Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 15:05, Evil Khan napisał:

Nowy numer 10/2007

No nawet fajne pełniaki, C2 z miłą chęcia wciągnę, parkan i wings oh honor chętnie zobaczę, choć raczej tą drugą, warto w sumie zobaczyc za 7zł, najwyżej dziś kupie sobie o 1piwo w lokalu, lub 2-3 u kolegi mniej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 15:05, Evil Khan napisał:

Nowy numer 10/2007

Raczej nie kupię. Pełniaki mnie za bardzo nie interesują, a od czytania mam CD-Action :) Jestem tylko ciekaw jaką ocenę dostał Medal of Honor Airborne. Ale taką informację to na forum uzyskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Click! w sprzedaży już od 11 września. PEŁNE WERSJE w tym miesiącu to kosmiczna gra akcji PARKAN II, podniebny symulator WINGS OF HONOUR: BATTLES OF THE RED BARON oraz klasyczna strategia taktyczna COMMANDOS 2. Wewnątrz numeru znajdziesz potężną relację z GAMES CONVENTION 2007 wraz z zapowiedziami najgorętszych tytułów, a ponieważ mamy WIĘCEJ STRON to zmieściliśmy także nasze wrażenia z wersji beta takich gier jak PRO EVOLUTION SOCCER 2008, WIEDŹMIN oraz najnowszej odsłony znanej strategii THE SETTLERS: RISE OF AN EMPIRE. Naszym tematem numeru jest pierwsza w Polsce recenzja BIOSHOCK. Jeden z naszych recenzentów zaciągnął się do wojsk spadochronowych i przetestował MEDAL OF HONOR: AIRBORNE podczas gdy inny zajął się podbojami na większą skalę w MEDIEVAL II: TOTAL WAR – KRÓLESTWA. Do każdego egzemplarza magazynu dołączyliśmy bombowo-atomową niespodziankę – plan zajęć z WORLD IN CONFLICT – w dwóch wersjach do wyboru. Sam zadecyduj, czy jesteś po stronie ZSRR czy USA. To oczywiście nie wszystkie atrakcje nowego Clicka. Zobacz pełny spis treści.

EXTRA:
Games Convention 2007 - Prawie jak E3
Borderlands
Codename: Panzers – Cold War
Far Cry 2
Prototype
Empire: Total War
Beowulf
Gry przygodowe

ZAPOWIEDZI:
MEGA StarCraft 2
Art of Murder
Sabotage
SEGA Rally
FlatOut: Ultimate Carnage
Pro Evolution Soccer 2008
Football Manager 2008
The Settlers: Rise of an Empire
Wiedźmin
Newsy

TEMAT NUMERU:
BioShock

RECENZJE:
MotoGP’07
Medal of Honor: Airborne
Truck Tycoon
Medieval II: Total War – Królestwa
Evil Days of Luckless John
Mortyr 3
Dead Reefs
NHL 08

PORADNIK:
Overlord

NIE TYLKO GRY:
Twoje własne studio muzyczne
Newsy i testy sprzętu
Listy
Ostatnia strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kupie
Interesuja mnie recenzje mortyr III, moh i bioshocka, a takze poradnik do overlorda ( wie ktos kiedy to wyjdzie??)
Pelne wersje tez wydaja sie niezle ( kosmiczna gra akcji?? na to czekalem ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię, od tekstów mam CDA(w sumie to od pełniaków też), ale pełne gry mogę skomentować:
Parkan II - trochę o tym słyszałem, ale... Tylko trochę i nie ma dema. Nie kupię czasopisma dla jednej gry.
Wings of Honour: BotRB - było coś podobnego kiedyś w CDA, chyba pierwsza część, niezbyt mnie wciągnęła.
Commandos 2 - było w CDA. Mimo, że nie mam, to wolę kupić całą Antologię Commandos, jednak narazie mnie do niej nie ciągnie :P.

Podsumując: jak dla mnie, słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho chyba cos robia ze strona internetowa, bo nie chce wchodzic. Mam nadzieje ze wreszcie zmienia te ankiety i dodadza cos wiecej.

Co do numeru- fajnie ze bedzie recka bjoszoka, fajnie ze bedzie plan lekcji, fajnie ze bedzie 86 stron.... ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie click coraz bardziej upodabnia się do CDA np.zamiast obrazu z tematu numeru na okładce mamy obraz z megazapowiedzi jak w CDA.To upodabnianie coraz mniej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:41, Rosomk napisał:

Jak dla mnie click coraz bardziej upodabnia się do CDA np.zamiast obrazu z tematu numeru na
okładce mamy obraz z megazapowiedzi jak w CDA.To upodabnianie coraz mniej mi się podoba.


Cóż, w końcu wydaje ich to samo wydawnictwo, więc upodabniają się do tego, co lepiej schodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Johnny007pl Jakiż mądry argument. :P

Click! jest jednym z czasopism o grach, które kupuję i w zasadzie są tylko dwie rzeczy, które mi się nie podobają:
1) jakość papieru, w porównaniu z tym, na którym drukuje się CD-Action, czy Play to bieda z nędzą.
2) ostatnie pełniaki. W zasadzie są to gry, albo IMO słabe (choć inni mogą uważać inaczej), albo już je mam.

Samo czasopismo mi się ogólnie podoba. Recenzje i zapowiedzi są ciekawe, nie raz można poczytać o grach, o których konkurencja nie piszre (choćby City of Metronome, w żadnym innym piśmie, nie natknąłem się na zapowiedź tej gry, a trzeba przyznać, że artykuł o niej wzbudził u mnie zainteresowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,ja tam wole CDA ale mam kilka nr Click!''a bo kupiłem z powodu pełnych wersji,ale samo czasopismo mnie nie przekonuje,recenzje jakieś takie nudnawe według mnie,i papier taki słabej jakości i gnący się,no i kącik z listami też nie najlepszy,a i pełne wersje ostatnio coraz gorsze.Niech fani się mnie nie czepiają ze nie lubię Click!u bo sam sie nie czepiaj jak ktoś nie lubi CDA i jest względny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię tfu... nienawidzę Clicka za to że:
- Brzydko pachnie (żeby nie powiedzieć śmierdzi)
- Jest on drugim najbardziej kolorowym pismem zaraz przy CDAction, a zarazem najlepiej sprzedającym się kolorowym pismem wśród młodzieży i starszych
- Ja myślałem, że to w CDA są dziwni ludzie (mówię tu o redakcji), a poczytajcie pare recenzji w Clicku żałosne ;/
- Brak wyobraźni, kiepskie recenzje, kaszaniaste gry (jak juz sie trafi lepsza to raz na 6 miesięcy), oprawa wymaga zmiany, kadry też... To wszystko co miałem do powiedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:19, ReWelot napisał:

Ja nie lubię tfu... nienawidzę Clicka za to że:
- Brzydko pachnie (żeby nie powiedzieć śmierdzi)
- Jest on drugim najbardziej kolorowym pismem zaraz przy CDAction, a zarazem najlepiej sprzedającym
się kolorowym pismem wśród młodzieży i starszych
- Ja myślałem, że to w CDA są dziwni ludzie (mówię tu o redakcji), a poczytajcie pare recenzji
w Clicku żałosne ;/
- Brak wyobraźni, kiepskie recenzje, kaszaniaste gry (jak juz sie trafi lepsza to raz na 6
miesięcy), oprawa wymaga zmiany, kadry też... To wszystko co miałem do powiedzania


Taka prawda: Parę kartek śmierdzącego papieru, gry (bez komentarza) ot takie tam kolorowe pismo dla "graczy" co dla pań Naj lub Przyjaciółka. CD-ACTION nie wiele lepsze bo połowa grubego magazynu to reklamy. Dziwna redakcja ale gry lepsze niż w Clicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ranking jest taki:
1. CDA
2. PLAY
3.CLICK!
Czyli gazeta taka sobie. Zrobiła się jakaś taka... nudna . Kiedyś była lepsza. A coraz lepszy za to robi się PLAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CD-ACTION nie wiele lepsze bo połowa grubego

Dnia 02.10.2007 o 18:38, Daviochlebak napisał:

magazynu to reklamy.


Taa. W dzisiejszym CDA na 174 strony 50 to reklamy. To nawet nie jest 1/3. A gazeta to GW albo Dziennik.
I oczywiście najlepsze pisma są czarno-białe, a nie... FUJ!... kolorowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować