Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć północ

52 postów w tym temacie

W Polsce to leci G** a nie seriale. OStatnio pokazał sie PB i co? Polsat uczynił straszne okaleczenie dodając lektora. Osoby nie znające angielskiego albo te które nie oglądały z napisami, nie będą widziały o co chodzi, ale ci drudzy wyśmieją polskich tłumaczy!

Co do "jak na razie zarąbistych seriali" to:

1. Heroes
2. SG-Sg1
3. The 4400
4. The Family Guy
5. Day Break
6. Dexter
7. Supernatural
8. Psych
9. The Dresden Files
10. Veronica Mars
11. Drawn Together

iiii jeeeeeeeszcze wiele więcej ale nie chce mi sie rozpisywac :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 akapit:
...są Zagubieni ( Już dziś w telewizji pojawił się kolejny godny uwagi serial. Jest to Skazany na śmierć (Prison Break). - coś z tym chyba jest nie tak :)

Co do tego, że z każdą serią dany serial staje się coraz gorszy, to sie w zupełności zgadzam. Chyba najlepszym przykładem jest LOST. Pierwsza seria była bardzo dobra, wszędzie czaiły się jakieś tajemnice, nigdy nie byłeś pewien, o co do końca chodzi. Druga seria była już inna, wydawała się robiona na siłę, a widok rozbitków siedzących sobie przy eleganckim stole i jedzących płatki śniadaniowe trochę dezorientuje. Tych kilka odcinków, które widziałem z 3 serii również nie utrzymywały poziomu 1 serii. Nie mówię, że serial jest nudny i że nie warto go oglądać, bo nadal mi sie podoba, ale z żalem patrzę jak z odcinka na odcinek staje się coraz gorszy. Mam nadzieję, że 4 seria nigdy nie powstanie, bo po LOSTach pozostaną już tylko złe wspomnienia.
Gotowe na wszystko - serial, który oglądałem na początku, ale który bardzo szybko mi się znudził. Powód może wydać sie trochę dziwny - za dużo akcji. W tym serialu jest tyle wątków jednocześnie, że po prostu staje się tandetny. Te wszystkie dziwne zbiegi okoliczności przywołują mi na myśl brazylijskie seriale i chyba właśnie to odepchnęło mnie od niego.
Skazany na śmierć - jeszcze nie oglądałem, ale chyba muszę. Serial bardzo dobrze się zapowiada, no i 1 seria, więc może być już tylko gorzej :P

W chwili obecnej jedyny serial, który oglądam to Świat według Bundych. Wiekowy już, starszy ode mnie serial, który przywędrował do nas z Ameryki. Prosty, nie wymagający cięższego wysiłku umysłowego idealnie nadaje się jako odstresowywacz. Świetne żarty, no i trwa tylko pół godziny więc na pewno nikt się nie znudzi. :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać tych seriali. A to czemu, bo nie robię tego co robią wszyscy, gdyż mam wypaczony gust i tyle. Wszystkim się to podoba a mnie nie i tyle. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:37, Scaro napisał:

Nie oglądam, nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać tych seriali. A to czemu, bo nie robię
tego co robią wszyscy, gdyż mam wypaczony gust i tyle. Wszystkim się to podoba a mnie nie i
tyle. Amen.

Nie, nie masz wypatrzonego gustu. Mieszkam w kraju tych seriali (chyba wszystko z usa) i jakoś nawet telewizora nie włączam. Ostatnio i to jak włączyła matka tv to oglądałem ostatni odcinek Lost''a 2 serii gdzies koło 9 czerwca zeszłego roku a troche później, bo około 7 grudnia oglądnąłem jeden odcinek Small Ville. :D

A to co moge powiedzieć o Zagubionych to jakiś troche dziwny ten serial... SmallVille oglądałem jeszcze w Polsce, czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego wszystkiego dodałbym jeszcze absolutny must dla miłośników SF - Babylon 5 wraz z Crusade i filmami. Jakieś dwa lata temu bodajże dobrze zapowiadał się Jeremiah ale chyba nie dociagnął nawet do jednego pełnego sezonu. Podobnie jak Firefly. Aha no i Farscape - koniecznie pierwsze 2 sezony. Niestety 2 następne mi już nie podeszły, a jak sie potem okazało nie tylko mi bo SciFi nie zdecydował się na produkcję 5 sezonu. Pewnie jak bym sie zastanowił dobrze to bym jeszcze z 50 tytułów dopisał. A z nowych rzeczy podobno niezły jest jeszcze Kidnapped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 09:54, mszag napisał:

Heh troche się tych seriali namnożyło, klika śledzę mój top wszechczasów:
(...)
5. Rome (był świetny szkoda że taki krótki)
(...)
... i jeszcze długo by wymieniać. Doby brakuje na to wszystko.


Pierwszy sezon był krótki, ale na szczęście już jest drugi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej !! wypaczamy sobie gusta tymi zagranicznymi prodykcjami!!
nie mozana zapomniec o takich tytułach jak " Świat według Kiepskich " Miodowe lata" czy "szpital na perypetiach" ( dzsiejszego "daleko od noszy" ;) ) mozna do tego grona dopisac nietylko komediowe ale np "oficer "albo "alternatywy 4" (kto ich nie pamieta niech załuje :))!wiec dlaczego w artykule znalazły sie same zagraniczne seriale ?? !!
Zagraniczne = lepsze??
Nie sadze :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować