Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry akcji poprawiają wzrok

97 postów w tym temacie

"A ty znowu grasz?!"
"Nie mamo, ja poprawiam sobie wzrok" :D

Hehe, dobry argument zeby rodzice sie odczepili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam najlepszy wzrok z całej klasy, mam wzrok aż za dobry jak na swój wiek (wg okulisty ^^) i zauważam rzeczy, których wiele osób z mojego otoczenia by nie zauważyło po 30h szukania :P
Tak, gram ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Fani szybkich produkcji zręsznościowych".... "sz"????

A sam news niezły... Chyba, że naukowcy mieli zlecenie na zrobienie tego badania od jakiś firm produkujących takowe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 13:50, Dark_Kai230 napisał:

Hm, mam najlepszy wzrok z całej klasy, mam wzrok aż za dobry jak na swój wiek (wg okulisty
^^) i zauważam rzeczy, których wiele osób z mojego otoczenia by nie zauważyło po 30h szukania
:P
Tak, gram ^^


I z pewnoscia jesteś najlepszą w klanie osoba, ktora ma najlepsze statystyki. Moze masz już "omamy" ? :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:03, Thoor napisał:

I z pewnoscia jesteś najlepszą w klanie osoba, ktora ma najlepsze statystyki. Moze masz już
"omamy" ? :/.


W klanie nie jestem, gram coraz mniej. Znalazłem lepsze zajęcie - rozmawianie z dziewczyną :)
Dobry w gry raczej nie byłem nigdy i tak też zapewne nie będzie. Po prostu zauważyłem jakąś poprawę po graniu - a to refleksu, a to łatwiej mi dojrzeć malutkie rzeczy w otoczeniu (tak, numer nadjeżdżającego autobusu ^^).
Omamów jeszcze nie miałem, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość:) Zawsze krytykowano gry akcji, że jest w nich za dużo przemocy, że są to bezmyślne gry, itp., itd. Moi rodzice ciągle mi mówią, że sobie popsuję wzrok grając na komputerze. Nie mówię, że wzrok nie może się pogorszyć, ale jak już wiadomo może się też polepszyć, zwłaszcza spostrzegawczość. Muszę tą wiadomość pokazać starszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować