Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 13:26, ProChaoS napisał:

Nie. Za słaby i to bardzo.


jak to jest ze czytalem, ze minimalne wymagania tego silnika to 800MHz procka, 256 ram i karta zgodna pod directx 7??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:29, Zauri napisał:

> Nie. Za słaby i to bardzo.

jak to jest ze czytalem, ze minimalne wymagania tego silnika to 800MHz procka, 256 ram i karta
zgodna pod directx 7??


O jakiego Counter-Strike''a Ci chodzi? 1.6 czy Source? Jeśli o Source to może Ci ruszy, ale będzie tak klatkował, że dasz sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:58, Zauri napisał:

a o jaki cs`sie jest to temat? no wlasnie
ale dlaczego cial?? co mam za slabe??


Karte graficzna i procka :) kiedyś miałem Durona 1.3 i radeona 9200 i mialem 20/30 klatek na sekunde. I nie było żadnej przyjemności z gry. A i masz troche ramu mało bedziesz bardzo długo czekał aż się połaczysz na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:25, ProChaoS napisał:

24 fps to bardzo mało, gdzieś Ci podali błedna informacje.

Jak mało? 24fps to zdaniem moim jest na tyle dużo, żeby w miarę płynnie obraz się przewijał :P Mało to jest w granicach 10-15 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem gdzies o tym silniku ze moze i ma male wymagania le sie ni tnie i w zaleznosci od sprzetu np. nie pozwala na niszczenie kazdego elementu otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:09, Qcza napisał:

> 24 fps to bardzo mało, gdzieś Ci podali błedna informacje.
Jak mało? 24fps to zdaniem moim jest na tyle dużo, żeby w miarę płynnie obraz się przewijał
:P Mało to jest w granicach 10-15 :]


Haha :D no to mnie dobileś tym. 24 fps to okropnie mało... obraz klatkuje, a co gdy wybuchnie granat? i zaczną latać ciała lub jakieś beczki? FPs spadna do 5/8 i jest tragedia. Wiesz ja tam wole mieć w zapasie 100 fps :), a nie katować sie na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:11, Zauri napisał:

czytalem gdzies o tym silniku ze moze i ma male wymagania le sie ni tnie i w zaleznosci od
sprzetu np. nie pozwala na niszczenie kazdego elementu otoczenia


Słuchaj wygrane w css mam ponad 600 godzin i troche w tym siedzę wiec wiem co mowie. Każdy kumpel z mojego klanu powie Ci, że 24 fps to bardzo mało. Nawet jak dasz detale na małe i wszystko wyłączysz to i tak bedziesz miał mało fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:13, Zauri napisał:

a jak bede mial lepsza grafe to plynnie bedzie chodzic czy to od procka zalezy??


Proponowałbym wymiane procka na np athlona 3700 kosztuje w granicach 280zł + plyta głowna 150 + jakaś dobra karta i bedziesz miał wystarczająco FPS. Ale najwazniejszy jest procek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jak nie pogral teraz to pozniej na lepszym sprzecie bedzie smigac.
niedlugo zakupie lepsza karte graf. (np. radeon 9600 xt 256 mb) a jak 1 rzecz w kompie wymienie to i procek pojdzie na smietni i ramu ze 2xtyle co tera mam sie dokupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:17, Zauri napisał:

nawet jak nie pogral teraz to pozniej na lepszym sprzecie bedzie smigac.
niedlugo zakupie lepsza karte graf. (np. radeon 9600 xt 256 mb) a jak 1 rzecz w kompie wymienie
to i procek pojdzie na smietni i ramu ze 2xtyle co tera mam sie dokupi


Proponowałbym Radeona 9800Pro na nim będzie Ci ładnie Css chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mowa o fpsach to ludzkie oko nie widzi różnicy jeżeli one wynoszą ponad 20. Czy to jest 23 czy to jest 79 to nie ma znaczenia. Jednak przy takim sprzęcie jaki był podawany niemożliwe jest utrzymanie cały czas fpsów powyżej 20 (przykład, taki jaki był podany - wybuch granatu). Jeżeli byłby taki komp, który ma cały czas te np. 25 to można grać, ale fizycznie jest to poprostu niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdziebełko lepszu komputer od podanego wyżej i jak gram w CS:S nie widzę żadncyh zaciahów, gra się miło i przyjemnie.Ale jedna mapa ładuje mi się dosyć długo, jest to cs_militia, ale też gra chodzi na niej płynnie.

PS. Detale mam ustawione na średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:52, Zauri napisał:

jak wyzej tzn. taki jak moj sprzet, czy ten co proponowal prochaos??

Trochę lepsy od Twojego, ale nie chce się chwalić moim wspaniałym sprzętem więc nie ujawnie jego nonfuguracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam gre Counter Strike 1.6 i poważny problem:P przynajmniej dla mnie... a mianowicie chodzi o to, że chciałbym zagrać przez neta z kumplami. Szukałem już informacji na ten temat jednak nic nie udało mi się zrobić...rozpoczynam nową gre, ustawiam parametry po czym podaje IP kumplowi i się nie może podłaczyć...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować