Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 15:47, ROBAT napisał:

Już podrzuciłem ten link koleżance.... Ona pisze mi na gg, że już się rejestruje :D Ale mam farta :P


Ja bym się tak nie cieszył... Dziewczyny to świetni stratedzy, ale takie gry bardzo szybko im się nudzą. Na przykład koło mnie wioskę ma pewna dama, która loguje się na plemionach średnio co tydzień no i ma... 191 punktów - powiem, że niezła faremka. Jeśli Twoja koleżanka dobije do 1000 punktów, to wtedy możesz zacząć świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w plemiona i zapraszam wszystkich, którzy grają na 4 świecie aby dołączyli się do gildii gram.pl bo ostatnio podupada nam plemię :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na 2 świecie i mam jak narazie 23.479P i 2655 w rankingu i jeszcze świat 7 gdzie mam 1.965P i 11552 w rangingu jak ktoś czegoś chce na tych światach pisać(mam ten sam nick co tutaj - matiz09 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko na 4 świecie i mam 619p ( nie miałem 2 tygodnie neta i mnie t osłabiło w rankingu ;/ ).
Dalej zapraszam do przystępowania do gildii gram.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:27, igorinho napisał:

Ja bym się tak nie cieszył... Dziewczyny to świetni stratedzy, ale takie gry bardzo szybko
im się nudzą. Na przykład koło mnie wioskę ma pewna dama, która loguje się na plemionach średnio
co tydzień no i ma... 191 punktów - powiem, że niezła faremka. Jeśli Twoja koleżanka dobije
do 1000 punktów, to wtedy możesz zacząć świętować.


Gram na 6 świecie. Ranking (24020.|992 P) Jestem dziewczyną i niedługo stuknie mi 1000 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:08, eithel napisał:

Gram na 6 świecie. Ranking (24020.|992 P) Jestem dziewczyną i niedługo stuknie mi 1000 :]


Nie powiedziałem, że każda dziewczyna nie lubi takich gier, wręcz przeciwnie - znam kilka, które są w porządku i regularnie zaglądają na plemiona.pl Przykładem jest, jakże nam znana forumowiczka Magwisienka. Poza tym w moim plemieniu są bardzo silne kobiety, ale mam przyjemność znać także takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 noce? Mnie ciekawi tylko po co... sam gram w plemiona na 4 świecie ale dziennie nie zajmuje mi to więcej niż 20 minut, no chyba, że mi się nudzi, to posiedzę trochę dłużej i poplanuję co będę robić :). Ale i tak więcej niż godzinę chyba za jednym razem nie siedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 13:31, Marrbacca napisał:

3 noce? Mnie ciekawi tylko po co... sam gram w plemiona na 4 świecie ale dziennie nie zajmuje mi to więcej niż
20 minut, no chyba, że mi się nudzi, to posiedzę trochę dłużej i poplanuję co będę robić :). Ale i tak więcej niż
godzinę chyba za jednym razem nie siedziałem.


Chłopie, to ja blado Cię widzę... :) A tak na serio to zdradzisz nam ilość swoich punktów? Na przykład ja nie wyobrażam sobie, abym siedział tyle ile Ty - co chwilę wysyłam lekką kawalerię ( mam jej trochę ) na farmienie i dziennie organizuję ok. 120 wypraw na najróżniejsze wioski. Wiesz ile takie coś przynosi dochodu? Im więcej siedzisz, tym więcej zyskasz, taka jest prawda, ale nie warto robić tego nałogowo, choć sam siedzę przy tym kilka, jak nie kilkanaście godzin dziennie. Wiem, że to ogromna strata czasu, ale zabawa wciąga i jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... na 4 świecie gram, 30k punktów, 4 wioski. I ja nie mogę tak długo siedzieć, bo mi się to po prostu po dłuższym czasie nudzi. A przy eko wszędzie na 30, mam surowców aż nadto i po nocy jak się zaloguję to z większością po prostu nie mam co robić i tylko na kolejne monety się zbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:54, Marrbacca napisał:

/.../

Jeszcze się utrzymałeś na czwórce? Gratulacje, ja wypadłam kilka(naście) do po rozpadnięciu się AKASHY. Nie byłam w stanie odeprzeć kilku ataków na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:07, Magwisienka napisał:

> /.../
Jeszcze się utrzymałeś na czwórce? Gratulacje, ja wypadłam kilka(naście) do po rozpadnięciu
się AKASHY. Nie byłam w stanie odeprzeć kilku ataków na raz :D

A u mnie jakoś poszło :). Po pierwsze, bardzo niewiele ataków na mnie w ogóle idzie (nawet nie wiem dlaczego :D), a jak jakieś idą to plemię pomaga mi wspaniale, przy chyba jedynej większej ofensywie na moją wioskę, przed głównym atakiem od plemienia dostałem po 10000 pik i mieczy i z 7000 ciężkiej kawalerii. Wszystko by się o to rozbiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:54, Marrbacca napisał:

Hym... na 4 świecie gram, 30k punktów, 4 wioski. I ja nie mogę tak długo siedzieć, bo mi się
to po prostu po dłuższym czasie nudzi. A przy eko wszędzie na 30, mam surowców aż nadto i po
nocy jak się zaloguję to z większością po prostu nie mam co robić i tylko na kolejne monety
się zbiera :D


Ja dopiero zabieram się do szlachty, bo dotychczas praktycznie wszystko szło w wojsko - podejrzewam, że jestem najsilniejszy w okolicy... Swoją drogą przejmuję wioskę, która znajduje się 12 min zwiadowcom ode mnie :D Ma ona ponad 3000 punktów, więc nie będę narzekał, poza tym znajduje się tuż przy mojej, co zwiększa moją kontrolę nad obiema "metropoliami". Coś mi się zdaję, że wioska będzie moja już jednej nocy, a koleś obudzi się z przysłowiową "ręką w nocniku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej sytuacji to się nie opłaca już przejmować wiosek z mniej niż 8k punktów, bo się za długo będą rozbudowywać. A znowu w okolicy jest pełno potężnych graczy, więc przejmowanie jest z lekka utrudnionie, żeby przypadkiem się nie nadziać na zbyt silnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:42, Marrbacca napisał:

W mojej sytuacji to się nie opłaca już przejmować wiosek z mniej niż 8k punktów, bo się za
długo będą rozbudowywać. A znowu w okolicy jest pełno potężnych graczy, więc przejmowanie jest
z lekka utrudnionie, żeby przypadkiem się nie nadziać na zbyt silnego :D


No prawda, aby móc kontrolować duży obszar kontynentu trzeba być naprawdę potężnym... Powiem szczerze, że mam tylko kilku sąsiadów "na poziomie", ale jest pewien niezawodny sposób, aby ich zniszczyć. Mianowicie poprzejmować im wioski i właśnie do tego będę dążył :) 8k punktów na wioskę, to naprawdę bardzo wiele i praktycznie do rozbudowania pozostaje tylko kilka budynków. Szkoda, że masz aż tak silnych sąsiadów, bo gdyby byli w Twoim zasięgu wojna byłaby dobrym rozwiązaniem... Jednak wtedy musiałbyś bardzo często doglądać swojej wioski. Bądź, co bądź mam nadzieję, że coś niebawem padnie Twoim łupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na 5s. Oj, zarwało się kilka nocek. :)
IMO by osiągnąć duży sukces i powalczyć o wysokie miejsce w rankingu, trzeba tej grze poświęcić dużo wolnego czasu. Mnie ta gra już nuży. Jednak nie chcę odejść tak po prostu ( plemię straciłoby 50k p). Chętnie odstąpiłbym ten dorobek osobie doświadczonej, która obiecałaby mi tylko, że pozostanie w plemieniu.

W najbliższej okolicy jest tylko jeden gracz lepszy ode mnie (przynajmniej w punktach). To mój sojusznika. :) Nawet dobrze sobie radzimy.
Ech, jednak pora zająć się czymś innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 04:02, neon-rat napisał:

Gram na 5s. Oj, zarwało się kilka nocek. :)

Ja też piąty :D Jakie plemię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować