Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 21:33, DragonLord napisał:

Terro mieli po 0 punktów i deathów, znaczy się, że wynik nabiłeś na botach, nieszczególne osiągnięcie
:P.


HEHE wlanie ze nie od poczatku gralem z botami sam wszyscy poszli do terro a ja ich klepalem bo co to za satysfakcja zabic bota a ze jestem dobry :D to koles pouciekali a pozniej inni sie wbili do terro ten koles nizej tez stwierdzil ze nie ma sensu zabijac botow i przeszedl do mnie zreszta zapraszam czesto gram na tym serwerze jak tylko zrobie css to mozemy zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ... czy ktos wie moze czy velve ma zamiar wydac wersje cs:s w wersji condition zero.. wydaje mi sie ze to juz najwyzszy czas...
pomysl z ciagiem map i roznych kolejnych celów i zalożeń ( czas gry, ilość fragów z wybranych broni itp.) była rewelacjina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja mam tylko jedno pytanie: Czy CS''y są płatne?? Czy darmowe tak jak np GuildWars. I jeszcze jedno: Czy jak kupie CS: S to będę mógł grać odrazu, czy wymaga to jakiejś podstawowej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 18:32, czapla56 napisał:

Witam! A ja mam tylko jedno pytanie: Czy CS''y są płatne?? Czy darmowe tak jak np GuildWars.
I jeszcze jedno: Czy jak kupie CS: S to będę mógł grać odrazu, czy wymaga to jakiejś podstawowej
wersji...


Serwery sa calkowicie bezplatne (jak w GW). Mozsesz sobie sam zakladac jak chcesz.

Po kupieniu instalujesz program Steam. Rejestrujesz w nim swoja gre i instalujesz (za pomoca plyt z pudelka lub przez internet (niezaleznie w jaki sposob kupiles)). Pozniej bedziesz musial troche poczekac az zainstaluja sie wszystkie poprawki (wszystkie zainstaluja sie automatycznie i nie trzeba nic specjalnie robic ;). Od tego momentu mozna juz grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 18:40, Volvox napisał:

>

>
Ok. Dzięki! Teraz tylko będę rozważał pewną myśl... Kupić/Nie kupić x)) Btw to może polecasz którąś część, czy obojętnie którą kupie i tak bedzie dobra zabawa. ( Mówie głownie o Anthology i Source)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, ale nie wiesz może czy w CS: S mimo tego iż gra w to mniej osób, to nie będe miał trudności z graniem z innymi ludzmi ?? Czy raczej na serwerkach zazwyczaj jest sporo ludu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 18:49, czapla56 napisał:

Sorry za podwójny post, ale nie wiesz może czy w CS: S mimo tego iż gra w to mniej osób, to
nie będe miał trudności z graniem z innymi ludzmi ?? Czy raczej na serwerkach zazwyczaj jest
sporo ludu...


Gra mniej, ale mimo to, tyle ze zawsze bedzie z kim pograc (nawet o 4 nad ranem :)
Ja mam tylko CSS i HL2 wiec jak wyglada reszta (np. Day of Defeat) to nie wiem, wiec nie poradze czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To czasem może być problem bo mam sieć z takimi .... co cały czas muzyke jadą z netu ( po co im tyle tego ;/ ). Choć ogólnie na użytkownika przypada troszke poniżej 512kb ( jakieś 470 może.. x) ) to jak ktoś zacznie ściągać to robi sie nie ciekawie...:/ W GW da sie jeszcze jakoś grać, bo wymaga tylko 56kb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:17, xexexe napisał:

Czapla kupuj CSS bez zastanowienia !

Albo kup wersje pudelkowa albo za 30 zl na allegro ( CSS z hl2 )


Z Allegro można łatwo dostać zbanowany klucz :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko :) Mam komputer z proc. amd athlon 64 3000+, karte graficzną GeForce 6600 GT 128mb i 1 GB ramu. Łącze mam neostrade 128. Czy na moim sprzęcie będę mógł pograć na najwyższych detalach?? Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:14, Gelou napisał:

Witam. Mam pytanko :) Mam komputer z proc. amd athlon 64 3000+, karte graficzną GeForce 6600
GT 128mb i 1 GB ramu. Łącze mam neostrade 128. Czy na moim sprzęcie będę mógł pograć na najwyższych
detalach?? Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)


Wiesz to zależy w jakiej rozdzielczości;) Do 1024x768 mogę zgwarantować, że nie będziesz miał żadnych kłopotów- mi się CS:S okazjonalnia ścinał na max ustawieniach w tej właśnie rozdzielczości gdy grałem na FX 5900xt, 512 MB RAM, PIV 3,06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 11:29, Filip92 napisał:

Wie ktos skad można pobrać nowe skiny do CS; oczywiscie oficjalne i udostępnione przez firme
ktora wyprodukowała gre


O którym CS piszesz? Jeżeli chodzi o 1.6 i w dół to są 4 skiny, tylko te są oficjalne. Jeżeli chodzi o CS:S to wszelkie łatki od Valve ściągają się przez steam''a, więc jeżeli wyjdą nowe modele postaci to napewno ich nie przeoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować