Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Sytuacja wygląda tak: wybudowałem pałac, wyszkoliłem szlachcica i przejąłem wioskę. Dzisiaj złożyłem surowce do pałacu (dwa razy po 28k drewna, 30k gliny, 28k żelaza) i powinienem móc wyszkolić następnego szlachcica, ale nie mogę chociaż złożyłem tam tyle surowców ile powinienem. Dlaczego? Czy muszę rozbudować pałac na drugi poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:25, Radykał napisał:

Sytuacja wygląda tak: wybudowałem pałac, wyszkoliłem szlachcica i przejąłem wioskę. Dzisiaj
złożyłem surowce do pałacu (dwa razy po 28k drewna, 30k gliny, 28k żelaza) i powinienem
móc wyszkolić następnego szlachcica, ale nie mogę chociaż złożyłem tam tyle surowców
ile powinienem. Dlaczego? Czy muszę rozbudować pałac na drugi poziom?


A grasz na świecie, w którym pałac sie rozbudowuje na wyższe poziomy? Hm...jeśli tak to rozbuduj, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 15:28, Ecko09 napisał:

A grasz na świecie, w którym pałac sie rozbudowuje na wyższe poziomy? Hm...jeśli tak
to rozbuduj, zobaczymy.

Mogę rozbudować pałac na trzeci poziom (a mam pierwszy). Pytam, bo nie chce niepotrzebnie tracić surowców na rozbudowę pałacu. Gram na świecie 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:36, Radykał napisał:


> A grasz na świecie, w którym pałac sie rozbudowuje na wyższe poziomy? Hm...jeśli
tak
> to rozbuduj, zobaczymy.
Mogę rozbudować pałac na trzeci poziom (a mam pierwszy). Pytam, bo nie chce niepotrzebnie
tracić surowców na rozbudowę pałacu. Gram na świecie 21.


Jeśli tak to grasz na starym stylu światów, nie wiem o co chodzi z tym składaniem surków (nie grałem na starym stylu) ale z tego co wiem, na każdego nowego szlachcica trzeba rozbudować pałac, za 4 szlachte musisz mieś 1 poziom pałacu w 2 wiosce. Mam nadzieję że to co wiem okaże się prawdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

21s to świat ze starym stylem, więc ogólnie to wygląda tak że suma poziomów pałaców ze wszystkich wiosek = limit szlachty (przy czym wlicza się do tego szlachta którą masz i wioski które już przejąłeś). Jeśli więc chcesz stworzyć kolejnego grubasa to musisz rozbudować pałac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:27, faraoneek23 napisał:

Ja zacząłem grac od tygodnia na 15 świecie, już mam prawie 700 P.


w tej grze pkt nie sa aż tak ważne ktoś kto ma 1m pkt może przegrać z kimś kto ma ich o połowę mniej. Radze ci idź w wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:48, White Eagle napisał:

Mam pytanie, przez ile czasu nowa wioska nie może być zaatakowana ?

Chyba 5 dni jeśli dobrze kojarzę bo nie gram już od pewnego czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 10:56, tomato99 napisał:

> Ja zacząłem grac od tygodnia na 15 świecie, już mam prawie 700 P.

w tej grze pkt nie sa aż tak ważne ktoś kto ma 1m pkt może przegrać z kimś kto ma ich
o połowę mniej. Radze ci idź w wojsko

Ty się o mnie nie bój, wojsk też mam w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować