Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Ha, a więc jestem sławny ;D. Wszystko zaczęło się od tego, że zapragnąłem sławy, a najlepszym sposobem jej zdobycia było dostanie się na czarą listę tegoż plemienia. A że byłem od nich trochę daleko, to zamiast ich atakować, napisałem do ich dyplomaty, aby mnie tam wpisali. :D Po krótkiej wymianie zdań dostałem się na listę osób (małp ;P), które nigdy nie będą miały szansy przyłączenia się do tego plemienia (międzyczasie dostałem od nich zaproszenia ;D Też tego nie rozumiem ;)). No i tak sobie żyłem w chwale, aż dnia pewnego przy okazji fuzji mojego plemienia postanowiłem wykorzystać zamieszanie i skorzystałem z zaproszenia do KING-KONGa. Pooglądałem sobie forum, skopiowałem profil i dyplomację, pośmiałem się i wróciłem do swojego plemienia. Po tym wydarzeniu trafiłem na tą listę. Specjalnie się tym nie przejąłem, bo gry miałem wtedy już lekko dość, a dwa tygodnie później dałem zastępstwo i w ten sposób zrobiłem sobie przerwę z 10 światem. Ale jak tylko moje wioski zostaną rozdanie nie omieszkam skorzystać z zaproszenia do najsławniejszego plemienia polskich plemion, bo z jednym z przywódców rozmawiałem i spoko koleś z niego ;D. Chyba nawet mam juz zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie jak zrobić żeby mieć jakieś rzeczy do zbrojowni?????????????
Gracze posiadający konto premium, mogą w ustawieniach wybrac lub dezaktywowac zimowy pakiet graficzny.
Muszę se kupić konto premium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:00, Assax napisał:

A wiecie jak zrobić żeby mieć jakieś rzeczy do zbrojowni?????????????

W zbrojowni masz pasek postępu. Prawdopodobnie musi dojść do końca (zapełniasz go atakując, nie wiem czy są jeszcze jakieś inne sposoby). Wtedy po prostu znajdujesz jakiś przedmiot. Tak mi się wydaje przynajmniej, chyba jeszcze żaden szary gracz tego nie uświadczył :)

Dnia 23.12.2007 o 19:00, Assax napisał:

Gracze posiadający konto premium, mogą w ustawieniach wybrac lub dezaktywowac zimowy pakiet graficzny.
Muszę se kupić konto premium:)

Ech, jak się ludzie rzucają na takie pierdoły... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:07, rob006 napisał:

Ech, jak się ludzie rzucają na takie pierdoły... :P


Hah dopierdo dzisiaj się dowiedziałem, że takowy jest i muszę przyznać, że wygląd jest wypasiony :)
Mapa troche lipną ma grafikę, bo mury wiosek nadają taki dziwny kolor, ale sam przegląd wioski jest naprawdę fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:12, rob006 napisał:

To zarzuć jakimiś screenami, bo ja kasy na premium wydawać nie zamierzam, a też ciekawy jestem.
:)



Mówisz i masz :D
No i szkolenie w koszarach odbywa się teraz w budynku bo chyba nie starczyło już kasy na szaliki dla wojowników walczących przed koszarami xD

20071223192158

20071223192214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 19:23, Prince07 napisał:

Mówisz i masz :D
No i szkolenie w koszarach odbywa się teraz w budynku bo chyba nie starczyło już kasy na szaliki
dla wojowników walczących przed koszarami xD

eeee....już mi się odechciał kupować naprawdę to wyrzucanie pieniędzy w błoto ja myślałem że coś lepszego to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:23, Prince07 napisał:

> To zarzuć jakimiś screenami, bo ja kasy na premium wydawać nie zamierzam, a też ciekawy
jestem.
> :)


Mówisz i masz :D
No i szkolenie w koszarach odbywa się teraz w budynku bo chyba nie starczyło już kasy na szaliki
dla wojowników walczących przed koszarami xD


Co to wszystko takie białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:29, Assax napisał:

eeee....już mi się odechciał kupować naprawdę to wyrzucanie pieniędzy w błoto ja myślałem że
coś lepszego to będzie.


Taaa grafikę 3D Ci dadzą, efekt sypiącego śniegu, kilka bałwanów, które mrugają do Ciebie swoimi oczami z węgla, itd. Na to liczyłeś?

EDIT: Ecko09
To jest śnieg mój drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:33, Prince07 napisał:

> eeee....już mi się odechciał kupować naprawdę to wyrzucanie pieniędzy w błoto ja myślałem
że
> coś lepszego to będzie.

Taaa grafikę 3D Ci dadzą, efekt sypiącego śniegu, kilka bałwanów, które mrugają do Ciebie swoimi
oczami z węgla, itd. Na to liczyłeś?

No może nie tyle ale na trochę lepsze dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:35, Ecko09 napisał:

Ale skąd w plemionach...


Przeczytaj pare postów wyżej to się dowiesz, że to świąteczny wygląd.
BTW kolega mi teraz napisał, że nawet bez konta premium można go ustawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:36, Prince07 napisał:

> Ale skąd w plemionach...

Przeczytaj pare postów wyżej to się dowiesz, że to świąteczny wygląd.
BTW kolega mi teraz napisał, że nawet bez konta premium można go ustawic :)

A w którym miejscu można to zmienić????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:56, Lord Andre 1 napisał:

Wchodzisz w ustawienia, a następnie ustawienia i już masz chyba ostatni podpunkt

dzienki za odpowiedź zaraz sprawdze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:12, Lord Andre 1 napisał:

Ale na 13 świecie już tego bajeru nie ma

No właśnie chciałem to powiedzieć ale jak tera u siebie patrze to na screenach trochę gorzej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować