Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 20:59, master111 napisał:

A w Call of Juarez można swobodnie chodzić po mieście jak w Mafii ??


Nie. I chyba tylko kilka plansz dzieje się w mieście. Ale takie pytania to raczej do wątku o CoJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość często kupowałem clicka bo... był tani, w sumie dalej jest. Jednak w tej chwili przypomina mi jakieś inne pismo, KŚG chyba. Nie cierpię takiego wyglądu. Ten numer kupiłem dla gry CoJ nad którą już sie czailem od pewnego czasu. Jedno co cieszy to to, że w końcu nie zmarnowali papieru na plakaty. Ale wygląd mi całkowicie nie przypasił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:04, Modok napisał:

A czemu akurat do Mafii co ma Mafia do tej gry.

Z tego co wiem to nie.


Podałem przykład równie dobrze mogłem podać GTA , Total Overose itp chodziło mi o przykład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś nowy Click! bardzo przypomina hmm... PC Format? Raczej tak ten sam papier, podobne tabelki i oceniane sprzętu. W końcu to samo wydawnictwo. Bardzo spodobał mi się poziom recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolałem skalę ocen o sześciu. To co teraz zrobili jest bardzo dziwne. I jeszcze jedno uderza w oczy. Zbyta mało kolorów. W starym na każdej stronie (w tle) była jakaś grafika, a teraz pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że nie potrafisz odróżnić koleżeńskiej prośby, od "rozkazu". Jak zapewne wiesz, w Polsce obowiązuje demokracja, a nie system feudalny, więc nie mam prawa Ci rozkazywać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:51, Wojman napisał:

Kupilem nowy numer Clicka dla pelnej wersij gry Call of Juarez. Powiem krotko - strasznie
skaszanili to czasopismo. Zastanawiam sie czy dalo sie jeszcze dla przykladu metryczke
z ocena zrobic jeszcze dluzsza niz jest obecnie. Teraz Click za bardzo przypomina KSG.
I bede go kupowal tak samo chetnie jak Playa, czyli tylko wtedy kiedy bedzie interesujaca
mnie pelna wersja gry.



Ehhhh teraz aż się boje kupić nowego Clicka! Coś czuję, że napiszę do nich, że mi się kompletnie ten styl nie podoba i jak to powiedziałeś "skaszanili się"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 19:04, Sebat1 napisał:

> 332 trudne dzieciństwo?

A nie lepiej dać sobie siana z takimi nie oszukujmy się niezbyt mądrymi tekstami. To
już człowiek nie ma prawa oburzyć się po przeczytani niezbyt trafnie sprecyzowanego zdania
?


Nie spamuj

E tam przesadzacie mnie się podoba nowy Click! a to że jest podobny to KŚG to ich sprawa. Zresztą kto chce to kupi a kto nie chce to nie kupi. Prosta piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Click jest w porządku. Czasopismo kupiłam ze względu na grę Call of Juraez - chyba jak więszkosć tutaj obecnych;p Nie spodobała mi się przede wszystkim monotonna, białą szata graficzna i brak przejrzystości... No i ten format... Czy tylko mnie się wydaje że jest za duży? Jest dość dużo zapowiedzi, chcą też o konsolach pisać... Ogólnie jeśli miałabym kupić następny numer to tylko ze względu na jakąś ciekawą grę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 16:43, Patryk Mogilno napisał:

> No,no no.. Chyba sobiek kupię, mimo że w żadnego pełniaka nie pogram. Zobaczym co
wykombinowali
> z Clickiem!
Nie pograsz w tak dobre pełniaki?

Oczywiście, że nie! No może oprócz tych wyścigówek czy czegoś tam. A dlaczego? Bo mi nie wejdą.
EDIT--> Wczoraj widziałem dwie reklamy w TVP podczas przerwy w Igrzyskach Clicka. Heh, nawet niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 09:15, Aragloin napisał:

Wczoraj widziałem dwie reklamy w TVP podczas przerwy w Igrzyskach Clicka. Heh, nawet niezła.


Podczas przerwy w igrzyskach? Toż to oznacza, że Bauer wpakował w reklamę naprawdę niezłe pieniądze. Czyli, że wiąże z nową formułą Clicka! wielkie nadzieje.

No i teraz po jeszcze głębszym zapoznaniu się z NeoCilckiem! stwierdzam, że w obecnej formie jest dla mnie idealny. Tylko logo niech zmienią na stare. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:47, Falconer napisał:

Call of Juarrez - warty kupna? Bo się zastanawiam... ^^

Skłonić powinno już Cię to, że to Polska produkcja. 8.50 to niewiele, a do tego masz jeszcze 2 inne pełne wersje. Nie sądzę, abyś natrafił na taką okazję w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować