Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - AR nuuuuży ... tak, wiem, trudno odpisywać każdemu coś innego. To czemu w takim
razie
> tego nie zawiesić?
Zawieszenie to przesada ale faktycznie przydałoby się lekkie odświeżenie formuły.


Fakt, zbyt popularne, by z tego rezygnować. Tylko w jaki sposób miałbyś odświeżyć ów formułę, na której przecież kącik bazuje od lat?

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - Redakcja traktowana niemal jak bożki -_-''
Tego jakoś nie uświadczyłem O.o


Szczęściarz ^^

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - Reklamy zajmującego 30% całej powierzchni
...


Liczyłeś kiedyś liczbę reklam przypadającą średnio na jeden numer? Ja owszem, i właśnie tyle mi wyszło w którymś z grudniowych wydań, więc daruj sobie te wielokropki.

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - Jakoś merytoryczna zawartych tekstów nie wybija się ponad przeciętność
Tu zdecydowany sprzeciw. Porównaj sobie recenzje w CDA choćby z Playem.
> - Po cóż komu 1 strona o konsolach!?
Może żeby pokazać osobom grającym tylko na pecetach, jakich gier brakuje na piecach
?


Idea szczytna, ale jej wykonanie - mizerne. Czego właściwie dowiesz się o opisywanej tam grze? Nie wspominając o tym, ile jeszcze innych tytułów pominą. Oj, nie jesteś zbyt obiektywny.

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - NL brane sami-wiemy-skąd
Nie wiem czy masz na myśli basha, czy joemonster, ale nevermind.


Ze wszystkich które wymieniłeś. Może i jest niekiedy śmiesznie, ale czuję jak gdyby częstowano mnie odgrzewanym kotletem ;/

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - Ich forum to totalitarna paranoja - spróbuj wypowiedzieć się o nich krytycznie,
albo
> wziąć Garfielda do avatarka
> - Podział na fanów i antyfanów + mieszanie tych drugich z błotem na łamach AR
Ja się Smuggowi nie dziwię właściwie już. Jakbym dostał 53421 list o praktycznie tej
samej treści, to doszedłbym do prostego wniosku, że nie dociera, a jak nie dociera, to
trza użyć innych środków...


One także nie działają, ale co tam - topienie w błocie, fajna rzecz.

Dnia 04.04.2008 o 13:38, Firaxo napisał:

> - Dążenie do monopolu
Bez przesady, Play i Click! nadal mają spory udział w rynku.


Dążenie, a stan faktyczny to dwie różne rzeczy -_-'' Chociaż może tu odrobinę przesadziłem, bo nie wiem co takiego knuje naczelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 12:58, smuggler napisał:

> Nieprofesjonalizm.

Czyli: dali grze inna ocene, niz JA bym dal, czy tez masz jakies konkrtetniejsze zarzuty?


Smuggler, czytam CDA wiele lat. Kiedys myslalem, ze wszyscy jestescie "oldschoolowymi, hardcorowymi" graczami, ale ta iluzja juz mi przeszla. Juz wiem, ze nie wszyscy.
Nieprofesjonalizm, w sensie pisanie glupot, traktowanie swojej opinii jako faktu itd. Mowie o zapowiedzi Fallouta 3 napisanej przez (chyba) Gema, jakis czasu temu.
Wiele glupot padlo w owym tekscie. Wspomne tylko o tym, ze wg Gema "Fallout od poczatku mial byc w FPP, ale obostrzenia technologiczne" i o strzelaniu w oczy, ktorego nie bedzie, mimo, ze Gem pisal o nim jakby mialo byc.
Ja nie chodze sobie ot tak po forach i wypisuje, ze "CDA ssie". Na poczatku napisalem o tym w temacie z komentarzami o tym numerze. Gem sie odezwal i powiedzial, ze to bardzo dobrze, ze nie bedzie mozna strzelac po oczach bo to bylo przesadzone. Co raczej nie mialo sensu. Jednak zostalismy poproszeni o przeniesienie tej dyskusji do tematu o Falloucie i wynieslismy sie tam. Czekalem na Gema i sie nie doczekalem.
O tym nieprofesjonalizmie mowie. Pisanie nieprawdziwych informacji (podczas gdy nawet oficjalnie info bylo inne), wciskanie kitu, niezdolnosc do przyznania sie do bladu. Niejednokrtonie na forum CDA widzialem erraty, moglem Gemowi udowodnic, ze sie pomylil. Jednak jakos nie mial ochoty gadac, po prostu mnie (i innych zainteresowanych) olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cd-action byłby okej, gdyby nie hamstwo recenzentów no bo taki smugller czy eld nic sobie nie zarzucą nawet jak popełnią jakis błąd a innych to by chętnie obsmarowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg uwazaj , znam SoundWave''a --> koles chce isc na dziennikarstwo a potem chetnie pracowalby w CDA.

A nadaje sie , dajcie mu tylko zrecenzowac Fallouta 3... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:47, Unf napisał:

Smugg uwazaj , znam SoundWave''a --> koles chce isc na dziennikarstwo a potem chetnie
pracowalby w CDA.

A nadaje sie , dajcie mu tylko zrecenzowac Fallouta 3... ;)

Znasz to ty najwyzej agonie zycia Gaary, wiec laskawie sie nie wtracaj ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 12:57, smuggler napisał:

> >
>
> A ja Ci powiem, że w większości ludzi nie drażnią reklamy gier, sprzętu, itp. Czego
innego
> spodziewać się po gaze... upss... czasopiśmie o takiej tematyce? Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ
NIE
> REKLAM VIDE OSTATNIA STRONA NUMERU URODZINOWEGO!! Takie tłumaczenie, że można sobie
przewrócić
> stronę trochę mijają się z celem. Dlaczego? Ponieważ tego typu reklamy spotykane
są w
> pierwszej lepszej gazecie z programem (co też czasem woła o pomstę...) a w żadnym
szanującym
> się
(czaso-)piśmie ich nie uświadczymy.

>>>Stary, cena CDA spadla io 5 zl, macie podwojny DVD zamiast 4 CD, to wszystko
kosztuje, niestety. Mozemy albo koszta przerzucic na was, albo radzic sobie reklamami...
ROZNYMI. Co wolisz? Ja wiem, ze bys wolal, zeby cena bez zmian, a reklamy tego typu won.
ja tez. Ale nie da sie. To wiec mniejsze zlo i tyle.


Zyski z reklam moieży się w milionach, zyski ze sprzedaży samej gazety w tysiacach złotych... Nic dziwnegio, że taki zabiek pozwolił obniżyć cenę pisma. CDA insider też nie jest przecież wkładany do gazety ot tak sobie, jako przejaw dobrej woli. Dzięki temu zabiegowi liczba reklam wzrasta diametralnie w stosunku reklamy strony. Jednak reklamy typu "głębokie gardło" moglibyście sobie odpuścić. Podobnie nabijacze kabzy smsowe - dajac takie konkursy upodabniacie sie do Polsatu, ewidentnie jakiej to melodii dajac pytania typy: "na ktorej stronei jest owy konkurs?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ciągłe przechwalanie się: Mamy pierwsi tą reckę!! Hahah [posrali się w gacie]
- Dużo stron o sprzęcie.... właściwie to z 3zł marnuję na nieczytane strony o sprzęcie.. w ogóle po co to? Jak będę chciała sobie kupic o sprzęcie pismo to NAPEWNO nie będzie CDA....
- Ciągłe kłótnie w AR.... to już jest nuuudne [ziew]
- Pełniaki jakieś słabe ostatnio są, albo zbyt popularne np: Gothic II (przeciez gażdy fan RPG już dawno sobię kupił tą grę.. a nie fan nie zagra ;/
- Recki są czasem pier*** autora a nie opisywaniem aspektów gry. Czasem 4 strony z których niewiel wynika... Pisanie o niczym właściwie.
- Redakcja dziwnaa. Czasem jest tak, że o Tomb Raider''ze piszą i cały czas takie teksty: O rany, ale ona ma biust.. i wogóle.. to jest gra i mają ją opisywac a nie się ślinic.. Fuj to jest niesmaczne chyba ci ludzie mają kompleksy... Dziewczyn (żon) nie mają czy jak? Kiedy coś jest o jakiejs kobiecie to zaraz jakieś głupie teksty brak szacunku.. albo umieszczanie zboczonych zdjęc w dziale z żartami... no żal poprostu.. Chca byc bardziej "męskim" pismem? A prosze bardzo ja nie muszę tego czytac.... i oglądac jakieś gołe baby i głupie zboczone teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

Powiem tak : generalnie samo pismo jest w porządku (wyjątki od reguły nieco dalej), ale
straszliwie denerwuje mnie scena czytelników oraz ich argumentacje dlaczego właśnie CDA,
a nie cokolwiek innego. Zresztą czemu tu się dziwić, skoro w połowie składa się z troll''ików
o średniej wieku nie przekraczającej lat 13. Z reguły jedyną odpowiedzią jest "dla textów",
czasem ktoś przyzna się, że dla pełnych wersji, ale gdy jakieś dziecko, pisze mi, iż
dlatego, że ma dorosły humor, to wprost mnie to rozbraja -_-

Zarzuty :

- "Dojrzały humor" czyli : jakże modna ostatnimi czasy polityka (poprzez nawiązania/porównania),
seks (sporo tego na GR), aluzje do kochających inaczej ... Faktycznie niezwykle dojrzały.


>>>Nie wiem gdzie ty taki humor widzisz w duzej ilosci? CDA tworza dorosli, to sie czasem cos przemyci, ale czasem i bez hardkoru, a z kolei wyroslismy juz z dowcipow gowniarskich.

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- AR nuuuuży ... tak, wiem, trudno odpisywać każdemu coś innego. To czemu w takim razie
tego nie zawiesić?


>>>Jestem zdroooowy. Po co szpitale zatem, moze to zamknac? W koncu tylko ja sie licze, reszta nie ma znaczenia...

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Redakcja traktowana niemal jak bożki -_-''


<<<Szczegolnie przez tych, co nas wyzywaja :)

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Reklamy zajmującego 30% całej powierzchni


<<<<Plac 30 zl za numer CDA i nie bedzie reklam.

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Jakoś merytoryczna zawartych tekstów nie wybija się ponad przeciętność


>>>>A co jest ponadprzecietnoscia zatem?

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Po cóż komu 1 strona o konsolach!?


>>>Moze byc wiecej :P

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- NL brane sami-wiemy-skąd


>>>Z Netu, a co to - wstyd?

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Ich forum to totalitarna paranoja - spróbuj wypowiedzieć się o nich krytycznie,


>>>Jesli krytyke rozumiesz jako "wy ch*** nienawidze was, bo nie daliscie gry..." to masz racje.

albo

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

wziąć Garfielda do avatarka


>>>To nie jest zabronione, choc wziecie DOKLADNIE tego samego Garfileda co mam ja nie jest specjalnie mile widziane, bo czasem sie potem ludziom myli kto jest kto.

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Podział na fanów i antyfanów + mieszanie tych drugich z błotem na łamach AR


>>>Kiedy ostatnio byli mieszani? I poza tym sami stworzyli taki podzial. :)

Dnia 04.04.2008 o 13:17, MateoKiszlo napisał:

- Dążenie do monopolu


>>>Bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

> > Nieprofesjonalizm.
>
> Czyli: dali grze inna ocene, niz JA bym dal, czy tez masz jakies konkrtetniejsze
zarzuty?

Smuggler, czytam CDA wiele lat. Kiedys myslalem, ze wszyscy jestescie "oldschoolowymi,
hardcorowymi" graczami, ale ta iluzja juz mi przeszla


>>>Oldskulowaymi na pewno ale nigdy nie twierdzilismy, ze ardkorowymi. Lubimy grac ale gry nie sa sensem naszego zycia.

. Juz wiem, ze nie wszyscy.

Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

Nieprofesjonalizm, w sensie pisanie glupot, traktowanie swojej opinii jako faktu itd.


<<<Ponoc tylko Bog jest nieomylny, a w sprawach wiary papiez. Nie wiem czemy zakladasz, ze sam fakt, iz ktos pracuje w pismie dla graczy powinien go automatycznie czynic nieomylnym, superobiektywnym itd.

Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

Mowie o zapowiedzi Fallouta 3 napisanej przez (chyba) Gema, jakis czasu temu.


>>>Tak, wiem, niektorzy fanowie Fallouta beda nam to i za 50 lat wypominac. :)

Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

Wiele glupot padlo w owym tekscie. Wspomne tylko o tym, ze wg Gema "Fallout od poczatku
mial byc w FPP, ale obostrzenia technologiczne" i o strzelaniu w oczy, ktorego nie bedzie,
mimo, ze Gem pisal o nim jakby mialo byc.


>>>Byly to spekulacje czlowieka, ktory jest wielkim fanem Fallouta, swoja droga.

Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

Ja nie chodze sobie ot tak po forach i wypisuje, ze "CDA ssie". Na poczatku napisalem
o tym w temacie z komentarzami o tym numerze. Gem sie odezwal i powiedzial, ze to bardzo
dobrze, ze nie bedzie mozna strzelac po oczach bo to bylo przesadzone. Co raczej nie
mialo sensu. Jednak zostalismy poproszeni o przeniesienie tej dyskusji do tematu o Falloucie
i wynieslismy sie tam. Czekalem na Gema i sie nie doczekalem.


>>>Bywa i tak.

Dnia 04.04.2008 o 14:59, SoundWave napisał:

O tym nieprofesjonalizmie mowie. Pisanie nieprawdziwych informacji (podczas gdy nawet
oficjalnie info bylo inne), wciskanie kitu, niezdolnosc do przyznania sie do bladu. Niejednokrtonie
na forum CDA widzialem erraty, moglem Gemowi udowodnic, ze sie pomylil. Jednak jakos
nie mial ochoty gadac, po prostu mnie (i innych zainteresowanych) olal.


>>>Zakladajac, ze masz 100% racji - Gem wtopil. Jedna spora wtopa na 10 lat pracy, setki napisanych tekstow, setki opisanych gier. Powiedzmy, ze 500 dla okraglosci. Zatem ma wspolczynnik wtopy 0.2%. :)
Uwazasz, ze taki poziom swiadczy o nieprofesjonalizmie? :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 15:04, jędrek10 new napisał:

Jak dla mnie cd-action byłby okej, gdyby nie hamstwo recenzentów no bo taki smugller
czy eld nic sobie nie zarzucą nawet jak popełnią jakis błąd a innych to by chętnie obsmarowali.


A jakis KONKRENTY przyklad mojego takiego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Ciągłe przechwalanie się: Mamy pierwsi tą reckę!! Hahah [posrali się w gacie]


>>>No, ja wiem, ty juz to rok temu "zassales", przeszedles i wykasowales, bo to syf byl, wiec ci nie zaimponujemy.

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Dużo stron o sprzęcie.... właściwie to z 3zł marnuję na nieczytane strony o sprzęcie..


>>>Wina CDA jest zatem, ze jestes na tyle ograniczony, ze nie chcesz sie dowiedziec czegos wiecej?

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

w ogóle po co to? Jak będę chciała sobie kupic o sprzęcie pismo to NAPEWNO nie będzie
CDA....


>>>Moze po to, ze pismo robimy dla WIELU osob, a nie ciebie konkretnie, a wiekszosc jednak uwaza, ze oprocz grania warto tez wiedziec cos o np. sprzecie?

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Ciągłe kłótnie w AR.... to już jest nuuudne [ziew]


>>>Przymusu czytania AR poki co jeszcze nie ma.

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Pełniaki jakieś słabe ostatnio są, albo zbyt popularne np: Gothic II (przeciez gażdy
fan RPG już dawno sobię kupił tą grę.. a nie fan nie zagra ;/


>>>Tak, gry sa albo slabe, bo nieznane, albo kiepskie, bo znane wiec wszyscy maja. Powinni dac superhita, ktory jest nikomu nie znany. Juz pedze.

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Recki są czasem pier*** autora a nie opisywaniem aspektów gry. Czasem 4 strony z których
niewiel wynika... Pisanie o niczym właściwie.


>>>>Powiedziala panna, ktora pewnie jeszcze nie miala nawet matury z polaka. Ale juz wie lepiej od zawodowych dziennikarzy jak sie pisze i o czym. Niech zgadne - skromnosc to twoje drugie imie? :)

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

- Redakcja dziwnaa. Czasem jest tak, że o Tomb Raider''ze piszą i cały czas takie teksty:
O rany, ale ona ma biust.. i wogóle.. to jest gra i mają ją opisywac a nie się ślinic..


>>>Caly czas? To przytocz z RECENZJI (nie screenow, gdzie dla zasady robimy sobie jaja) takowe teksty.

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

Fuj to jest niesmaczne chyba ci ludzie mają kompleksy... Dziewczyn (żon) nie mają czy
jak?


>>>A co, kandydatka? :)

Kiedy coś jest o jakiejs kobiecie to zaraz jakieś głupie teksty brak szacunku..

>>>Aj, feministka do tego. :)

Dnia 05.04.2008 o 14:59, 332 napisał:

albo umieszczanie zboczonych zdjęc w dziale z żartami... no żal poprostu.. Chca byc bardziej
"męskim" pismem? A prosze bardzo ja nie muszę tego czytac.... i oglądac jakieś gołe baby
i głupie zboczone teksty.


>>>Doklanie, nie musisz tego czytac, kupowac itd. A dziewczyny stanowia jakies 3-5% czytelnikow CDA wiec faktycznie jesesmy dosc "meskim" pismem, adresowanym GLOWNIE do facetow. Ale my sie Tiny nie czepiamy, ze nie ma tam nic o szybkich samochodach, a? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Powiem tak : generalnie samo pismo jest w porządku (wyjątki od reguły nieco dalej),
> ale
> > straszliwie denerwuje mnie scena czytelników oraz ich argumentacje dlaczego właśnie
> CDA,
> > a nie cokolwiek innego. Zresztą czemu tu się dziwić, skoro w połowie składa się
> z troll''ików
> > o średniej wieku nie przekraczającej lat 13. Z reguły jedyną odpowiedzią jest "dla
> textów",
> > czasem ktoś przyzna się, że dla pełnych wersji, ale gdy jakieś dziecko, pisze mi,
> iż
> > dlatego, że ma dorosły humor, to wprost mnie to rozbraja -_-
> >
> > Zarzuty :
> >
> > - "Dojrzały humor" czyli : jakże modna ostatnimi czasy polityka (poprzez nawiązania/porównania),
>
> > seks (sporo tego na GR), aluzje do kochających inaczej ... Faktycznie niezwykle
> dojrzały.
>
> >>>Nie wiem gdzie ty taki humor widzisz w duzej ilosci? CDA tworza dorosli,
> to sie czasem cos przemyci, ale czasem i bez hardkoru, a z kolei wyroslismy juz z dowcipow
> gowniarskich.

Nawiązania do pewnego filmu o dwóch kowbojach + polityka, która przewinęła się nie raz i nie dwa. Może masz rację, a prawdę przysłoniła mi złość na przykłady powyższych żartów.

> > - AR nuuuuży ... tak, wiem, trudno odpisywać każdemu coś innego. To czemu w takim
> razie
> > tego nie zawiesić?
>
> >>>Jestem zdroooowy. Po co szpitale zatem, moze to zamknac? W koncu tylko ja
> sie licze, reszta nie ma znaczenia...

Widać brak ci konsekwencji w swoich odpowiedziach :/

> > - Redakcja traktowana niemal jak bożki -_-''
>
> <<<Szczegolnie przez tych, co nas wyzywaja :)

Odwracanie kota ogonem - sam widziałeś, co potrafią wyczyniać na tym forum niektórzy userzy w związku z twoją osobą, lub którejkolwiek z redakcji. Naturalnie porównanie wyolbrzymione, i chyba nikt nie brał tego dosłownie ;]

> > - Reklamy zajmującego 30% całej powierzchni
>
> <<<<Plac 30 zl za numer CDA i nie bedzie reklam.

Tak, tak, stara śpiewka. Sprzedaż samego pisma to za mało? Ale mniejsza z tym, bo przecież nikt nie każe ci ich przeglądać. Gorzej, iż mówiąc o XXX stronach, nikt nie bierze pod uwagę, ile z tego zajmują ww. reklamy.

> > - Jakoś merytoryczna zawartych tekstów nie wybija się ponad przeciętność
>
> >>>>A co jest ponadprzecietnoscia zatem?

1. To tylko moje zdanie, do którego mam prawo
2. Podawanie przykładów nie ma większego sensu, w związku, iż mamy różne gusta, a ty i tak z pewnością zanegowałbyś mój wybór ^^

>
> > - Po cóż komu 1 strona o konsolach!?
>
> >>>Moze byc wiecej :P

Dwie to także za mało - musiało by być ich na tyle dużo, by czytelnik faktycznie mógł dowiedzieć się czegoś konkretnego. Tymczasem posiadacza konsoli, raczej nie zadowoli taka garstka informacji. Dlatego pewne rzeczy, pozostawmy poświęconym temu pismom.

> > - NL brane sami-wiemy-skąd
>
> >>>Z Netu, a co to - wstyd?

No raczej - recenzje i zapowiedzi też ściągacie z netu? ^^

> > - Ich forum to totalitarna paranoja - spróbuj wypowiedzieć się o nich krytycznie,
>
>
> >>>Jesli krytyke rozumiesz jako "wy ch*** nienawidze was, bo nie daliscie gry..."
> to masz racje.

> albo
> > wziąć Garfielda do avatarka
>
> >>>To nie jest zabronione, choc wziecie DOKLADNIE tego samego Garfileda co mam
> ja nie jest specjalnie mile widziane, bo czasem sie potem ludziom myli kto jest kto.

Najlepiej, gdyby każdy sam spróbował. Polecam mieszankę avatarek Garfielda + krytyka. Weźcie parasol ^^

> > - Podział na fanów i antyfanów + mieszanie tych drugich z błotem na łamach AR
>
> >>>Kiedy ostatnio byli mieszani? I poza tym sami stworzyli taki podzial. :)

Owszem, może i oni stworzyli, ale ty dałeś się w to wciągnąć i teraz to kontynuujesz. Nie ważne też czy są mieszani z błotem, ale czy byli kiedykolwiek :P Po prostu niesmaczne jest obsmarowywanie ludzi. Nie mówiąc o ryzyku, bo przecież ktoś mógłby was zaskarżyć o publiczne znieważenie ;]

>
> > - Dążenie do monopolu
>
> >>>Bullshit.

Tak, tutaj palnąłem głupotę, którą sprostowałem w poprzednim poście. Zwracam honor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 09:45, smuggler napisał:

<<<Ponoc tylko Bog jest nieomylny, a w sprawach wiary papiez. Nie wiem czemy
zakladasz, ze sam fakt, iz ktos pracuje w pismie dla graczy powinien go automatycznie
czynic nieomylnym, superobiektywnym itd.

Nie zakladam tego wcale. Ale zakladam, ze jesli ktos popelni blad, ktos inny mu go wytknie, to nalezaloby sie przyznac do bledu, a nie strugac "cwaniaka".

Dnia 08.04.2008 o 09:45, smuggler napisał:

>>>Tak, wiem, niektorzy fanowie Fallouta beda nam to i za 50 lat wypominac.
:)

Albo po prostu do czasu az wyjdzie dobry Fallout ale patrzac jak to bethesda ciagle ma prawa do Fallouta to moze byc nawet 70 lat. Obym tylko dozyl i mogl waszym nastepcom to wypominac.

Dnia 08.04.2008 o 09:45, smuggler napisał:


>>>Byly to spekulacje czlowieka, ktory jest wielkim fanem Fallouta, swoja droga.

Ale na spekulacje nie bylo potrzeb bo Bethesda puscila w net o wiele wiecej info. Mozliwe, ze tekst byl napisany przed napisaniem tego, ale raz jeszcze- byla to dezinformacja


>> zakladajac, ze masz 100% racji - Gem wtopil. Jedna spora wtopa na 10 lat

Dnia 08.04.2008 o 09:45, smuggler napisał:

pracy, setki napisanych tekstow, setki opisanych gier. Powiedzmy, ze 500 dla okraglosci.
Zatem ma wspolczynnik wtopy 0.2%. :)
Uwazasz, ze taki poziom swiadczy o nieprofesjonalizmie? :)

Uwazam, ze jedna wtopa na tyle tekstow to nic wielkiego. Prawdziwa wtopa bylo to, jak Gem zareagowal na wytkniecie mu mniejszej wtopy. Szybka zmiana tematu i olanie dyskutanta. To jest ta prawdziwa wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

> > Powiem tak : generalnie samo pismo jest w porządku (wyjątki od reguły nieco
dalej),
> ale
> > straszliwie denerwuje mnie scena czytelników oraz ich argumentacje dlaczego
właśnie
> CDA,


####Ja mam zasade "zyj i daj zyc innym". Mnie wnerwiaja prywatnie panny jarajace sie Tokio Hotel. Ale nie przeszkadzam im w tym, wiedzac ze madrosc przychodzi z wiekiem. :)

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

> > a nie cokolwiek innego. Zresztą czemu tu się dziwić, skoro w połowie składa
się
> z troll''ików
> > o średniej wieku nie przekraczającej lat 13.



###Kurde, jakies wyniki badan, czy to po prostu agencja MSW - Mi Sie Wydaje?

Z reguły jedyną odpowiedzią jest

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

"dla
> textów",
> > czasem ktoś przyzna się, że dla pełnych wersji, ale gdy jakieś dziecko, pisze
mi,
> iż
> > dlatego, że ma dorosły humor, to wprost mnie to rozbraja -_-


####Ale co w tym zlego?

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

> >
>

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:


> > - AR nuuuuży ... tak, wiem, trudno odpisywać każdemu coś innego. To czemu w
takim
> razie
> > tego nie zawiesić?
>
> >>>Jestem zdroooowy. Po co szpitale zatem, moze to zamknac? W koncu tylko
ja
> sie licze, reszta nie ma znaczenia...

Widać brak ci konsekwencji w swoich odpowiedziach :/


###A co ma piernik do wiatraka?

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:


> > - Redakcja traktowana niemal jak bożki -_-''
>
> <<<Szczegolnie przez tych, co nas wyzywaja :)

Odwracanie kota ogonem - sam widziałeś, co potrafią wyczyniać na tym forum niektórzy
userzy w związku z twoją osobą, lub którejkolwiek z redakcji. Naturalnie porównanie wyolbrzymione,
i chyba nikt nie brał tego dosłownie ;]


###Jakos nikt mi w d... nie wlazl, na szczescie, a tego juz bym nie zniosl. Ale i tak wiecej tu bluzgow niz wazeliny.

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:


> > - Reklamy zajmującego 30% całej powierzchni
>
> <<<<Plac 30 zl za numer CDA i nie bedzie reklam.

Tak, tak, stara śpiewka. Sprzedaż samego pisma to za mało?


####Jak widac za malo. Ale pewnie nam pelniaki za darmo daja, i w ogole. Widziales JAKIEKOLWIEK komercyjne pismo bez reklam? Bo ja nie, a chyba zadna redakcja nie dawalaby reklam gdyby nie bylo to konieczne. Wnioski wyciagnij sam.


Ale mniejsza z tym, bo przecież

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

nikt nie każe ci ich przeglądać. Gorzej, iż mówiąc o XXX stronach, nikt nie bierze pod
uwagę, ile z tego zajmują ww. reklamy.

####Tak czy siak, nawet jak odejmiesz reklamy to zostaje i tak wiecej stron niz W OGOLE maja konkurencyjne pisma (w ktorych TEZ sa reklamy). Nie?

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

> > - Jakoś merytoryczna zawartych tekstów nie wybija się ponad przeciętność
>
> >>>>A co jest ponadprzecietnoscia zatem?

1. To tylko moje zdanie, do którego mam prawo


####A gdzie ci zabraniam je miec? Mowisz tylko, ze jakosc naszych tekstgow jest przecietna, zatem musza istniec teksty dobre NADprzecietnie. To ja bym je chcial poczytac i dlatego prosze podac mi gdzie takowe moge znalezc.

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

2. Podawanie przykładów nie ma większego sensu, w związku, iż mamy różne gusta, a ty
i tak z pewnością zanegowałbyś mój wybór ^^


###Przepraszam ale MERYTORYCZNOSC tekstu to juz nie sprawa gustu, bo chodzi o FAKTY. Gdybys powiedzial, ze pod wzgledem literackim - nie ma sprawy, tu gust ma duzy wplyw. Ale bledy merytoryczne to jakby napisac, ze 2x2=7. Gust tu nie ma nic do rzeczy.

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

>
> > - Po cóż komu 1 strona o konsolach!?
>
> >>>Moze byc wiecej :P

Dwie to także za mało - musiało by być ich na tyle dużo, by czytelnik faktycznie mógł
dowiedzieć się czegoś konkretnego.


###Nawet pol strony wystarczy by przekazac ciekawa informacje.

Tymczasem posiadacza konsoli, raczej nie zadowoli

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

taka garstka informacji.


###Totez nie do posiadacza konsol jest ona adresowana, a do PC-towca, ktory ma np.konsole u kumpla, albo po prostu chce wiedziec co ciekawego w tamtym swiatku slychac.

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:


> > - NL brane sami-wiemy-skąd
>
> >>>Z Netu, a co to - wstyd?

No raczej - recenzje i zapowiedzi też ściągacie z netu? ^^


###Dziubas, nie jestesmy pismem satyrycznym, stad teksty NL nie musimy pisac sami. To tak oczywiste, ze naprawde sie mowic az nie chce...

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

Najlepiej, gdyby każdy sam spróbował. Polecam mieszankę avatarek Garfielda + krytyka.
Weźcie parasol ^^


###A zapraszam, jak tylko forum ruszy. Avatatek + RZECZOWA krytyka = dyskusja, a krytytka antyfanska =
prolbemy, niezaleznie od awatara.

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:


> > - Podział na fanów i antyfanów + mieszanie tych drugich z błotem na łamach
AR
>
> >>>Kiedy ostatnio byli mieszani? I poza tym sami stworzyli taki podzial.
:)

Owszem, może i oni stworzyli, ale ty dałeś się w to wciągnąć i teraz to kontynuujesz.


###Facet, od dobrego pol roku ani slowa o antyfanach. Moze warto wiedziec na biezaco o czym sie pisze?

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

Nie ważne też czy są mieszani z błotem, ale czy byli kiedykolwiek :P


###Oczywiscie ze byli, jak kazdy kto na to zasluzyl, albo kto sie o to bardzo prosil.

Po prostu niesmaczne

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

jest obsmarowywanie ludzi.


###Jasne. Jak koles napisze "Smukler to hój" to jest jego zdanie, do ktorego ma prawo. Ale jak mu dogadam, to jest obsmarowywanie ludzi, do tego niesmaczne. A ja mam prosta zasade - oko za oko, a za zab pol paszczy. Chcesz bluzgac na CDA? Nie ma sprawy ale licz sie z tym, ze dostaniesz kontre i to mocna. Proste.


Nie mówiąc o ryzyku, bo przecież ktoś mógłby was zaskarżyć

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:

o publiczne znieważenie ;]


###Alez prosze bardzo, ale nie wydaje mi sie, ze pokazanie, ze ktos jest tepym idiota bylo karalne w tym kraju.
Ale w razie czego zapraszam do skladania pozwow. :)

Dnia 08.04.2008 o 10:10, MateoKiszlo napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 12:11, SoundWave napisał:

Nie zakladam tego wcale. Ale zakladam, ze jesli ktos popelni blad, ktos inny mu go wytknie,
to nalezaloby sie przyznac do bledu, a nie strugac "cwaniaka".


###Tez tak uwazam ale ludzie sa rozni.

Dnia 08.04.2008 o 12:11, SoundWave napisał:



>> zakladajac, ze masz 100% racji - Gem wtopil. Jedna spora wtopa na 10 lat
> pracy, setki napisanych tekstow, setki opisanych gier. Powiedzmy, ze 500 dla okraglosci.

> Zatem ma wspolczynnik wtopy 0.2%. :)
> Uwazasz, ze taki poziom swiadczy o nieprofesjonalizmie? :)
Uwazam, ze jedna wtopa na tyle tekstow to nic wielkiego. Prawdziwa wtopa bylo to, jak
Gem zareagowal na wytkniecie mu mniejszej wtopy. Szybka zmiana tematu i olanie dyskutanta.
To jest ta prawdziwa wtopa.


###Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >>>No, ja wiem, ty juz to rok temu "zassales", przeszedles i wykasowales, bo
> to syf byl, wiec ci nie zaimponujemy.

Aha jestem facetem fajnie... to nawet znaczka nie widzisz?


> >>>Wina CDA jest zatem, ze jestes na tyle ograniczony, ze nie chcesz sie dowiedziec
> czegos wiecej?

Ja jestem ograniczona (według ciebie jestem ograniczony aha......)? Czasopismo o grach... a słowo sprzęt to nie jest synonim słowa gry chyba nie?

> > w ogóle po co to? Jak będę chciała sobie kupic o sprzęcie pismo to NAPEWNO nie będzie
>
> > CDA....


> >>>Moze po to, ze pismo robimy dla WIELU osob, a nie ciebie konkretnie, a wiekszosc
> jednak uwaza, ze oprocz grania warto tez wiedziec cos o np. sprzecie?

Co nie znaczy, że tych stron ma byc tak duzo co nie?

Przymusu nie ma, ale ja kasę wydaje czyż nie?


> >>>Tak, gry sa albo slabe, bo nieznane, albo kiepskie, bo znane wiec wszyscy
> maja. Powinni dac superhita, ktory jest nikomu nie znany. Juz pedze.

Superhit - ty tak mówisz nie ja ...

> >>>>Powiedziala panna, ktora pewnie jeszcze nie miala nawet matury z polaka.
> Ale juz wie lepiej od zawodowych dziennikarzy jak sie pisze i o czym. Niech zgadne -
> skromnosc to twoje drugie imie? :)

Ale chyba recki piszesz dla czytelników nie dla siebie czyż nie? (nie mam 6 lat jak się tobie wydaje...., ale nie sorki ty wiesz wszytko lepiej)
I chyba jak czytam to widzę, czy wszystko opisaliście czy nie, bo np: sama grałam?....
W daną gre i wiem o czym nie wspomnieliście?

> >>>Caly czas? To przytocz z RECENZJI (nie screenow, gdzie dla zasady robimy
> sobie jaja) takowe teksty.

Robimy sobie jaja... no tak przeciez to pismo jest dla jaja i recki też są dla jaj może niedługo zmienicie nazwę pisma na "Robimy sobie jaja z tych co nie lubią CDA i z wszystkiego innego"

> >>>A co, kandydatka? :)

Ja kandydatką? Nie (nie podziękuje nawet) w życiu bym nie chciała znac takiej osoby co liczy się tylko ze swoją opinią. Według ciebie piszecie ekstra recki. Według mnie nie i co nie mam racji? To opinia. Nie fakt. Chociaż coraz bliżej wam do całkowitego rozwalenia pisam swoim czepialstwem się innych. Faktycznie każdego antyfana trzeba zbesztac no tak przecież on głupi, bo CDA NIE LUBI ;/


> >>>Aj, feministka do tego. :)

Nie no znasz mnie lepiej niz ja siebie normalnie twoje komentarze są wybitne...... Tak jak ja bym cię nazwała gejem, nie zgadzasz się ze mną a ja kobieta jestem... pomyśl....

>
> >>>Doklanie, nie musisz tego czytac, kupowac itd. A dziewczyny stanowia jakies
> 3-5% czytelnikow CDA wiec faktycznie jesesmy dosc "meskim" pismem, adresowanym GLOWNIE
> do facetow. Ale my sie Tiny nie czepiamy, ze nie ma tam nic o szybkich samochodach, a?
> :)

Co nie znaczy, że w ogóle rzadna dziewczyna nie czyta. A może to co wymieniłam to powód dlaczego dziewczyny nie czytają CDA? Pomyślałeś? Coraz więcej dziewczyn gra... jakbyś nie zauważył ;/

Patrząc na twoje niektóre wypowiedzi w ar myślałam, że trafnie umiesz argumentowac, ale widzę, że się tylko bulwersujesz jak ktoś mówi, że CDA się stacza, bo to prawda i już. Wielu ci to potwierdzi....
Bo w innych pismach nie ma taki kłótni i takich redaktorów jak ty...
Np inni w CDA (redaktorzy) pokazują twarz, bo co im tam... Normalnie ludzie... A ty co boisz się, że cię pobiją czy jak. Twarz to chyba rzadna tajemnica? Oczywiście nie proszę ciebie o pokazanie jej, bo mam to gdzieś, ale skoro inni proszą to czemu nie chcesz im zrobic przyjemności...

PS. Pozdrawiam (jeśli inni redaktorzy tu wypadają) wszystkich oprócz Smuga, bo on na to nie zasługuje. Skoro nie umie rozmawiac z tymi osobami które nie lubią CDA..... i uważa, że CDA to bóstwo. Mylisz się tak nei jest. Wrócę do pisam albo jak ty zrobisz wylot albo jak będziesz normalnie dyskutował nie krytykował innych którzy mają inne poglądy niż ty.

Aha jeśli nie umiecie wysluchac innych którzy nie są mili i uprzejmi i nie mówią "A w CDA troszeczkę mi to przeszkadza ale nie obrażajcie się"
Tylko mówią w prost co się nie podoba to powinniście (sory! w waszym zasranym biznesie jest to wziąśc po uwagę, bo pismo jest dla czytającyh nie dla was...) czytajacy = kasa ?
Tak więc jeśli nie chcecie słuychac krytaki to prosze nie słuchajcie czytajacych, nie sluchajcie co sie nam w cda nie podoba... Przecież tylko ty masz racje i tylko ty wiesz najlepeij. CDA bedzie pismem idealnym dla ciebie nie dla inncyh i dzieki temu bedzie to wasz koniec......

+ R.I.P+ <-- bez krytyki nei ma dobrego pisma, bo kazde pismo nei jest doszlifowane idelanie i trzeba sluchac co innie maja do powiedzenia.. nei tylko pochwaly, (bo kazdy potrafi sluchac pochwal_) ale i moze krytyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

> >>>No, ja wiem, ty juz to rok temu "zassales", przeszedles i wykasowales,
bo
> to syf byl, wiec ci nie zaimponujemy.

Aha jestem facetem fajnie... to nawet znaczka nie widzisz?


Post factum zobaczylem ale to nie randka, plec nie ma dla mnie znaczaenia tutaj, liczy sie co i jak mowisz.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:



> >>>Wina CDA jest zatem, ze jestes na tyle ograniczony, ze nie chcesz sie
dowiedziec
> czegos wiecej?

Ja jestem ograniczona (według ciebie jestem ograniczony aha......)? Czasopismo o grach...
a słowo sprzęt to nie jest synonim słowa gry chyba nie?



###CDA nie jest pismem o GRACH. Jest pismem DLA GRACZY. Mowimy o tym od dobrych 10 lat, wiec jak to TEZ nie dotarlo... a jak uwazasz, ze jak grasz to na sprzecie sie znac nie musisz to moge ci sprzedac najszybsza na swiecie karte graficzna Voodo 1 za tylko 2000 zl, kazda gra na niej pojdzie w najwyzszych detalach. :P

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


> > w ogóle po co to? Jak będę chciała sobie kupic o sprzęcie pismo to NAPEWNO
nie będzie
>
> > CDA....


> >>>Moze po to, ze pismo robimy dla WIELU osob, a nie ciebie konkretnie,
a wiekszosc
> jednak uwaza, ze oprocz grania warto tez wiedziec cos o np. sprzecie?

Co nie znaczy, że tych stron ma byc tak duzo co nie?


####Jesli jest tyle, ile jest, to znaczy ze jest tyle ile trzeba - zdaniem wiekszosci czytelnikow CDA.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


Przymusu nie ma, ale ja kasę wydaje czyż nie?


> >>>Tak, gry sa albo slabe, bo nieznane, albo kiepskie, bo znane wiec wszyscy

> maja. Powinni dac superhita, ktory jest nikomu nie znany. Juz pedze.

Superhit - ty tak mówisz nie ja ...


###Alez wlasnie ty to mowisz, ja tylko sobie z tego jaja robie.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


> >>>>Powiedziala panna, ktora pewnie jeszcze nie miala nawet matury z
polaka.
> Ale juz wie lepiej od zawodowych dziennikarzy jak sie pisze i o czym. Niech zgadne
-
> skromnosc to twoje drugie imie? :)

Ale chyba recki piszesz dla czytelników nie dla siebie czyż nie? (nie mam 6 lat jak
się tobie wydaje...., ale nie sorki ty wiesz wszytko lepiej)


####Dziewczyno, sam fakt ze wnioskuje ze nie masz matury nie dowodzi, iz mowie, ze masz 6 lat. Dla mnie mozesz miec zreszta 12 albo 28, jaka mi roznica, poza tym, ze 12-latce latwiej wybaczylbym brednie, ktore piszesz. A recenze pisze dla kogos, ale jako zawodowy dziennikarz wiem chyba lepiej od ciebie jak winna byc skonstruowana, co zawierac itd.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

I chyba jak czytam to widzę, czy wszystko opisaliście czy nie, bo np: sama grałam?....
W daną gre i wiem o czym nie wspomnieliście?


####A kto powiedzial, ze w recenzji musi byc opisane WSZYSTKO co jest w grze? Autor dokionuje selekcji i pisze o tym, o czym jego zdaniem warto napisac, by czytelnik wiedzial, ze ocena nie z sufitu jest.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


> >>>Caly czas? To przytocz z RECENZJI (nie screenow, gdzie dla zasady robimy

> sobie jaja) takowe teksty.

Robimy sobie jaja... no tak przeciez to pismo jest dla jaja i recki też są dla jaj może
niedługo zmienicie nazwę pisma na "Robimy sobie jaja z tych co nie lubią CDA i z wszystkiego
innego"


####Dziecinko, nie zmieniaj tematu, postawilas zarzut, ja oczekuje dowodow. Na lekcji sie to kwituje "mow na temat".

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


> >>>A co, kandydatka? :)

Ja kandydatką? Nie (nie podziękuje nawet) w życiu bym nie chciała znac takiej osoby co
liczy się tylko ze swoją opinią.


###No i dobrze, bo ja nie gustuje w przemadrzalych malolatach :P


Według ciebie piszecie ekstra recki. Według mnie nie

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

i co nie mam racji?


###Wedlug mnie piszemy DOBRE recenzje. Czasem nawet lepsze. Jesli uwazasz, ze sa zle to poakz konkretnie na czym ich kiepskosc polega, ale konkretnie, bez lania wody, ze "bo nie sa profesjonalne".

To opinia. Nie fakt. Chociaż coraz bliżej wam do całkowitego rozwalenia

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

pisam swoim czepialstwem się innych.


####Jasne, jeszcze kolejnych 12 lat i po nas. :)

Faktycznie każdego antyfana trzeba zbesztac no tak

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

przecież on głupi, bo CDA NIE LUBI ;/


###Kazdego nie, tylko tych, co sie sami o to prosza.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:



> >>>Aj, feministka do tego. :)

Nie no znasz mnie lepiej niz ja siebie normalnie twoje komentarze są wybitne...... Tak
jak ja bym cię nazwała gejem, nie zgadzasz się ze mną a ja kobieta jestem... pomyśl....


###Heheheh, czyli feministka to lesbijka? Wow, dobrze wiedziec :P

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


>

Co nie znaczy, że w ogóle rzadna dziewczyna nie czyta.


##Tego nie powiedzialem, bo przeciez czytaja. PS "żadna" jesli juz, niech z tej dyskusji jakis poRZytek bedzie :P

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


Patrząc na twoje niektóre wypowiedzi w ar myślałam, że trafnie umiesz argumentowac, ale
widzę, że się tylko bulwersujesz jak ktoś mówi, że CDA się stacza, bo to prawda i już.
Wielu ci to potwierdzi....


###Mlehehe. Miliardy much mowia, ze g... jest pyszne. :) Ze CDA sie stacza slysze stale od 12 lat. I jakos ciagle sie stoczyc nie moze... A ze komus sie nie podoba? Gdyby sie podobalo wszystkim to mielibysmy naklad ze 3 mln egz. Ja sie ciesze, ze sie podoba tylu ludziom, ze od 10 lat jestesmy najlepiej sprzedawanym pismem w branzy gierkowej...

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

Bo w innych pismach nie ma taki kłótni i takich redaktorów jak ty...


###Uznam to za komplement :D

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

Np inni w CDA (redaktorzy) pokazują twarz, bo co im tam... Normalnie ludzie...


###Ja moge pokazac cos innego ale zaraz mnie aresztuja za obraze moralnosci publicznej. A tekstow nie pisze sie twarza, tylko rekoma i glowa... A ja nie Doda, nie wygladem zarabiam na chleb :P


A ty co

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

boisz się, że cię pobiją czy jak. Twarz to chyba rzadna tajemnica?


###Uwazam swa twarz za tak wybitna, ze nie bede jej kazdemu pokazywal :P


Oczywiście nie proszę

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

ciebie o pokazanie jej, bo mam to gdzieś, ale skoro inni proszą to czemu nie chcesz im
zrobic przyjemności...


###Bo nie jestem jak dziwka, ktorej jak zaplacisz to robi wszystko co rozkazesz. Nie chce pokazac twarzy i juz.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


PS. Pozdrawiam (jeśli inni redaktorzy tu wypadają) wszystkich oprócz Smuga, bo on na
to nie zasługuje. Skoro nie umie rozmawiac z tymi osobami które nie lubią CDA..... i
uważa, że CDA to bóstwo. Mylisz się tak nei jest.


###Naturalnie, ze nie. To JA jestem bostwem. :P A niestety reszta ekipy tu nie zaglada, wiec sie pozdrowienia zmarnuja. :P

Wrócę do pisam albo jak ty zrobisz

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:

wylot albo jak będziesz normalnie dyskutował nie krytykował innych którzy mają inne poglądy
niż ty.


###No to do zobaczenia za jakies 30-50 lat, albo ja wtedy umre albo ty zmadrzejesz ale chyba raczej to pierwsze.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


Aha jeśli nie umiecie wysluchac innych którzy nie są mili i uprzejmi i nie mówią "A w
CDA troszeczkę mi to przeszkadza ale nie obrażajcie się"


###Nie mam nic przeciwko krytyce. Pochwaly sa mile ale krytyka POZYTECZNA. Pod warunkiem, ze jest konkretna, udokumentowana i w ogole, a nie "sraja w gacie" itepe. Cos ci zdradze - chcesz byc traktowana powaznie? To powaznie podchodz do tego co robisz. Sa tu ludzie, z ktorymi dlugo i powaznie dyskutuje o wadach CDA (bo ja nie zakaldam, ze CDA jest bezbledne i jestem tu takzw po to, by zobaczyc jakie bledy nam wytykacie). Tylko, ze oni potrafia serio o wadach CDA mowic, a nie pluc sie, ze nie pokazuje twarzy, ze nie trzeba o sprzecie, bo to ich nie interesuje itd. I to jest ta roznica. Ja kazdego tak traktuje jak sie zachowuje. A ty sie zachowujesz jak rozkapryszone bobo.

Dnia 08.04.2008 o 16:48, 332 napisał:


+ R.I.P+ <-- bez krytyki nei ma dobrego pisma,


>>>Dokladnie. Wiec moze wez CDA do lapki, usiadz, poczytaj, przemysl co mozna by w nim zmienic i dlaczego tak, a potem przedstaw swe propozycje i spokojnie porozmawiamy. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować