Zaloguj się, aby obserwować  
oLiNkaaa

PrOblem z heroes might & magic 4

9 postów w tym temacie

Siemanko.Mam problem tzn mam angielskojęzyczną wersje herosów 4,a chciałabym wgrac spolszczenie,ale tu z koleji zaczynają sie schody,bo nie moge znaleźć nigdzie spolszczenia.Proszę o pomoc,czy wogóle coś takiego jest mozliwe.??Acha mam wersje 1.0.Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 13:07, oLiNkaaa napisał:

Siemanko.Mam problem tzn mam angielskojęzyczną wersje herosów 4,a chciałabym wgrac spolszczenie,ale tu z koleji zaczynają
sie schody,bo nie moge znaleźć nigdzie spolszczenia.Proszę o pomoc,czy wogóle coś takiego jest mozliwe.??Acha mam wersje
1.0.Z góry dzięki



1. Masz orginał czy pirata?
2.Spolszczenie?? Rozumiem polską wersję ale spolszczenie??
3.To raczej nie zależy od wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest nieważne czy ma pirata czy oryginał. W Polsce spolsczenie jest dostępne tylko w oryginalnej zafoliowanej paczce ze sklepu. Inny rodzaj spolszczenia nie istnieje, a bynajmniej nie należy się o to pytać na forum polskiego dystrybutora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nauczcie się czytać zamiast bezsensownie komentować. Podkreślił(a) że ma ANGIELSKO JĘZYCZNĄ wersje.
2.PolishWerewolf a co w tym złego że się pyta zabronisz Mu(Jej)? jakim prawem, nie ma pirata(tak powiedział(a)

A co do tematu spolszczenie nie istnieje. Nigdzie nie mogłem znaleźć w googlach etc. jak widać nikomu sie nie chciało go robić z powodu polskiej wersji. Niestety będziesz musiał(a) się pomęczyć z angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że oficjalnie spolszczenie dostępne w Polsce jest tylko pod wersją zakupu oryginału w wersji polsko języcznej. Inne formy są niedopuszczalne przez CDP. O to mi chodzi. Próba spolszczenia w inny sposób jest uznawana za próbę kradzieży zarobku CDP, czyli dystrybutorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nowy jestem ale rozsmieszaja mnie tu niektorzy.Jak mozna pytac o spolszczenie albo craka przeciez to jest nielegalne.Masz orginalna gre angieslka to grasz w taka ,chcesz polska kup sobie orginal polski lol.Spolszczanie gier jest rowniez wykroczeniem nie wazne czy masz orginal czy craka grasz w wersje taka jaka masz...lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca maice rację. Pamietacie grę Arcanum? W Polsce była ona sprzedawana w wersji angielskiej z dodatkowym CD polonizującym. Mozna było sobie wybrać czy się chce grac po angielsku czy po poslku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić, aby móc wybierać. Rozprowadzanie takiego ''dodatkowego CD polonizującego'' w postaci kopii też jest nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować