Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 19:23, Prince07 napisał:

Mówisz i masz :D


O rany... O ile wygląd wioski można przeboleć, to mapa to porażka. To za używanie tego pakietu powinni płacić graczom, a nie odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:42, rob006 napisał:

> Mówisz i masz :D

O rany... O ile wygląd wioski można przeboleć, to mapa to porażka. To za używanie tego pakietu
powinni płacić graczom, a nie odwrotnie :D


mi sie tAk srednio podoba ten pakiet mapa troche po oczach daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 00:28, patryk-1992 napisał:

> > Mówisz i masz :D
>
> O rany... O ile wygląd wioski można przeboleć, to mapa to porażka. To za używanie tego
pakietu
> powinni płacić graczom, a nie odwrotnie :D

mi sie tAk srednio podoba ten pakiet mapa troche po oczach daje

no daje po oczach ale ja na to nie zwracam uwagi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie farmerzy na 13 świecie teraz klną na tą przerwę świąteczną :). Ci którzy inwestowali w wojsko do farmienia, a olali kopalnie teraz mają naprawdę utrudnione życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 01:04, patryk-1992 napisał:

no prawda i dobrze im tak :p

zgadzam się ale jak ja wchcodzę to mi wyskakuje problemy z serwerm i nie mogę se wejść na 2 świat gdzie wczoraj se zrobiłem szlachte i nie mogę atakować(te problemy to jest ta przerwa świąteczna??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:41, Prince07 napisał:

Chyba nie. Ja też nie mogę wejść na żaden ze światów. Poprostu mają problemy techniczne.
BTW pisze się "sobie" a nie "se"..

wiem tylko tak na szybko piszę bo mam wolnego neta i w każdej chwili może mi się wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:38, Assax napisał:

zgadzam się ale jak ja wchcodzę to mi wyskakuje problemy z serwerm i nie mogę se wejść na
2 świat gdzie wczoraj se zrobiłem szlachte i nie mogę atakować(te problemy to jest ta przerwa świąteczna??)


Ech, przerwa świąteczna polega na tym, że każdy atak traktowany jest jako odwiedziny. Twoi żołnierze wpadają, mówią "Wesołych Świąt!!!" i wracają, żadnej bitwy nie ma. Więc nawet gdybyś mógł wejść na swój świat, to ze szlachcica pożytku byś nie miał.

A co tej awarii, to co mam powiedzieć ja? Chciałem pograć sobie na szybkich, i nawet pkt premium nie mogę wykupić :/

PS: Dostęp gościnny na szybkie plemiona działa, więc serwer też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 01:04, patryk-1992 napisał:

no prawda i dobrze im tak :p


Czyżby zazdrość? ;) Farmerzy to zwykle lepsi gracze, którzy mają już pewne doświadczenie, zwykle daleko dochodzą. Druga sprawa, że na plemiona poświęcają wtedy naprawdę sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:24, rob006 napisał:

> no prawda i dobrze im tak :p

Czyżby zazdrość? ;) Farmerzy to zwykle lepsi gracze, którzy mają już pewne doświadczenie, zwykle
daleko dochodzą. Druga sprawa, że na plemiona poświęcają wtedy naprawdę sporo czasu :)

to byl zart sam czesto farmie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:43, patryk-1992 napisał:

to byl zart sam czesto farmie:p


Wiem. :P Ale ja mówiłem o takich hiper-farmerach :). Takich, którzy robią praktycznie samo wojsko, bez inwestycji w eko. Oni to teraz mają ciekawie :D

A tak BTW: Ktoś ma powyżej 50% do zdobycia pierwszego przedmiotu? A może ktoś już ma jakiś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:20, rob006 napisał:

> zgadzam się ale jak ja wchcodzę to mi wyskakuje problemy z serwerm i nie mogę se wejść
na
> 2 świat gdzie wczoraj se zrobiłem szlachte i nie mogę atakować(te problemy to jest ta
przerwa świąteczna??)

Ech, przerwa świąteczna polega na tym, że każdy atak traktowany jest jako odwiedziny. Twoi
żołnierze wpadają, mówią "Wesołych Świąt!!!" i wracają, żadnej bitwy nie ma. Więc nawet gdybyś
mógł wejść na swój świat, to ze szlachcica pożytku byś nie miał.

A co tej awarii, to co mam powiedzieć ja? Chciałem pograć sobie na szybkich, i nawet pkt premium
nie mogę wykupić :/

PS: Dostęp gościnny na szybkie plemiona działa, więc serwer też...


Acha to mogę sobie porobić dużo szlachty a jak sie skończy przerwa świąteczna to najade gościa 4 szlachcicami :)
Bo będę miał czas na robienie szlachty bo nikt nie może mnie atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:25, DreaN napisał:

Wdg mnie ta gra nie ma sensu i tak predzej czy pozniej ktos cie zjedzie i Ci sie odechce grac

Jeśli dobrze grasz, to cię nie zjedzie. :)

Dnia 26.12.2007 o 11:25, DreaN napisał:

( tak jak OGAME ) ;p

J/w. :) Z tą różnicą,że w Ogame nie można przegrać, tu niestety tak. Poza tym w Ogame możesz mieć za sąsiada gościa z TOP 1 i praktycznie nic ci nie grozi. Tu, jeśli masz dużo silniejszego przeciwnika w okolicy, to masz bardzo ciężkie (i w praktyce krótkie ;)) życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować