Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Po kilku latach wrocilem do IWD. Wszystko bylo OK, do czasu przejscia z drugiego poziomu Smoczego Oka na trzeci. Gra zapisuje sie, a gdy wczytuje obszar, robi sie czarny ekran i gra zawiesza sie. Szukalem juz rozwiazania w google na zagranicznych forach, ale nie znalazlem odpowiedzi... Czy ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac? Bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc. Zainstalowalem IWD + HoW + TotL i mody, ktore byly na plytce w edycji ''Saga Icewind Dale'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 19:32, Malevyn napisał:

pokonalem yxonemei czy jak jej tam, myslalem ze dropnie jakis klucz ale nic. na calej
mapce gdzie ona jest w zaden sposob nie moge otworzyc skrzyn, ani lotrzykiem ani wojownikiem

Najwidoczniej w świecie masz za mało punktów i ten Twój łotrzyk jest za słaby... Spróbuj czasami "forsować skrzynie"
Czasem to pomaga.
Ja jak grałem nie robiłem żadnych łotrzyków tylko miałem postać w "ajsie" adekwatną do Jan Jansena z BG ][. Mag/Złodziej. Czy tam Iluzjonista. I wszystko ładnie pięknie od początku bez problemów mogłem otwierać. Jak coś to wykup wszystkie mikstury na przyszłość np Mistrzowskiego Złodziejstwa oraz Miksturę Percepcji co podwyższają atrybuty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra nei będzie się kłóciła z kartą graficzną Nvida GTX 260? :( chciałbym do niej powrócić, a stara płytka się zepsuła więc planuję ponowne kupno, ale nie wiem, czy warto jak się będzie gryzła grafika
PS Mam Windows Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z tej swiatyni skad wzialem klejnot po pokonaniu yxumoei wracam do kuldahar i co dalej ? zabilem pare stworkow i nie wiem gdzie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym wie ktos jak sprawic zeby gra tak tragicznie nie zwalniala podczas rzucania czarow ? np gdy rzucam pnacza czy inne aoe czary jak kula ognia gra zwalnia, kursor wszystko to tak denerwuje ze ja pie*dole.

mam viste gefore 9500 gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tego directdrawa. jestem w zakladce ekran, jest napisane przyspieszenie diredraw: wlaczone, ale w zaden sposob nie moge tego zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajduje sie w dloni seldarine. mam znalezc chyba 4 czesci do naprawy maszyny w astrolabium, ale znalazlem tylko 3. niestety nie pamietam gdzie znalazlem reszte i co to dokladnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj probowalem spatchowac gre zeby nie miec spadku klatek podczas niektorych zaklec, ale tylko sobie popsulem gre. teraz przy probie uruchomienia pojawia sie informacja o braku nvddf.dll

tragedia :d

a instalowalem nvfix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie moge zakladac magicznych pancerzy na postacie ? jest informacja ze nie mozna tego zrobic ze wzgledu na inne przedmioty, i na zadnej postaci nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 15:20, Malevyn napisał:

dlaczego nie moge zakladac magicznych pancerzy na postacie ? jest informacja ze nie mozna
tego zrobic ze wzgledu na inne przedmioty, i na zadnej postaci nie da rady.

Podejrzewam, że chodzi o przedmioty zwiększające klasę pancerza. Są limity i należy dobierać odpowiedni zestaw. Pewnie musisz zdjąć coś magicznego, by zastąpić je czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedlugo bede zmienial komputer i chcialbym zachowac sejwy. co dokladnie musze skopiowac ? czy to cale te foldery w folderze mpsave ? da rade to wyslac sobie na emaila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować