Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Faktycznie, ja takich "dyslektkuf" mieszam z błotem, bo zasłaniają się papierkiem "oj sorry, mogiem pisaci jak hcem!!!" Taa, też jesteś dyslektykiem, pewnie jednym z tych którzy nic z tym nie robią - polecam ściągnąć Firefoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.06.2008 o 13:26, Młody miro napisał:

>
bo są ludzie normalni którzy mają dyslekcje a wy wszystkich z błotem mieszacie


###Jakies cytaty? Przyklady, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, antyfani! CDA dał dobre pełniaki, no i mają recki Age of Conan, Race Driver Grid, 9 Kompanii, itp. Jeszcze ekskluzywne zapowiedzi. To musi być układ. No normalnie komercha, że aż łeb boli.:) Komercha mać!*

*Oczywiście to obrzydliwie wredna podpucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje że smuggi zamieszcza listy w AR gdzie jakis niewyzyty nastolatek tylko przeklina i tylko tyle. I szpanuje jaki on jest mądry bo nie kupuje piratów i nie bedzie sie frajerzył żeby wydać te 90 dych. Proszę skończ z takimi listami. I skończ z takimi listami że koleś napisze taki list że na klawie wciśnie byle jakie klawisze i ty to dasz do AR. To nawet śmieszne nie jest to jest żałosne. No i koniec ma być listów że ktoś cięwłaśnie przezywa od ch*** i ty to zamieszczasz. Wiem powiesz mi napisz coś mądrzejszego i napiszę w końcu. Ale proszę nie zamieszczaj takich listów jakie przykłady wymieniłem. Please!!!

A jeżeli chodzi o inne części pisma to jest raczej ok wiadomo czasem sięnie zgodzę z oceną w recenzji ale o tym smugii pisał więc wiadomo o co chodzi.
No i jeżeli chodzi o coverek rzadko w coś gram z płytki ale jeżeli już zagram to grę ukończę. Dla mnie to taki fajny bonus. Nop niestety prawo rynku się kłania. Nie wypada nie dać płytki do "Takiego czasopisma''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:52, Coxsik napisał:

Mnie denerwuje że smuggi zamieszcza listy w AR gdzie jakis niewyzyty nastolatek tylko
przeklina i tylko tyle.


To napisz jakiś lepszy list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:59, mglu napisał:

> Mnie denerwuje że smuggi zamieszcza listy w AR gdzie jakis niewyzyty nastolatek
tylko
> przeklina i tylko tyle.

To napisz jakiś lepszy list...


Widać że nie czytałeś dokładnie całego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza? Że mi nie dali nowego kompa, żebym sobie pełniaki odpalił :P No i że po 4 latach zbierania znudziło mi się.

A co do dyzlegtygów(ien):

Jestem ciekaw, jaki procent dysleksji jest w innych krajach :D A jak nie potraficie pisać (chociaż w to wątpię) to lepiej w ogóle nie piszcie i się schowajcie. W większości wypadków jest to brak chęci do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie razi to, że w gamewalkerze, zawsze jest taka śmieszna grafika, coś jak komiks, tylko że na jedną "klatke"

razi mnie w niej to, że strasznie malutka czcionka jest uzyta weń, gdyby ją troszke podnieśc nie obraziłbym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w AR brakuje już listów taboretów typu; Smuggler ty ch&%8 i sk&%& znalazłem cię w śmieciach i twoją gazetę, Klasyk :D Brakuję mi tego,zawsze AR za to kochałem. Natomiast rysunki Błażeja Wiśniewskiego są świetne,oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 08:31, Telomo napisał:

Jestem ciekaw, jaki procent dysleksji jest w innych krajach :D A jak nie potraficie pisać
(chociaż w to wątpię) to lepiej w ogóle nie piszcie i się schowajcie. W większości wypadków
jest to brak chęci do nauki.


Zgadzam się. Ogólnie dysleksja i ortografia to całkiem świeży termin. Z tego co pamiętam, gdy ktoś kiedyś miał takie problemy nazywano go tumanem i kazano wkuwać na pamięć słówka i zasady ortografii. I to skutkowało. A ci dzisiejsi dyslektycy najczęściej gdy już dostaną stosowny papierek zasłaniają się nim niczym tarczą przed jakąkolwiek wiedzą.
Mam znajomych dyslektyków i uwierzcie mi, oni wstydzą się swojej przypadłości i robią wszystko, by pisać poprawnie. Tymczasem przynajmniej połowa rzekomych "dyzlegdykuf" to lenie, którym nie chce się przysiąść i wpoić podstawowych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:34, maciekstaar napisał:

Mnie najbardziej razi to, że nie wiadomo kto jest kim?



Ja tam zawsze uważałem, że Smuggler jest Smugglerem, a Jedi, Jedim, zaś każdy jest człowiekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:34, maciekstaar napisał:

Mnie najbardziej razi to, że nie wiadomo kto jest kim?

Nigdy się nie dowiesz, kto jest Smugglerem. Ja tam znam wszystkich najważniejszych redaktorów, z wyjątkiem Czarnego Iwana, Allora i Smugglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:41, JC Denton1 napisał:

> Mnie najbardziej razi to, że nie wiadomo kto jest kim?
Nigdy się nie dowiesz, kto jest Smugglerem. Ja tam znam wszystkich najważniejszych redaktorów,
z wyjątkiem Czarnego Iwana, Allora i Smugglera.


Tak, tak, a Terry Pratchett to mój tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:49, maciekstaar napisał:

> > Mnie najbardziej razi to, że nie wiadomo kto jest kim?
> Nigdy się nie dowiesz, kto jest Smugglerem. Ja tam znam wszystkich najważniejszych
redaktorów,
> z wyjątkiem Czarnego Iwana, Allora i Smugglera.

Tak, tak, a Terry Pratchett to mój tatuś.

Z jakiego powodu jest ta ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rażą debilne listy w AR. Listy które piszą (przypuszczam) rozwydrzone dzieci, z bluzgami, nieznające i kalające ojczysty język, pozbawione jakiejkolwiek kultury. Czyli przysłowiowy panopticum. Przyznaję, że w pewnym momencie było tej korespondencji tak dużo, że przestałam czytać AR. Być może od tamtej pory coś się jednak zmieniło (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:49, maciekstaar napisał:

> > Mnie najbardziej razi to, że nie wiadomo kto jest kim?
> Nigdy się nie dowiesz, kto jest Smugglerem. Ja tam znam wszystkich najważniejszych
redaktorów,
> z wyjątkiem Czarnego Iwana, Allora i Smugglera.

Tak, tak, a Terry Pratchett to mój tatuś.



Przecież kolega JC Denton1 może znać redaktorów CDA. Przecież każdy ma przyjaciół? Przypuśćmy że znasz np. Kubice, i powiedział byś o tym głośno na forum. Niektórzy by Ci uwierzyli, a niektórzy nie. Ale niestety znajdą się takie osoby jak Ty które są zazdrosne i piszą głupie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować