Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe oblicze guildwars.gram.pl!

97 postów w tym temacie

Bardzo dobra sronka, jest tam wszystko i nawet super atmosfera. Aż chce sie ją zjeść :) Czyli 1 slowem: SUPER!

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, zalezy kto co lubi, ktos szuka super wybajerowanej mega graficznej strony o GW to ja ma, jesli ktos szuka przede wszystkim informacji to tego nie ma, nie ma sie co ciskac, nie podoba sie - nie wchodze, podoba sie - wchodze i to jest chyba to o co chodzi? ;-) ... ogolnie milo ze CDP sie stara zrobic cos "poza biciem na GW kasy" i to mi sie podoba tylko kogo obchodzi to ze ja maly GW zuczek liczylem na jakies ultrawiesci czy niedostepne gdzie indziej grafiki buildy czy opisy questow / misji? masz googla to googluj i tyle. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:34, Dark Side PL napisał:

Bardzo dobra sronka, jest tam wszystko


Twoja umiejetnosc lizania wzrosla do o 0.1 i wynosi teraz 100- grandmaster wazeliniarz!!
Ze tak nieladnie powiem... "W d byles, g widziales"
Jakos nie znalazlem na tej stronce wielu rzeczy- o popularnym buildzie Asska/Warriora nie wspomne...
Nie zebym tego oczekiwal, po prostu wiem, ze nie ma wszystkiego... Od buildow patrze sobie na Gw Wiki, a dyskutuje jednak o nich na forum Gw.pl...
Ale zeby nie porownywac do np. GuildWiki...
Nie ma linku do klienta Gw... A jakos np. tapety sa... Nie wspominajac ofc o linku ''gdzie kupisz Gw'' ;]

A i Humanghost- moze jesli tak jestes bardzo przewrazliwiony na punkcie krytycyzmu to odpusc sobie, hm? Ktos napisal normalnie, a ty juz prawie ze z morda... ladnie
I ofc to ty zaczales jakas kretynska wojne Gw.pl vs Gw.gram.pl, ktora nikogo oprocz ciebie nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty czytać wszystkich komętarzy, bo po co obcowac z jakimis głupimi kłutniami, szukaniem dziury w całym i robienia z igły widły? Stronka jest ładna i tyle. Ładna to znaczy czytelna i budzi moj podziw ponieważ ja sam lepszej bym nie zrobił, a mówiąc szczerze (a konkretnie pisząc) nie zrobił bym żadnej XD. Jeżeli chodiz o zawartośc merytoryczna strony to nie chce mi się czytac(lenistwo!). Jeżeli jednak komuś jest za mało i czuje niedosyt lub w ręcz głód to zapraszam na guildwars.pl . Korzystałem z tej stonki swego czasu gdy grałem w gildłarsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:40, BlackSephir napisał:

> Bardzo dobra sronka, jest tam wszystko
>

Twoja umiejetnosc lizania wzrosla do o 0.1 i wynosi teraz 100- grandmaster wazeliniarz!!
Ze tak nieladnie powiem... "W d byles, g widziales"
Jakos nie znalazlem na tej stronce wielu rzeczy- o popularnym buildzie Asska/Warriora nie wspomne...
Nie zebym tego oczekiwal, po prostu wiem, ze nie ma wszystkiego... Od buildow patrze sobie
na Gw Wiki, a dyskutuje jednak o nich na forum Gw.pl...
Ale zeby nie porownywac do np. GuildWiki...
Nie ma linku do klienta Gw... A jakos np. tapety sa... Nie wspominajac ofc o linku ''gdzie
kupisz Gw'' ;]

A i Humanghost- moze jesli tak jestes bardzo przewrazliwiony na punkcie krytycyzmu to odpusc
sobie, hm? Ktos napisal normalnie, a ty juz prawie ze z morda... ladnie
I ofc to ty zaczales jakas kretynska wojne Gw.pl vs Gw.gram.pl, ktora nikogo oprocz ciebie
nie obchodzi...


Kur** jak coś ci sie nie podoba, to po co tutaj jesteś? Nie będe opłakiwał twojego odejścia z Gram.pl. Dalej podtrzymuje opinie ze stronka fajna i nie będe jej zmieniał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 post, ale:

BlackSephir, stronka nie będzie odrazu największym Polskim portalem! Trzeba czasu żeby się rozwineła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja argumentacja mnie powala "nie podoba sie to wypier***j" ^^
Tak dla twojej wiadomosci... temat jest Komentarz: Nowe oblicze guildwars.gram.pl- to komentuje- masz z tym jakis problem? To juz twoj pech, dzieciaku

A twoja opinia jest g warta, rownie dobrze mozesz sobie miec opinie ze 2 + 2 = 5... i to i to nie jest normalna opinia tylko g prawda...
Aha, stronka raczej nie bedzie najwiekszym polskim portalem
Jakim- polskim
Mala literka :/
Do szkoly koles a nie na forum siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:40, BlackSephir napisał:

A i Humanghost- moze jesli tak jestes bardzo przewrazliwiony na punkcie krytycyzmu to odpusc sobie, hm? Ktos napisal normalnie, a ty juz prawie ze z morda...


Kluczowe jest tu zformułowanie "normalnie". Dla mnie to bzdury napisane tylko po to, aby komuś przygryźć. Taka jest prawda. To nie ma wiele wspólnego z krytyką. Raczej z pretensją do garbatego, że ma dzieci proste. Jeśli wiesz o co chodzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 15:38, HumanGhost napisał:

Kluczowe jest tu zformułowanie "normalnie". Dla mnie to bzdury napisane tylko po to, aby komuś
przygryźć. Taka jest prawda. To nie ma wiele wspólnego z krytyką. Raczej z pretensją do garbatego,
że ma dzieci proste. Jeśli wiesz o co chodzi. ;-)


"-obrażenia miażdżone (blunt damage): zadają je praktycznie tylko młoty, ale spotykane SA tez w przypadku niektórych rodzajów mieczy. (duże "SA", tylko jeden miecz zadaje takie obrażenia, więc nie powinno się go wspominać/wspomnieć inne wyjątki przy obrażeniach Slashing/Piercing).
-obrażenia od zimna/lodu/wody (cold damage): ich źródłem jest magia wody Elementalisty. Ich zaletą jest spowalnianie przeciwnika, co jest często wykorzystywane w walkach PvP. - water snary nie są jakoś szczególnie używane w PvP, do tego lwia część zdolności nekromanty zdaje właśnie obrażenia od zimna
-obrażenia od powietrza (lightning damage): zadawane głównie przez magię powietrza elementalisty. Czary magii powietrza mają 25% penetracje pancerza. - Nie wszystkie, tylko wyszczególnione (większość<>wszystkie). Brak możliwości ochrony jak w przypadku pozostałych żywiołów (a Aeromancer?). Rytualista posługuje się Lightning dmg.
-Święte obrażenia: Nekromanci noszący Tormentor’s lub Necrotic Armor zakosztują dodatkowo jeszcze większej liczby obrażeń - tak, jakby te "dodatkowo" sugeruje, że necro dostaje podwójne obrażenia od holy dmg i dodatkowo jeszcze parę punktów extra, gdy tylko te extra obrażenia są aplikowane.
-Obrażenia od Światła - Nie ma umiejętności, których mogłyby być wynikiem. Ich źródłem jest broń Mnichów. - A Judge Insight to co?
-do tego dochodzą obrażenia bez typu, jak te z niektórych pułapek Rangera bądź z Predatory Bond."
by Dragon Lord

jesli to dla ciebie sa bzdury to zostaw pisanie o Gw, idz pograc w Tibie... jesli wiesz o co mi chodzi >;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 16:15, BlackSephir napisał:

jesli to dla ciebie sa bzdury to zostaw pisanie o Gw, idz pograc w Tibie... jesli wiesz o co mi chodzi >;-)


Taaakk.. szczególnie ten przykład z Judge''s Insight jest bardzo inteligentny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:23, BlackSephir napisał:

Twoja argumentacja mnie powala "nie podoba sie to wypier***j" ^^
Tak dla twojej wiadomosci... temat jest Komentarz: Nowe oblicze guildwars.gram.pl- to komentuje-
masz z tym jakis problem? To juz twoj pech, dzieciaku

A twoja opinia jest g warta, rownie dobrze mozesz sobie miec opinie ze 2 + 2 = 5... i to i
to nie jest normalna opinia tylko g prawda...
Aha, stronka raczej nie bedzie najwiekszym polskim portalem
Jakim- polskim
Mala literka :/
Do szkoly koles a nie na forum siedzisz


OOO, przepraszam porombany idioto... Znalzł sie znawca który ma 1 lvl i nic nie wie. Ty w szkole to ze wszystkiego masz 1 i sie z tego ciszysz! Mówisz że 4 + 3 = 10, a innych pouczasz? Weź idź sie lecz "dzieciaku", a skoro ci sie nie podoba to po co tutaj piszesz pacanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 19:11, Dark Side PL napisał:

OOO, przepraszam porombany idioto... Znalzł sie znawca który ma 1 lvl i nic nie wie. Ty w szkole to ze wszystkiego masz 1 i sie z tego ciszysz! Mówisz że 4 + 3 = 10, a innych pouczasz? Weź idź sie lecz "dzieciaku", a skoro ci sie nie podoba to po co tutaj piszesz pacanie?


"Porombany"? To coś od rombu?
W każdym razie miało być obraźliwe. A tego nie tolerujemy. Były już dwa ostrzeżenia, teraz czas na degrada.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Side PL chciales zobic fajna www o gw - nie wyszlo

Pograj troche poducz sie a potem zajmij sie przedstawianiem tej gry innym , bo narazie wyglada na to ze sam malo wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*szkoda ze gram.pl nie pokusi sie o normalne forum jak: IPB / phpbb / smf tylko musimy siedziec na tym dziwnym "czyms" gdzie nawet nie ma magicznej funkcji '' edytuj post '' o_O

ofc Dark Side nie zrobil tej www nie wyczailem kontekstu pewnie dostane bana na Tw

ale reszta zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 19:11, Dark Side PL napisał:

OOO, przepraszam porombany idioto...


Nie szkodzi, mowi sie, ze obrazic kogos moze tylko ktos na tym samym lub wyzszym poziomie intelektualnym, wiec nic sie nie stalo ^^

Dnia 14.02.2007 o 19:11, Dark Side PL napisał:

Znalzł sie znawca który ma 1 lvl i nic nie wie.


Hmm, fakt, to ze w Gw mozna kilkoma kliknieciami zrobic postac od razu z lvlem 20 pewnie przegrywa walke z "masz 1 lvl"... Nie ma co, lamka ze mnie
Ale jesli chcesz mozesz mi pokazac jaki jestes bardzo pro w Gw (o ile w ogole grales), pokaz swoje osiagniecia, jaki jest rank twojej gildii, ile masz FB, tytuly- co chcesz
Ale pamietaj o skrinach- inaczej moglbym posadzic cie o brednie ;)

Dnia 14.02.2007 o 19:11, Dark Side PL napisał:

Mówisz że 4 + 3 = 10, a innych pouczasz?

Cytat prosze, chyba ze dla ciebie [sarkazm] 2 + 2 = 4[/sarkazm] to to samo co 4 + 3 = 10, to przepraszam- myslales zeby zmienic nauczyciela matmy?

Dnia 14.02.2007 o 19:11, Dark Side PL napisał:

po co tutaj piszesz pacanie?


Juz pisalem, ale widac twoja umiejetnosc czytania jest dosc niska- temat jest "komentarze" to komentuje- a to, ze w sposob nie_lizacy to juz nie moj problem...


@HumanGhost- szkoda ze wybiorczo traktujesz wypowiedzi :/ Liczylem na jakas ciekawa dyskusje ale widac przeliczylem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 00:17, BlackSephir napisał:

@HumanGhost- szkoda ze wybiorczo traktujesz wypowiedzi :/ Liczylem na jakas ciekawa dyskusje ale widac przeliczylem sie


Chcesz ciekawą dyskusję to zacznij sam myśleć a nie bierzesz za pewnik to co inni napisali. Sprawdź to co cytowałeś i powiedz czy większość z tego nie jest nieprawdą lub zwykłym czepianiem się. Reszta to tylko zdanie czytelnika, który napisałby to co ja trochę inaczej. Gdzie Ty tam widzisz jakieś rażące błedy, które mogą wprowadzić w błąd graczy?
Poza tym jesli liczysz na ciekawą dyskusję to nie obrażaj dyskutantów wysyłając ich do Tibii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować