Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - okiem Bambuska

76 postów w tym temacie

Lucas the Great

Niektóre gry mają bardzo ważny aspekt pod postacią rozgrywek w sieci. Aby je w pełni poznać, trzeba sporo się nawalczyć na wirtualnych polach bitew, mając za przeciwników rozmaitych graczy. Dlatego nie spieszyliśmy się z opisaniem tego tytułu - taka jest przynajmniej nasza oficjalna wersja, której będziemy się trzymać...

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w tą gre , ale widze , że jest super i warto by było w nią zagrać. :-)

ja33no>> I co z tego ?! To nie jest komętarz kto pierwszy tylko komętarz o warhammerze dark crusade . :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę nie zgodzić się z autorem: otóż Nekroni są przegięci to fakt, ale to co zrobili z armią Tau to już kpina i gwałt na balansie. Są oni zdecydowanie mocniejsi od Nekronów (spam Krootox''ów, przegięty miotacz ogna Crisis''ów, chory zasięg Fire Warrirów itp.). Na szczęście w patchu szykuje się ich osłabienie( i nie tylko ich :/). Aha, Monolit ma 20000 HP, ale tylko w kampani. W potyczce i multi ma już normalną liczbę HP, czyli 10000 i nie jest taki straszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAJEFAJNA GRA!!! Podoba mi się, że podeszli do gry krytycznie i opisali, że gierka jest lekko IMBA xD Na forum to słowo mnie śmieszy ;-) xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst niezły,ale nie pozbawiony błędów...

Przede wszystkim : Nie ma czegoś takiego jak rozstrzygnięcie przez komputer pojedynku, kiedy to GRACZ atakuje.Ta opcja jest dostępna TYLKO podczas obrony już zdobytego terenu.

No i nie zgodzę się że Nekroni są najbardziej przegiętą rasą. O wiele bardziej niezbalansowane jest Tau. Są dobrzy pod każdym względem, i wcale nie są słabi w walce wręcz (Krootoxy robią swoje)
A tak poza tym, recenzja dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:20, Marek Waleszyński napisał:

Tak, dzieci, ten pierwszy nabija sobie statystykę, a ten co mu przygania jest analfabetą.

sam jesetś analfabetą ;/ chyba dobrze robi że mu mówi że co z tego ? kiedyś przez takie rzeczy przestanie

a co do gry oże sie skusze na całą serie skoro takie fajne ?? możę na wakacje jak będzie nowy komp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:37, Inki napisał:

a co do gry oże sie skusze na całą serie skoro takie fajne ?? możę na wakacje jak będzie nowy
komp ;p

To będziesz miał same zyski - jest już wydana całość w jednym pakiecie i kosztuje tyle co kiedyś podstawka, a na dodatek dojdą już patche balansujące rozgrywkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:42, Lucas the Great napisał:

a na dodatek dojdą już patche balansujące rozgrywkę :D

No zapewne ;p, ja już zastanawiam się która rasa będzie najbardziej przegięta w nowym patchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde fajna ale temat nie wnosi nic nowego wystarczy spytać na głównym czacie w sieci co trzeba zrobić by grać innymi nacjami a oni odrazu muwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nekronii są przesadzenie no moze sa ale trzeba wykorzystywac ich powolnosc(ale ich teleporterow nie wykorzysatmy) noto tak gralem z SI w 8 al v al chaosem a nekronii rozwalili wszystkich i swoje jednosti zostawili na dole zrobilem druzyne opetanych i to byla demolka:) ich szybkosc pozwalala atakowac wolne oddzialy np jak SI je przemieszczal to te z tylu rozwalali dzieki wielkiemu ataku wrecz i zdobyte przez nich punkty strategiczne a potem podbiegly do ich bazy atakowalem przywolalem niszczycieli i przerazaczy i w sekundke rozwalilem fortece i wygralem.
druga sprawa gralem 3v3 ja nekroni i moi sojusznicy SM i CH vs Eldary gwardia Orki najpierw sprawy potoczyly sie tak rozwalili nam SM i prawie chaos ale ja zawsze robie fort drugi lvl i druzyny rozdzieraczy(silni) i teleportuje ich tak aby okrazoly armie wroga albo w jakies dziury w niej i wtefy zaczyna sie ROZROBA
no potem chaos zrobil bersekterow khora(tez silni) pamietam jak w innej grze chaos mial 5 takich idzialow i rozwalal mi ciezkich niszczycieli pajaki grobowe i rozdzieraczy no dobra dalej atakowalismy i rozwalallismy jednogo po drugim dorobilem lordowi necronow 3 najdrozsze artefakty i go dobra jest esencja nocne mary czy jakos tak ze zamienia lorda necronow w upiora ale z tym ozywieniem to prawda bo ja w innej grze mialem taki limit 17/24 hehe no i jeszcze terror w ulepszonych monolitach strasznie dobre rzuc na zlaczone jednostki wroga w wszystkie to odczuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:32, Darkstar181 napisał:

No i nie zgodzę się że Nekroni są najbardziej przegiętą rasą. O wiele bardziej niezbalansowane
jest Tau. Są dobrzy pod każdym względem, i wcale nie są słabi w walce wręcz (Krootoxy robią
swoje)
A tak poza tym, recenzja dobra:)


No własnie Tau jako Tau są słabi w walce wręcz. Technicznie Krooty to sojusznicy, rasa zasymilowana przez Niebiskich, dlatego formalnie Tau nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować