. Nie robiłem tego, ale najpewniej działa to na tej samej zasadzie co wspieranie ,,zamieszkałych" wiosek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyślę pomoc jakiejś wiosce, to to wojsko tam siedzi i siedzi aż je odeślę, czy jest jakiś limit czasowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:28, rob006 napisał:

Kiedy wyślę pomoc jakiejś wiosce, to to wojsko tam siedzi i siedzi aż je odeślę, czy jest jakiś
limit czasowy?


Nie, nie ma żadnych limitów. Może tam siedzieć całą wieczność. Wróci dopiero jeżeli sam je zawrócisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:28, rob006 napisał:

Kiedy wyślę pomoc jakiejś wiosce, to to wojsko tam siedzi i siedzi aż je odeślę, czy jest jakiś limit czasowy?


Uzupełniając wypowiedź użytkownika mathewmw dodam, że wojsko wraca także wtedy, gdy właściciel wioski je odwoła. To znaczy tylko tyle, że jeśli ktoś uzna, że Twoja pomoc jest mu już nie potrzebna, to może odesłać Twoje oddziały. Fakt, faktem, że mało kto to robi, bo w końcu czemu nie mieć więcej wojska, które broniło by naszej posesji? Ostatnio np. koleś odesłał mi pikinierów, których mu podrzuciłem z dwa miesiące temu i o których zupełnie zapomniałem. Była to przerażająca liczba 20 jednostek :) Nie ma się co śmiać - wtedy kiedy mu wysyłałem wojska, to było dużo, a teraz jest to śmieszna ilość... Opowiem Ci jeszcze jedną śmieszną historię... Mianowicie, kiedyś wysłałem wojsko do opuszczonej wioski, w celu sprawdzenia kto oprócz mnie ją fermi i kogo zrównać z ziemią. Wysłałem, a następnie porozsyłałem wojska, aby przyniosły nieco surówki. Wszystko byłoby ok, gdyby nie raport, który przyszedł lada chwila - " Twoje wsparcie dla xxx zostało zaatakowane, nikt nie przeżył bla bla bla ". Myślę sobie - ktoś na tym ucierpi. Zerkam na wojska ofensywne - " powrót z xxx "... I w taki oto sposób uświadomiłem sobie, że zadałem cios własnemu wojsku, szczęście, że było to tylko 100 zwiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 11:58, Magwisienka napisał:

> a co to jest?
A taka jedna fajna gierka: www.plemiona.pl

co trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem na 5 świecie jak przestałem grać w Ogame. Miałem 2 wioski i 7000 pkt. ale też przestałem grać bo się monotonne zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:23, Tomek1120 napisał:

Kiedyś grałem na 5 świecie jak przestałem grać w Ogame. Miałem 2 wioski i 7000 pkt. ale też
przestałem grać bo się monotonne zrobiło


Mi też już się nie chce w to grać, ale nie będę usuwał takich dobrych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 17:03, Paweł10 napisał:


Mi też już się nie chce w to grać, ale nie będę usuwał takich dobrych kont.

Nie wiem czy to nie jest nielegalne, ale może mógłbyś je komuś sprzedać? Jakby co, mnie cos takiego nie interesuje, wole do wszystkiego dochodzić własnymi siłami:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie sprzedam:P
Nie chce mi się, ale będę w to grać:)
Kilku moich kolegów też w to gra i na każdym świecie jestem od nich dużo lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:33, Paweł10 napisał:

Nigdy tego nie sprzedam:P
Nie chce mi się, ale będę w to grać:)
Kilku moich kolegów też w to gra i na każdym świecie jestem od nich dużo lepszy :)

Rozumiem:P. Nie ma to jak hardcoreXD. Zebym tak ja...
BTW: trafiłem w plemionach na ciekawego buga. Jak koleś, który był moim sprzymierzeńcem, zaatakował mnie szlachcicem, to wkurzony(przecież to sojusznik i były współplemieniec, któremu udzielilem raz pomocy i żeby nie bylo, nie zostałem uznany w tamtym plemieniu za zdrajce) pojechałem mu po polsku i po angielsku(die slowly fuc''''d bastard!- w oryginale było bez kropek:P), to dostałem ostrzeżenie za przeklinanie...po niemiecku. Może był to prztyczek do tego, że moja wiadomość była dosadna jak niemieckie filmy ,,przyrodnicze"?:P. By nie było, gdy w końcu koleś zabrał mi wioske, to informacja o tym i o tym, że moge zacząć gre od początku równiez była po niemiecku. Das plemiona!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować