Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artur i Minimki - już w sprzedaży!

39 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 08:43, ArnoldAnhilator napisał:

Zawsze byłem ciekaw jak beznadziejne są te gry.

Czyli taki jakby masochizm, co?? ;P Raczej nie warto się przekonywać, skoro piszą i mówią, że totalnie niegrywalne dno, to po co kupować, skoro może przynieść tylko cierpienie? Wydawanie takich gier nie ma sensu, bo niemal nikt ich nie kupi, lecz pewien polski dystrybutor [wiadomo jaki] nic sobie z tego nie robi i masowo daje crapy tak BTW.
Marcilek - > patrz tu: http://www.gram.pl/sk6_6g3r7_Artur_i_Minimki.html
Masz podane: "Procesor 1GHz, 256 MB RAM, 7,65 GB miejsca na dysku, Windows 2000/XP, DVD 4x, karta graficzna 64 MB ze sprzętowym wsparciem T&L, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c" - dość niskie, tylko te 7,65 GB HDD zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:35, Liqid napisał:

> Zawsze byłem ciekaw jak beznadziejne są te gry.
Czyli taki jakby masochizm, co?? ;P


Raczej niezaspokojona ciekawość. A masochistą póki co nie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę D O B R A. Nie rozumiem powiadania niektórych graczy o tym, że jak gra dla dzieci - to już nie dla nich. Gra wciąga - sam odpaliłem demo z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym w to pograć, może będą jakieś fajne misje bo za nimi przepadał gra wcale nie jest do ***** i ****
lecz może za nimi przepadam. gdyby grabyła za 2gr bym nie zwlekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:24, bukuć napisał:

chciałbym w to pograć, może będą jakieś fajne misje bo

za nimi przepadał gra wcale nie jest do ***** i **** lecz może za nimi przepadam.
gdyby grabyła za 2gr bym nie zwlekał

Wiesz, napisz to może jeszcze raz, popraw pod kątem stylistycznym i nie tylko zresztą. Twoja wypowiedź jest, eeee, średnio zrozumiała, a w szczególności środkowa część tekstu zaznaczona powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę o pomoc.
W instrukcji jest napisane:
Atak okrężny: 0 (klawiatura numeryczna) (2x) + 0 (klawiatura numeryczna)
Co to znaczy?

Kupiłem dzieciakom grę i nie wiem jak mamy "dobić" Sługusa.

Sorry za lamerię ale wolę wyjść na lamera przed Wami niż zawieść moje dzieci :),
a może ktoś miły pomoże. Please.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał w tą grę na procesorze Core Duo. Gra strasznie się tnie, szukałem poprawek do gry ale nic nie znalazłem. Czytałem też w pliku "czytaj to" zalecenia dla uruchomienia gry na Core. .Jednak w tym wypadku nic się nie sprawdza, pliczek uruchamiający się to nie plik exe tylko gamemodule.elb. Wymuszenie dla tego pliku jrdnrgo procesora nic nie daje. Proszę o pomoc bo syn mi żyć nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 21:38, Toś napisał:

Kupię młodszej siostrze... i sam trochę pogram :)

A oglądaliście film bo ja tak bardzo fajny naprawdę to przez ten film spodobały mi się minimki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować