Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2007 o 18:19, ReWelot napisał:

- Ja myślałem, że to w CDA są dziwni ludzie (mówię tu o redakcji) (...)
(...) kiepskie recenzje


Nie wiem czy wiesz, ale z tego co się orientuję, to bodajże Hut i jeszcze ktoś pisuje dla Clicka. Czyli CDA ma same świetne recki, a Click same słabe. Cóż, czyli jednak teksty to sprawa drugorzędna jak widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:38, Daviochlebak napisał:

CD-ACTION nie wiele lepsze bo połowa grubego
magazynu to reklamy.

Czy naprawdę nie umiesz zrozumieć, że:
1. CDA = najpopularniejsze pismo dla graczy ERGO to tam najczęściej wszyscy chcą umieszczeć reklamy.
2. Mogłoby być 120 stron pisma bez reklam za 20(albo nawet więcej...)złotych, chciałbyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:32, MateoKiszlo napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale z tego co się orientuję, to bodajże Hut i jeszcze ktoś pisuje dla Clicka.
Czyli CDA ma same świetne recki, a Click same słabe. Cóż, czyli jednak teksty to sprawa drugorzędna
jak widzę ;]


I Clicka i CDA wydaje (bodajże) Bauer, a duża część redakcji obu pism jest, eee, identyczna. Tak samo w Axel Springer, gdzie treść tekstów jest identyczna (KŚG i Play), tyle że w Playu w ostrzejszej formie. Denerwuje mnie to jak cholera, bo mimo że nie kupuję obu czasopism (a przynajmniej razem), wkurza mnie takie eksploatowanie i tworzenie niskim kosztem.

PS. I CDA i Play i Click i KŚG zdziadziały. To już nie te same ''gazetki'' co dawniej, zwłaszcza brak REWELACYJNEGO poczucia humoru znanego ze starych numerów CDA (a to co Smuggler zrobił z AR to już skandal, widać że chłop się starzeje :o)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(a to co Smuggler zrobił

Dnia 02.10.2007 o 22:29, DJ Szlafrok napisał:

z AR to już skandal, widać że chłop się starzeje :o)).


No cóż... widać, że niektórzy ludzie z nudów zaczynają gnoić ludzi albo sami wymyslają te teksty od antyfanów. Zauważyliście, żę teksty zwykłych fanów są: estetyczne,schludne, bez błędów, a antyfanów napisane jakby na odwal się (wygląda to na specjalne)... Nudy, nudy, nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 14:28, ReWelot napisał:

(a to co Smuggler zrobił
> z AR to już skandal, widać że chłop się starzeje :o)).

No cóż... widać, że niektórzy ludzie z nudów zaczynają gnoić ludzi albo sami wymyslają te teksty
od antyfanów. Zauważyliście, żę teksty zwykłych fanów są: estetyczne,schludne, bez błędów,
a antyfanów napisane jakby na odwal się (wygląda to na specjalne)... Nudy, nudy, nudy


Do mnie pijesz? :-)
Jeśli tak, to wiedz że antyfan ze mnie żaden, tyle że ciągle pamiętam wizerunek tych czasopism parę lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 14:35, DJ Szlafrok napisał:


tyle że ciągle pamiętam wizerunek tych czasopism
parę lat temu...


Tak to już jest, nowe czasy, nowy wizerunek czasopism o grach. Nie wiem dlaczego spece od marketingu twierdzą, że takie papierowe choinki (znaczy się kolorowe, przebajerowane) wabią czytelników. Nowoczesny wygląd tak, ale bez nadmiernego przesadyzmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:17, choper napisał:

Czyli gazeta taka sobie. Zrobiła się jakaś taka... nudna . Kiedyś była lepsza. A coraz lepszy
za to robi się PLAY.

Pamiętam, że gdy w przeszłości zdarzało mi się kupować sporadyczne PLAYa dla gry, to gry były często uszkodzone. Nie były to uszkodzenia natury fizycznej, ponieważ kolega posiadający magazyn z innego źródła miał identyczny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 14:40, ReWelot napisał:

Nie o Tobie pisałem, żeś antyfan. Pisałem tylko na temat tych dziwnych listów w AR i gnojeniu
przez Smugglera ludzi do niego piszących.


"Bagno". Szkoda, że z Mr.Jedi''ego został tylko duch. :o)

Dnia 03.10.2007 o 14:40, ReWelot napisał:

Tak to już jest, nowe czasy, nowy wizerunek czasopism o grach. Nie wiem dlaczego spece od marketingu
twierdzą, że takie papierowe choinki (znaczy się kolorowe, przebajerowane) wabią czytelników.
Nowoczesny wygląd tak, ale bez nadmiernego przesadyzmu..


Wiesz, nie tylko to miałem na myśli. Chociaż też. Po prostu teraz to już jest takie... tandetne? KŚ Gry kiedyś miało rozbudowany dział testów i dociekliwą tabelę testową. A teraz? Jakieś idiotyczne gwiazdki, przy czym pod koniec każdej recenzji podawane alternatywy dla danej gry. Same recki mają przeraźliwie słabą jakość. Szkoda, że tak to uproszczono. Podobnie z Playem, po zmianie wizerunku to już nie jest tamten Play... Click po zmianie redakcji ciągle jest zakręcony, ale brakuje mi wojenki Randalla z Froggerem. :-) Długo mógłbym tak wyliczać i choć uważa się, że w kółko można powtarzać "kiedyś było lepiej", to w tym przypadku ma to uzasadnienie. No i to bajerowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:14, Kraju92 napisał:

Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.


A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są beznadziejne i ich strona... eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:16, PJ MW napisał:

> Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.

A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są beznadziejne i ich strona...
eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.


Mnie też denerwuje ich strona, wogóle o nią nie dbają, nie to co CDA. Co do pełniaków to zdarza im się czasami dać coś fajnego. Ja Clicka! nie kupuje dla pełniaków tylko dla recenzji zamieszczanych w piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:21, Kraju92 napisał:

> > Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.
>
> A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są beznadziejne i
ich strona...
> eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.

Mnie też denerwuje ich strona, wogóle o nią nie dbają, nie to co CDA. Co do pełniaków to zdarza
im się czasami dać coś fajnego. Ja Clicka! nie kupuje dla pełniaków tylko dla recenzji zamieszczanych
w piśmie.


Ja tak samo, czasem też dużo interesujących rzeczy jest w książeczkach klasyki, tylko szkoda, że gry są tam tylko z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:24, PJ MW napisał:

> > > Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.
> >
> > A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są beznadziejne
i
> ich strona...
> > eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.
>
> Mnie też denerwuje ich strona, wogóle o nią nie dbają, nie to co CDA. Co do pełniaków
to zdarza
> im się czasami dać coś fajnego. Ja Clicka! nie kupuje dla pełniaków tylko dla recenzji
zamieszczanych
> w piśmie.

Ja tak samo, czasem też dużo interesujących rzeczy jest w książeczkach klasyki, tylko szkoda,
że gry są tam tylko z CDP.


CDP jest chyba główny sponsorem nagród w Clicku! Może jak skończą im się gry z CDP to przerzucą się na gry Cenegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:29, Kraju92 napisał:

> > > > Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.
> > >
> > > A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są beznadziejne

> i
> > ich strona...
> > > eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.

> >
> > Mnie też denerwuje ich strona, wogóle o nią nie dbają, nie to co CDA. Co do pełniaków

> to zdarza
> > im się czasami dać coś fajnego. Ja Clicka! nie kupuje dla pełniaków tylko dla recenzji

> zamieszczanych
> > w piśmie.
>
> Ja tak samo, czasem też dużo interesujących rzeczy jest w książeczkach klasyki, tylko
szkoda,
> że gry są tam tylko z CDP.

CDP jest chyba główny sponsorem nagród w Clicku! Może jak skończą im się gry z CDP to przerzucą
się na gry Cenegi :P


Nawet by dobrze było, chętnie poczytałbym o serii GTA na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:37, PJ MW napisał:

> > > > > Dla mnie to najlepsza gazeta o grach komputerowych na rynku.
> > > >
> > > > A u mnie klasuje się na 3 miejscu po Playu i CDA. W Clicku pełniaki są
beznadziejne
>
> > i
> > > ich strona...
> > > > eh, mam nadzieję, że coś z tym zrobią tak jak Play stworzył nową stronkę.

>
> > >
> > > Mnie też denerwuje ich strona, wogóle o nią nie dbają, nie to co CDA. Co do
pełniaków
>
> > to zdarza
> > > im się czasami dać coś fajnego. Ja Clicka! nie kupuje dla pełniaków tylko dla
recenzji
>
> > zamieszczanych
> > > w piśmie.
> >
> > Ja tak samo, czasem też dużo interesujących rzeczy jest w książeczkach klasyki, tylko

> szkoda,
> > że gry są tam tylko z CDP.
>
> CDP jest chyba główny sponsorem nagród w Clicku! Może jak skończą im się gry z CDP to
przerzucą
> się na gry Cenegi :P

Nawet by dobrze było, chętnie poczytałbym o serii GTA na przykład.


Ja z chęcią też, albo o serii Tomb Raider, bądź Najdłuższej Podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować