Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis zadziała na 3-letniej konfiguracji

74 postów w tym temacie

Domek

Cevat Yerli, prezes Cryteka, jest przekonany, że opracowywana przez jego zespół gra Crysis będzie spokojnie działać nawet na 3-letnich komputerach. Ich właściciele nie dostaną oczywiście tego samego co właściciele najpotężniejszych konfiguracji, ale zagrają.

Przeczytaj cały tekst "Crysis zadziała na 3-letniej konfiguracji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie. Mam bardzo podobną grę, która ma wym. 512 MB i 1.7 GHz. Ja mam 256 MB i 1.7 GHz i ona nawet nie ruszy. Trzeba się z tym liczyć, że na nasze blaszaki to nic nie pójdzie z tych nówek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o sprzęt na którym Far Cry chodził gładziusieńko na najwyższych ustawieniach...czyli właściwie dużo to nie zmienia, tzn. i tak uruchamianie Crysisa na takiej(3 letniej) konfiguracji kompletnie moja się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Mam nadzieję, że większość z was się myli i Crysis pójdzie na moim sprzęcie xD Ale nie kryję tego, że nie jestem zdziwiony, bo już wcześniej było wspominane o tym, że ta gra pójdzie na starszych sprzętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Core Duo E6300 z GF 7600GT + 1GB ramu i jak mam być szczery nie do końca wierze że pogram w to bez ustawiania wszytskiego na minimum (a i tak pewnie będzie skakać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale luksus, zadziałaż AŻ trzyletni sprzęt! Ja i tak sobie to daruję, ew, zobaczę u kolegi z wypaniosą maszynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tych zapowiedzi. 3-letnia konfiguracja? Hm - byleby nie był to tylko chwyt marketingowy, ponieważ odpalanie gry na starszej konfiguracji i pokaz slajdów to jedno, a płynne działanie to drugie. Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... moja jest eee... czteroletnia. No zobaczymy. Trzeba będzie chyba kupić nowy procesor! Jak ja się zmagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzeniem było by aby Crisis chodził i wyglądał jak FC :(
Niestety, to jest nierealne, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować