Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Randkowy symulator od Konami

35 postów w tym temacie

Hm, widzicie w tej idei coś zupełnie nowego? Zwykły czat przeniesiony w pewien określony wymiar. Nie sprawdziłoby się u nas? Nie jestem wcale taki pewien.
Trudno zliczyć ile znam/widziałem dziewczyn (gwoli prawdy, nie tylko płeć żeńska tym się zajmuje), najczęściej nastolatek, przesiadujących godzinami (!) przed ekranem monitora, i męczących biedną klawiaturę z zapałem godnym lepszej sprawy. Część z nich robiła to dla rozrywki (hm, potrzeba plotkowania/nieopanowane gadulstwo jak przypuszczam), część zwyczajnie umawiała się na spotkania. Zresztą to wciąż jest bardzo popularne. I jakoś nikomu nie przeszkadza, że na dobrą sprawę nie wie, kto znajduje się po drugiej stronie. A przecież znam i kilku facetów, którzy lubią udawać panienki i robić sobie w ten sposób jaja z "naiwniaków".
Swoją drogą to w każdej grze online mamy w pewnym sensie taką możliwość. Oczywiście trudno wyobrazić sobie, aby główną przyczyną kupienia takiego WoWa była chęć rozmów z innymi graczami czy poszukiwanie miłości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boginka masz racje. Tylko widzisz SIMSy zostaly okrzykniete hitem i sie nimi podniecaja ludzie. Natomiast japonska wersja jest fe i chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

echhh jak dla mnie to to wszystko jest wymyslem "pieniedzy" jakby nie bylo takiego wyscigu do nich to swiat bylby o wiele szczesliwszy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I japonczyki beda siedziec jeszcze wiecej tylko i wylacznie przed kompem. I bedzie wiecej zgonow.
Taka gre to moglby rzad chinski zrobic - mniej ludzi by sie poznawalo w realu, mniej dzieci by bylo. Do tego te zgony przed kompem - ograniczenie przeludnienia jak znalazl!

Im wszystkim powinni wylaczyc prad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie potrafi wyrywać lasek to włącza PS 2? Żenujące. Dojdzie do tego że dziewczynę można będzie na breloczku nosić (wirtualną oczywiście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bezie możliwy stosunek (sami wiecie jaki0 w tej grze... Hmm dwie wersje gry, dla dorosłych i dla nieletnich.. to jako tako miało by szanse sie sprzedać również w europie i ameryce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:43, Alexei Kaumanavardze napisał:

Śmiem twierdzić, ze PieCowcy mieli juz coś takiego od dawna.... Larry tak prosze państwa. A tak wogóle to co będzie następne
elektroniczna miłość bleeeeee

ale larry to byla przygodowka, sigleplayer, z jajaem, a nie na powaznie. tutaj raczej chodzi o cos innego i ja akurat uwazam ze to milion razy lepszy pomysl niz lampienie sie w te debilne simsy... ale to juz moje, najwyrazniej odosobnione, zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy japończykom wydaje się o wiele ciekawsze granie w coś takiego, niż wybranie się na prawdziwą randkę:P Swoją drogą to ta produkcja to będzie marzenie dla każdego pedofila/tranzwestytę w Japonii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować