Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 07:08, morthi napisał:

AAO ? mozna grac... tylko czy jest to na prawde zabawa kiedy w spawnpointach ktos cie ciagle
ostrzeliwuje z granatnika?

Własnie zalezy mi na tym,aby gra nie była zbyt szybka(Quake)tylko realistyczna(AA),ale grywalna :)
W CSS i tak pewnie zlikwiduja ten system kupowania,Chyba sie połaszcze się na RO.........a Day of Death który jest doączony z CSS???? słyszałem rózne opinie od "najgorsza na świecie" do "nie moge oderwać się od tej gry"....
pytam się ciebie bo widze że masz trzeźwe myślenie o tej "dyscyplinie" Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:08, morthi napisał:

mnie od CSS wlasnie odstrasza teraz rynek i nie moge sie wciaz zdecydowac na kupno tej gry
-wole ultra realistyczna(jak na warunki komputerowe) red orchestre :) j=


Ten rynek to kompletna porażka. Zastanawiam się, jak teraz wyglądają klanówki w CS:S. Zasadniczo mecze gra się na mapach de_xxx, problem w tym że niedługo na defuse kit będzie stać tylko największych burżuji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoD jest dolaczony do CS:S ale w takim zestawie :) bo jak kupujesz HF2 + CS:S to nie masz DoD :)
Jak dla mnie DoD jest niczym innym jak przeniesieniem CS w realia II WS :) wszystko widac latwo sie strzela i jak dla mnie zadnego realizmu :) za to w RO masz i realizm i to ze nic nie widac :) albo sie dowiesz ze do jest Twoj kompan za sciana zanim rzucisz granatem/strzelisz do postaci majaczacej za gzymsem i to bedzie przeciwnik alboi bedziesz mial team killa :D przy ostrzale artyleryjskim czy wybuchach granatow tylko najlepsi potrafia oddawac celne strzaly :) strzelanie nawet ze snajperki jest nielada sztuka :) w tej grze zastanowisz sie 3 razy zanim strzelisz bo czas rpzeladowania broni (dlugiej) jest wystarczajaco dlugi by zginac :D za to jak zle wycelujesz i nietrafisz to przeciwnik Cie zabije :D a jak nie podejmiesz decyzji w ulamku sekundy to tez zginiesz:D niby niewykonalne a jednak obserwujac najlepszych im to swietnie wychodzi :)

dla mnie RO ma o wiele lepszy klimat niz CS w ktorego gralem swojego czasu :) ale nie przekonal mnie do siebie. Bedac slabym graczem robisz za ruchomego fraga :D i czekasz az sie tura skonczy :D teraz jeszcze nie mozesz kupic sobie zadnej broni :D brrr:D straszne :D RO daje mozliwosc prawdziwej zabawy :) nawet wtedy kiedy giniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:14, shinian napisał:

Ten rynek to kompletna porażka. Zastanawiam się, jak teraz wyglądają klanówki w CS:S. Zasadniczo
mecze gra się na mapach de_xxx, problem w tym że niedługo na defuse kit będzie stać tylko największych
burżuji.


Nie jest to jedyny mankament CS 1.7 - radar, ołowiane ściany, wymagania sprzętowe, natrętne update''y, wciąż mała ilość map i po prostu zżynka z CS1.6. Jak dla mnie Counter Strike to gra na 3 miesiące max - popatrzeć na ładną grafikę ale później się wraca do starego dobrego CSka. :)

Ktoś wspomniał Red orchestre, uważam że to gra z innej półki i bezsensem jest porównywanie CSa z RO - pojazdy, temat, tempo gry, realizm?

Counter Strike to gra która już na rynku święci swój 6rok. Ludzie którzy zaczynali grę w FPSa musieli zaczynać od CSa, nie było innego wyjścia bo w cafejkach czy w domach kanterstrajk miał monopol na rozgrywkę wieloosobową, Po 3 latach grania w jeden tytuł cięzko nagle przeżucić się na co innego dlatego też sądzę iż Valve zdecydowało się na wydanie młodszego brata tego moda do HL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 06:25, s2nto napisał:

Nie jest to jedyny mankament CS 1.7 - radar, ołowiane ściany, wymagania sprzętowe, natrętne
update''y, wciąż mała ilość map i po prostu zżynka z CS1.6. Jak dla mnie Counter Strike to
gra na 3 miesiące max - popatrzeć na ładną grafikę ale później się wraca do starego dobrego
CSka. :)


Do radaru można się przyzwyczaić, pokazywanie ostatniego miejsca pobytu przeciwnika jest przydane vs camperzy. Już nie raz na cs_office miałem kolesi bezczelnie kampiących na "parapecie" nad wejściem do "grg''. Teraz po pierwszym killu tego gościa (o ile team nie jest głupi) już wiadomo, gdzie siedzie i można go wykończyć.

Ołowiane ściany - to jest właśnie zaleta! W CS masz ściany z papieru, od kiedy broń (ta z CS, bo rakietnica to inna para kaloszy :P) potrafi przestrzeliwać metrowej grubości betonowy mur? Każdy normalny pocisk po prostu albo zaryłby się z tej ścianie, albo odleciał rykoszetem.

Wymagania - wymagania to on miał wysokie, gdy został stworzony. Po tylu latach chyba już większość graczy ma sprzęt, który może z powodzeniem wyświetlać taką grafikę.

Updaty - faktycznie czasem wprowadzają coś nieoczekiwanego (vide radar i system zakupu). Z drugiej strony - likwidują bugi gry i poprawiają grafikę - to według Ciebie też jest mankament?

No i zrzynka - to jest (i miał być) stary CS w nowej szacie graficznej, a Ty narzekasz, że kopiuję (zresztą "idealnego") CS 1.6. A jeśli brakuje Ci zmian - to właśnie masz radar i system kupna (ale wcześniej napisałeś, że właśnie przez nie to CS 1.6 jest lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj counter-strike anthology 1 i nie mogę go włączyć nie wiem gdzie jak prosi o podanie klucza to podaje prawidłowy i ze mam zainstalować csa ale ja go mam zainstalowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze dac porade troszke ''w ciemno'' ale powinno zadzialac:
Wejdz na http://www.steampowered.com/v/index.php i sciagnij steam (na gorze przycisk)
Zaloz nowe konto tak jakbys nie mial jeszcze gry
Zaloguj sie w programie na swoje konto i tam w opcjach powinno byc cos w stylu ''dodaj nowa gre''
W tym miejscu wpisujesz CD-KEY od tego co kupiles
Na liscie pojawi sie twoja gra, klikasz prawym i wybierasz properties.
Tu na jednej z zakladek powinno byc install ; wciskasz i czekasz az gra zgra ci sie z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:10, Panki2000 napisał:

Kupiłem dzisiaj counter-strike anthology 1 i nie mogę go włączyć nie wiem gdzie jak prosi o
podanie klucza to podaje prawidłowy i ze mam zainstalować csa ale ja go mam zainstalowanego.


Do mojego posta załączyłem ci obrazek jak to wykonać.
-Najpierw zainstaluj STEAM i zarejestruj grę (na obrazku)
-Potem zainstaluj grę.
Albo ponieważ masz counter-strike anthology 1 na początku jak włączasz ikonę wyświetla ci się tabelka z informacją, że musisz się zalogować, tak czy inaczej zrób to co ci przedstawiłem na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:10, Panki2000 napisał:

Kupiłem dzisiaj counter-strike anthology 1 i nie mogę go włączyć nie wiem gdzie jak prosi o
podanie klucza to podaje prawidłowy i ze mam zainstalować csa ale ja go mam zainstalowanego.


A cha jeśli coś nie pyknie ze STEAM to tu masz linka możesz go pobrać:

http://www.steampowered.com/v/index.php?area=getsteamnow&l=japanese&l=polish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie otóż mam taki problem, posiadam legala i na niektórych serwerach pisze mi "inllegal alias" - co to może oznaczać??? Tak jest za kazdym razem kiedy wchodze na dany serwer (np. "Strzelnica Wrocław") Dziwne, to dziwne.......

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:41, marcin1930 napisał:

Ludzie otóż mam taki problem, posiadam legala i na niektórych serwerach pisze
mi "inllegal alias" - co to może oznaczać??? Tak jest za kazdym razem kiedy wchodze na dany
serwer (np. "Strzelnica Wrocław") Dziwne, to dziwne.......

Pozdrawiam


Najwyraźniej ktoś ma twoje hasło do konta i jedziecie na jednym wózku.
Jak ta druga osoba gra lub jest zalogowana wtedy ty grać już nie możesz.
Ktoś zna hasło do twojego konta lub kupiłeś grę na allegro i nie zmieniłeś hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, i w takim wypadku jest najlepiej spróbować się zalogować, czychaj, czekaj bylebyś się zalogował i pierwsze co robisz po zalogowaniu to zmieniaj hasło. Tylko z kolei niech Twoje hasło nie będzie np. imieniem dziewczyny, nazwą gry, imieniem psa/kota, zdechłego chomika czy Twoim imieniem/loginem, tylko zapisz sobie na krtce gdzieś coś w stylu HD34K89JR. Bo możesz nie mieć pewnośći, czy druga osoba, posaidająca hasło Ciebie nie zna.

Mók kumpel miał taki przypadek, bardziej chamski. Chciał zarejestrować w steami świeżo kupiony Half-Life: Generation (tak to się chyba nazywa - zestaw ze wszystkim - HL, OF, BS, TF, CS.) i wywaliło mu, że ktoś zajął jego klucz...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:02, Bart_GT napisał:

Dokładnie, i w takim wypadku jest najlepiej spróbować się zalogować, czychaj, czekaj bylebyś
się zalogował i pierwsze co robisz po zalogowaniu to zmieniaj hasło. Tylko z kolei niech Twoje
hasło nie będzie np. imieniem dziewczyny, nazwą gry, imieniem psa/kota, zdechłego chomika czy
Twoim imieniem/loginem, tylko zapisz sobie na krtce gdzieś coś w stylu HD34K89JR. Bo możesz
nie mieć pewnośći, czy druga osoba, posaidająca hasło Ciebie nie zna.

Mók kumpel miał taki przypadek, bardziej chamski. Chciał zarejestrować w steami świeżo kupiony
Half-Life: Generation (tak to się chyba nazywa - zestaw ze wszystkim - HL, OF, BS, TF, CS.)
i wywaliło mu, że ktoś zajął jego klucz...

Pozdrawiam.


Dobra, już to robie ;) Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś na mapach do surfingu?
surf_skyworld wymiata, po prostu poezja, kiedy się ślizgasz i robisz różne triki, przyspieszając cały czas jak się tylko da.
Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 22:04, dark raziel napisał:

grał ktoś na mapach do surfingu?
surf_skyworld wymiata, po prostu poezja, kiedy się ślizgasz i robisz różne triki, przyspieszając
cały czas jak się tylko da.
Polecam :)


Ty, ale na czym to polega? Bo jak na samym ślizganiu i strzelaniu to nie wiem czy to może być takie ''łał'', no ale nie próbowałem tych mapek więc nie powinienem się wypowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://images.google.com/images?client=opera&rls=pl&q=surf%20skyworld&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi

tutaj macie screeny z tej mapki. Jeżeli chcecie zacząć surfować, to uprzedzam - ok. 3h próbujesz zrobić chociaż jedno okrążenie. Dlatego warto najpierw poćwiczyc późną porą, gdy ludzi jest mniej i rundy trwają krócej. Na serwerze, na którym gram przez większość czasu walczy się tylko na noże, a bronie dają admini, o ile się zjawią i gracze ich o to poproszą. Zabawa jest "cicha", więc polecam załączenie muzyki na głośniki.

http://www.youtube.com/results?search_query=skyworld

Tutaj macie filmiki, jak to wygląda.

Ponadto powstają już klany surferów, więc warto się wkręcić, bo "scena" jest nadal mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:54, marcin1930 napisał:

> Dokładnie, i w takim wypadku jest najlepiej spróbować się zalogować, czychaj, czekaj bylebyś

> się zalogował i pierwsze co robisz po zalogowaniu to zmieniaj hasło. Tylko z kolei niech
Twoje
> hasło nie będzie np. imieniem dziewczyny, nazwą gry, imieniem psa/kota, zdechłego chomika
czy
> Twoim imieniem/loginem, tylko zapisz sobie na krtce gdzieś coś w stylu HD34K89JR. Bo możesz

> nie mieć pewnośći, czy druga osoba, posaidająca hasło Ciebie nie zna.
>
> Mók kumpel miał taki przypadek, bardziej chamski. Chciał zarejestrować w steami świeżo
kupiony
> Half-Life: Generation (tak to się chyba nazywa - zestaw ze wszystkim - HL, OF, BS, TF,
CS.)
> i wywaliło mu, że ktoś zajął jego klucz...
>
> Pozdrawiam.

Dobra, już to robie ;) Dzięki!!


niekoniecznie tak musi być, w swojego css''a gram juz od przeslo 1,5roku. nikomu nie podawalem swojego hasla, jednakze na pewnym niemeickim serwerze, ktos napisal, ze wlasnie probuje zablokowac mojego steama, podal moj numer id i napis, ze cos tam cos tam active 0. nie przejmowalem sie tym zbytnio, ale dzisiaj wchodzac na strzelnice wroclaw wyskoczylo mi to samo, ze alias illegal, a po ponownej probie, ze mam bana, w konsoli bylo napisaen illegal allias i jakis blad cvar''a ;/ na innych serwerach jest normalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:13, maryjush napisał:

> > Dokładnie, i w takim wypadku jest najlepiej spróbować się zalogować, czychaj, czekaj
bylebyś
>
> > się zalogował i pierwsze co robisz po zalogowaniu to zmieniaj hasło. Tylko z kolei
niech
> Twoje
> > hasło nie będzie np. imieniem dziewczyny, nazwą gry, imieniem psa/kota, zdechłego
chomika
> czy
> > Twoim imieniem/loginem, tylko zapisz sobie na krtce gdzieś coś w stylu HD34K89JR.
Bo możesz
>
> > nie mieć pewnośći, czy druga osoba, posaidająca hasło Ciebie nie zna.
> >
> > Mók kumpel miał taki przypadek, bardziej chamski. Chciał zarejestrować w steami świeżo

> kupiony
> > Half-Life: Generation (tak to się chyba nazywa - zestaw ze wszystkim - HL, OF, BS,
TF,
> CS.)
> > i wywaliło mu, że ktoś zajął jego klucz...
> >
> > Pozdrawiam.
>
> Dobra, już to robie ;) Dzięki!!
>

niekoniecznie tak musi być, w swojego css''a gram juz od przeslo 1,5roku. nikomu nie podawalem
swojego hasla, jednakze na pewnym niemeickim serwerze, ktos napisal, ze wlasnie probuje zablokowac
mojego steama, podal moj numer id i napis, ze cos tam cos tam active 0. nie przejmowalem sie
tym zbytnio, ale dzisiaj wchodzac na strzelnice wroclaw wyskoczylo mi to samo, ze alias illegal,
a po ponownej probie, ze mam bana, w konsoli bylo napisaen illegal allias i jakis blad cvar''a
;/ na innych serwerach jest normalnie,



no tak http://gry.e-wro.net/forum/viewtopic.php?t=1594 to wiele wyjasnia :D

komenda: http://gry.e-wro.net/forum/viewtopic.php?t=1594

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować