Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 17:18, maryjush napisał:

> > > Dokładnie, i w takim wypadku jest najlepiej spróbować się zalogować, czychaj,
czekaj
> bylebyś
> >
> > > się zalogował i pierwsze co robisz po zalogowaniu to zmieniaj hasło. Tylko z
kolei
> niech
> > Twoje
> > > hasło nie będzie np. imieniem dziewczyny, nazwą gry, imieniem psa/kota, zdechłego

> chomika
> > czy
> > > Twoim imieniem/loginem, tylko zapisz sobie na krtce gdzieś coś w stylu HD34K89JR.

> Bo możesz
> >
> > > nie mieć pewnośći, czy druga osoba, posaidająca hasło Ciebie nie zna.
> > >
> > > Mók kumpel miał taki przypadek, bardziej chamski. Chciał zarejestrować w steami
świeżo
>
> > kupiony
> > > Half-Life: Generation (tak to się chyba nazywa - zestaw ze wszystkim - HL, OF,
BS,
> TF,
> > CS.)
> > > i wywaliło mu, że ktoś zajął jego klucz...
> > >
> > > Pozdrawiam.
> >
> > Dobra, już to robie ;) Dzięki!!
> >
>
> niekoniecznie tak musi być, w swojego css''a gram juz od przeslo 1,5roku. nikomu nie podawalem

> swojego hasla, jednakze na pewnym niemeickim serwerze, ktos napisal, ze wlasnie probuje
zablokowac
> mojego steama, podal moj numer id i napis, ze cos tam cos tam active 0. nie przejmowalem
sie
> tym zbytnio, ale dzisiaj wchodzac na strzelnice wroclaw wyskoczylo mi to samo, ze alias
illegal,
> a po ponownej probie, ze mam bana, w konsoli bylo napisaen illegal allias i jakis blad
cvar''a
> ;/ na innych serwerach jest normalnie,


no tak http://gry.e-wro.net/forum/viewtopic.php?t=1594 to wiele wyjasnia :D

komenda: cl_restrict_server_commands 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 15:51, In The End napisał:

Hej, mam problem! Na niektórych serverach wyskakuje mi takie coś : Server is out of date
Co robić?!


Tz. Ze serwer nie zostal jeszcze z updateowany(zaktualizowany). Chodzi na starszej wersji niz twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zainstalować samego CSS, nie instalując HL2 i nie ściągając go (cs''a) ze steama? Z moim transferem mógłbym go zasysać dniami i nocami, a tego nie chcę :)
Jeśli to ważne, mam edycję z 5 cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wydanie The game of the year to nie możesz, bo tekstury i niekture obiekty zaporzyczają się (chyba), a w edycji z day of defath nie prubowałem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mam najzwyklejszą edycję wydaną przez cdp, na pudle nie ma żadnego game of the year :)
Poddałem się, włożyłem płytę nr 1 do szufladki. Dochodzę do menu z infem o dx9.0b, i nie mogę kliknąć "dalej"... dziwne, ponieważ mam dx9.0c i wszystko powinno iść dobrze... ehh, zawieszenie broni i włączenie dwudniowego downloadu mi chyba tylko pozostało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Ale ściągasz tylko pliki odblokowywujące i uaktualnienia. A to nie trwa długo, kwestia połączenia z serwerem. Mój kolega kiedys przez całą noc ściągał i nic...a ma super łącze. A ja na takim samym łączu sciągnąłem wszystko w 1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:02, hehe napisał:


Aktualnie mam transfer ok. 80 Kb/s, przy czym ściąganie idzie na niecałe 60.
Słyszał/grał ktoś o/na mapie de_kiblopolis? Przeglądałem forum h-l2.pl i natknąłem się na jej fotki... jednak w temacie ucichło i nikt nic nie pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim transferze powinieneś wszystko szybciutko ściągnąć, ja miałem ciutkę wyższy i jak mówie - 1h. Chyba że ty całego csa przez neta ściągasz ? Instalowałem tą grę mnóstwo razy i czasem rzeczywiście coś się blokuje, to chyba wina ich serwerów. Wystarczy trochę popróbować i poczekać aż złapie dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 17:31, Mateusz9214 napisał:

a wiec to jest platne a jest jakas wersja tego za darmo


Nie ma. Chyba że poprzednie części, ale wątpie aby były za darmo.
Warto kupić dla HL2, jak lubisz fpsy to nie zawiedzies się. Naprawdę fajna klimatyczna gra. Albo idz do kafejki pograć sprawdź czy ci się spodoba. Mi sie spodobało i sieke w csa parę lat ( aż wstyd się przyznać :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 13:59, Sztywny-pl napisał:

Mam najzwyklejszą edycję wydaną przez cdp, na pudle nie ma żadnego game of the year :)
Poddałem się, włożyłem płytę nr 1 do szufladki. Dochodzę do menu z infem o dx9.0b, i nie mogę
kliknąć "dalej"... dziwne, ponieważ mam dx9.0c i wszystko powinno iść dobrze... ehh, zawieszenie
broni i włączenie dwudniowego downloadu mi chyba tylko pozostało ;/


Sorry ale niestety nie znam tego wydania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma żadnego darmowego legalnego cs''a. Niby jest 1.5, w którego pograsz bez steama, ale ściągnięty z internetu = spiracony... Krótko mówiąc, bez zakupu się nie obejdzie. A szczerze mówiąc warto, cs 1.6+czero kosztuje obecnie 50 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od rana (20 minut tamu;) wyskakuje mi : "Steam is having trouble connecting to the Steam server." hmm długo będzie miał problemy?! Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:06, In The End napisał:

Od rana (20 minut tamu;) wyskakuje mi : "Steam is having trouble connecting to the Steam server."
hmm długo będzie miał problemy?! Macie podobnie?


Tia mam to samo. Napewno prowadzą jakieś prace konserwacyjne na swoich serwach i dlatego nie mozemy sie podlaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować