Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii bije PlayStation 3!

85 postów w tym temacie

Jak ja nie lubie Sony. I tej ich durnowatej polityki, np. żeby pisać PLAYSTATION3 DRUKOWANYMI LITERAMI :|

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pozatym to x360 wygląda i prezentuje się lepiej od ps3 (nie widać kurzu). Jakby nie patrzeć to x360 można od kilku miesięcy kupić w niemal każdym hipermarkecie ... a ps3 tylko na allegro za około 2 tys. (sprowadzany ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - Japonia to dośc specyficzny rynek, ktory zarówny jankesi jak i europejczycy trudno rozumieją
Sceundo - PS3 jest dość drogie w porównaniu do Wii
i Tertio - nie wiem skąd to info o 2 mln egzemplazy PS3 rzuconych na rynek - to OKOŁO 2 milionów SPRZEDANYCH egzemplarzy - według Sony - co pewnia oznacza że sprzedali koło 1,5 melona :D
Mnie osobiście cieszy dobra pozycja 360-tki, Sony będzie sie musiało starać. Tym lepiej, dla nas graczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu ta trójka znajduje się przy nazwie Playstation - teraz przynajmniej wyjaśniono (trzy razy mniej kupców niż w przypadku Wii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm Wii nie kupie gry są niektóre fajne ale wnerwia mnie ten powalony joi rodzice patrzyli by na mnie jak na głóbka jak bym tak nim machał. Nad Ps3 jeszcze sie zastanawiam bo narazie nic na nie nie ma a na xboxie 360 jak by się też tak zastanowić to też wielka kiżka Gears of war i lost planet i Dead or alive 4 i jeszcze coś dla 3 gier też szkoda kasy na konsole. Czemu to nie może być jedna konsola i wszystko było by jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 12:49, Zakharov napisał:

Sony przegrywa na wszystkich frontach z tego co mi wiadomo. Sami sobie winni są bo ich arogancja
i kretynizm ich zgubił(podobnie jak kiedyś zrobiło to nintendo). Nikt nie chce płacic tych
600$ za konsole od której developerzy się odwracją plecami(koszty wyprodukowania gry na ps3
są wyższe od tych na x360 cz wii IIRC). Blu-ray okazuje się klapą podobnie jak wcześniej betamax(dziwny
zbieg okoliczności ,że obie platformy są dziełem sony i się nie przyjeły na rynku jako dominujący
format).

Odwracają się tylko Ci którym nie chce się uczyć, bo uważają że umieją programować do x360 to nic im więcej nie potrzeba, co według mnie jest dużym błędem.
X360+HD-DVD kosztuje tyle samo co PS3 (dowód: http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360coresystem/ i http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360hddvdplayer/ 399$ + 199$ = 598$, różnica 1$ :P) a przecież x360 jest już ponad rok na rynku.
Jedni kupuje konsole tylko do grania to opłaca mu się kupić x-boxa, ale są też tacy którzy mają zamiar jeszcze ogladać filmy w HD to tu mamy taka samą cenę, a trzeba pamiętać że dzięki PS3 blu-ray może wygrać wojnę formatów, także wydaje się że dla tych drugich lepsze jest PS3.

Także wszystko zależy od tego do czego ma służyć konsola oraz jak zostanie wykorzystany ich potencjał przy grach, wiemy co może x-box, a teraz czekamy na exclusive ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 12:43, OMFG napisał:

2 dobre gry są na Wii i nic po za tym. Reszta to sredniaki....


No na x360 trochę więcej, na PS3 0 ewentualnie 1:P

Renchar-> Czemu to nie może być jedna konsola i wszystko było by jak należy.

Mam nadzieję, że żartujesz. Nic tak nie pomaga klientom jak silna konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie jak parę lat temu wszyscy zachwycali się N64 i Super Mario 64. Pierwsza trójwymiarowa platformówka, nowy kontroler (analogowa gałka), jedna gazeta dała nawet tej grze 103% (chyba to był Świat Gier Komputerowych ale nie biczujcie jak się pomyliłem) a jednak to Sony zmiotło konkurencję - tak więc z tą innowacyjnością różnie bywa. Inna sprawa to debilna polityka cenowa tej firmy. Na PS3 poczekam sobie oj poczekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:48, An-ta-res napisał:

Przypominam sobie jak parę lat temu wszyscy zachwycali się N64 i Super Mario 64. Pierwsza trójwymiarowa
platformówka, nowy kontroler (analogowa gałka), jedna gazeta dała nawet tej grze 103% (chyba
to był Świat Gier Komputerowych ale nie biczujcie jak się pomyliłem) a jednak to Sony zmiotło
konkurencję - tak więc z tą innowacyjnością różnie bywa.


W tym, co piszesz jest sporo racji.
Wine za brak sukcesu konsol N w Europie (w Japonii i USA maja sie dobrze) ponosi nie kto inny, jak samo Nintendo. Na N64 wychodzilo malo gier (glownie tworzylo je Nintendo), wiekszosc z nich bylo kierowanych do mlodszych graczy, badz fanow N. Braklo tytulow dla graczy starszych, gier powazniejszych. Podobnie umarl swego czasu Saturn, nieco pozniej juz - DC. Gry byly rewelacyjne, ale wychodzily nieczesto i bylo ich niewiele.

Wii ma zerwac z tego typu marketingiem. Dobrym na to przykladem jest zapowiedziany dzis Manhunt. Czy sie uda? Mam nadzieje, ze tak. Jesli nie, za okolo rok kupie PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tytułem dla starszych graczy można nazwać beznadziejnie nudnego Gears of War''a to nieżal mi że takie gry na Wii nie wychodzą.

Mam Wii i używam jej przeważnie jak mam gosci w domu i trzeba się ze znajomymi rozerwać. Nadaje się do tego świetnie.
Wii - niejest NextGenem jeśli chodzi o możliwości graficzne - lecz ja uważam że jest Next Genem jeśli chodzi o innowacyjność i bije X350 i PS3 na łeg w tej kwestii. Konsole mają służyć zabawie a nie "oglądaniu" gier bo do tego się teraz zmierza przy produkowaniu najnowszych produkcji. Mają byc najładniejsze i najpiekniejsze i w rozdzielczości 4098wx. Czemu nikt niechce ruszyć muzgownicy i postawić na miodność kosztem choćby grafiki.

Może jestem już poporostu za stary na konsole i dlatego mam takie zboczone podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zdziwiony, tak sobie myślałem że Wii bedzie lepsze od Ps3.
W sumie to tylko wii jest prawdziwa next-genowa konsola bo wprowadza nowy mechanizm roz(g)rywki.
Najmniej oplaca sie kupic ps3 bo to praktycznie to samo co ps2 a nowy xbox ma praktycznie te same gry co na kompie są.
Najlepszym zakupem byłaby Wii.
Swoją drogą nie lubie Playstation i cieszę się że Wii lepiej sie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii jest trochę tańsze i tym można tłumaczyć większą sprzedaż tej właśnie konsoli... Choć nie wykluczone że to właśnie konsola Nintendo jest lepsza od produkcji Sony. Choć ja osobiście jestem zwolennikiem Playstation 3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować