Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - okiem Bambuska

76 postów w tym temacie

Mroku21:

Powiedz to tej masie dzieci co się balansem podnieca nie tylko tu ale także na wielu innych stronach i forach... więcej luzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, ale u mnie w Lublinie nie mogę nigdzie znaleść podstawowej wersji gry i Winter Asslaut...oprócz złotej edycji, ale nie opłaca mi się kupować złotej edycji skoro mam już dark Crusade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:08, marcinanddog napisał:

Ja mam tylko podstawke. I gram tylko w single, bo myślę że w multi byłbym za słaby. Chciałbym
się poradzić, czy kupić Dark Crusade czy Winter Assault.

Ja bym kupował "Złotą Edycję" i miałbym problem z bańki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:29, marcinanddog napisał:

Ale słyszałem, że Winter też ma długą kampanię, jest tańsze i dochodzi w niej fajna "rasa".

>Gwardia Imeralna nawet mocni ale w dark Krusader masz wszystko rozszezone jeszcze bardziej niź w poprzednim dodatku

20070306162218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałem kampanie z podstawki i pierwszego dodatku. Misje były bardziej sensowne, a nie tylko skirmish i skirmish. W Dark Crusade ciekawe są tylko ataki na twierdze i niektóre potyczki o tereny specjalne (dające różne udogodnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... pytanie natury technicznej.
"a Imperator wysłał wiernych Gwardzistów"
Jak niby Imperator mógł wysłać tam Gwardię skoro od 10 tysięcy lat spoczywa sobie na Złotym Tronie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 19:14, Hubi Koshi napisał:

Jak niby Imperator mógł wysłać tam Gwardię skoro od 10 tysięcy lat spoczywa sobie na Złotym
Tronie ??

Hmm... to się da w miarę dobrze wytłumaczyć.
Spoczywać, spoczywa, ale ludność o tym nie wie, wmawia się im że nadal żyje, i sprawuje władzę. Być może w takim kontekście napisano zdanie...taka odezwa do ludności która nie ma pojęcia o tym że Imperator spoczywa na tronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:29, marcinanddog napisał:

Ale słyszałem, że Winter też ma długą kampanię, jest tańsze i dochodzi w niej fajna "rasa".


Owszem, ale w Dark Crusade tez jest ta rasa co w winter assault a nawet dwie kolejne. Czyli- jesli kupisz winter assault bedziesz mial 5 ras a jesli dark crusade -7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować