Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - okiem Bambuska

76 postów w tym temacie

Ja również na początku sądziłem ,że Nekroni to przesadzona rasa ,ale po kilku grach zauważyłem ,że bardzo łatwo się ich ogrywa :D Grając Dominium Tau oraz innymi rasami walczącymi głownie na odległość bez trudu bije się Nekronów :D

Według mnie tylko Space Marines może być przesadzony :D
W końcu to oni mają największą siłę przebicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie kupiłem tylko zwykłego warhammera 40 000 down of war ...teraz zamierzam kupic winter assault ;p
a po za tym dobry tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, kieyd będzie w końcu jakaś złota edycja, bo w grę tą niestety nie grałem i zamierzam to kiedyś nadrobić.
A tekst w porządku, jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:04, ja33no napisał:

Super ... jestem pierwszy !!


Nie wiem czy spam jest powodem do dumy... w każdym bądź razie wiem, że taki spam jest karany, więc dostajesz ostrzeżenie. Następne komentarze tego typu mogą skończyć się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:41, siepu napisał:

Ja czekam, kieyd będzie w końcu jakaś złota edycja


O ile mi wiadomo to można już wszystkie 3 części( podst. WA i DC) kupić za 79 zł. Niżej już chyba nie zejdzie ;-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę straszyć, ale według przecieków to patch ma np. przenieść Flayed Ones na tier 1 ... Chociaż moze to forma zadośćuczycnienia za jakis ostry erf NW czy czegoś innego. Bo jak NW pozostaną bez zmian + FO w tier 1 to Necro będą jeszcze bardziej przegięci niż są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi sie podoba w necronach że można ominąc maxymalną ilośc jednoch. Jak mam zdolnośc wskrzeszania walka jest już praktycznie zwycięska. Kumulować jednochy (Delatem) ich zabić by ciągle muc twożć nowe a potem wskrzesić tek tóre się zabiło i mamy ponad limit. Ja maxymalnie zrobiłem 50 jednoch z kawałkiem mając 30-40 to już jest git i zwycięstwo gwarantowane. Jednak najlepsza jednocha z jaką zawsze mam problem w sieci to eldarki to tak wnerwiające dziady ten kto z nimi grał wie o co biega.

Złota kolekcja jaka teraz jest na gram do kupna polecam napewno się nie zawiedziecie. Z przesyłką wyjdzie z 93zł ja za samą podstawe jak wyszła wydałem całą 100 i ciągle ciesze sie z zakupu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst, opisuje wysztskie główne informacje. Nie jest prawdą jednak to, że monolit ma 20000 hp. Tak może być tylko w kampanii, w potyczce nie jest już taki silny. Zresztą nieco poprawią balans w następnym patchu, jeśli większość zapowiadanych zmian zostanie wprowadzona. I może będzie więcej ludzi grających eldarami czy gwardią, bo ciągła walka z SM może już nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 22:57, Czedwik napisał:

Dobry tekst, opisuje wysztskie główne informacje. Nie jest prawdą jednak to, że monolit ma
20000 hp. Tak może być tylko w kampanii, w potyczce nie jest już taki silny.

W sumie faktycznie wyszedł Bambuskowi popularny w naszej polityce "skrót myślowy" - zmodyfikuję zaraz tekst o informację co do ilości HP kampania/multi, żeby zmniejszyć chaos informacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zabrałem za tą gierkę artykół niezły choc bardziej podobały mi sie te z "tygodnia z dark crusade"wprowadzenia do historii ras były bardzo klimatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Inki/ brygadzista (śmiech)

Wyraziłem się nieprecyzyjnie- analfabeta, to taki co nie potrafi pisać i czytać.
Tamten mądrala ma problemy z ortografią, Ty masz problemy z jasnym wyrażniem myśli i poprawnym pisaniem, emotikonki tego nie zmienią.

A gry jak trzeba są ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się, że nekroni są przegięci, myślałbym tu raczej o dominium tau; polecam tą grę, jest naprawdę świetna i wciąga jak mało który rts - kampanię przeszedłem już 3 razy! (kosmicznymi marines, gwardią imperialną i dominium tau) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem od wersji 1.51 WA i gra mnie wciągnęła, że HOHO ^^
Inne strategie się przy tej grze po prostu chowają, choćby Comapny of Heroes czy Rome Total War.

Dla mnie jest to najlepsza gra w jakąkolwiek grałem. Gram w nią po dzień dzisiejszy (tylko teraz mniej, bo czekam z ustęsknieniem na patcha, w którym szykuje się sporo zmian) i będę grać.

Gra zapewnia baaaaaardzo dużo rozrywki, gra po sieci jest darmowa i bardzo wciągająca!
Gra w to masa ludzi. Mnóstwo gier założonych, jest w czym wybierać.
Polaków jest coraz więcej... coraz więcej... i będzie jeszcze więcej.

Gra jest nietylko grywalna ale zapewnia dużą dawkę humoru i odrobinę adrenaliny.
Uczy logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji. Bystrość i pomysłowość w tej grze są niezbędne by odnieść zwycięstwo.

Tak czytam opinie innych osób, że gra nie wciąga ich... Gra nie wciąga jeśli się gra w nią samemu.
Po sieci wygląda to zupełnie inaczej... Nie idzie się oderwać.
Jeśli ktoś nie lubi gier 1v1, może zagrać teamówki (2v2, 3v3, 4v4) Tutaj to dopiero jest sieczka. Przy 7 róznych rasach wygląda to wspaniale!

Gra warta wagi i błędem by było w nią nie zagrać. Obecnie żadna strategia nie zapewni nam takiego urozmaicenia, jakie daje nam Warhammer 40000 Dark of War Dark Crusade. Żadna gra nie ma 7 grywalnych ras i takiego wyboru jednostek.

Polska scena Dawno of War szybko się rozrasta i powstają coraz to nowe klany, do których chętnie przyjmujemy nowych ludzi i uczymy ich nowych taktyk, strategii by stać się lepszym graczem ^^

Jakby co zapraszam na www.dow.rox.pl <----- największe polskie forum Dawn of Wara

Enjoy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można grać grać i jeszcze raz długo grać. Długa kampania i 7 nacji no i multi. Jest co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:46, Mroku21 napisał:

Na pewno nie najnowszy patch ;p. Należy oczekiwać go na wiosnę, może wcześniej.


Patch wyjdzie na przełomie lutego/marca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować