Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Mam takie pytanie przed chwilą zapłaciłem 95,80 zł kurierowi z UPS za paczkę o gram.pl w której była gra, ów grę dostałem, ale kurier nie dał mi żadnej kartki ani nic żebym podpisał ? Co jest grane, zawsze musiałem podpisać ?;D

EDIT: Fakturę VAT i miałem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio tak miałem, tylko ja zamawiałem klawiaturę w 3kropki.
A gdy przychodzi do mnie paczka mama mówi : 'co już tam znowu zamówiłeś' i tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mówią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA?

Jeżeli zamówić grę przez internet to tylko na Gram.pl(przeważnie jednak idę z buta do Media Marktu/Empiku). Jeżeli przychodzi paczka to zazwyczaj ktoś z nich odbiera(ja jestem zazwyczaj w szkole), płaci, ja mu/jej później oddaję kasę, instaluję, gram, me serce się raduje...chyba, że gra gniot ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 12:47, Smileyer napisał:

Moi mają unikalny tekst :)
"Znowu wydajesz kasę na głupie gry zamiast sobie na coś sensownego uskładać!?"

;]

Moi mówią dokładnie to samo. A potem ja im tłumaczę że jakbym odkładał i nie kupował gier "na bieżąco" to to co bym odłożyłbym wydałbym na paczkę z dużą ilością gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice są... dość specyficzni ^^
Daję im kasę, proszę aby odebrali paczkę jak mnie w domu nie będzie. Jak przychodzę do pokoju paczuszka sobie leży. Bez komentarza, pytań czy innych takich.
Jednakże... zbieram wszystkie rachunki za gdy. Pewnego razu moja mama dorwała się do skoroszytu z nimi właśnie i niemal nie zeszła na zawał jak zobaczyła jakie paczki zamawiałem, ile ich było i ile łącznie na nie poszło. Jest tam około 250 rachunków za łączną wartość około 15 tys. złotych :p
Gram.pl, Cenega i PLAY zarobili na mnie za dużo kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ileś za to dał" lub "już Ci miejsca na półce brakuje, ciekawe gdzie to pudełko zapachasz" albo "ja bym za to grosza nie dała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh moji starsi ostatnio sie zmnienili :/
jest tylko tak: "Jak coś przychodzi to se tu k^@#a sam odbierz a nie my" lub jak wracam z paczką "Nie szkoda ci kasy??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej ja mówię rodzicom, że znalazłem paczkę w skrzynce pocztowej(ze sklepu muve.pl).
A powinienem przecież dostać ją do rąk własnych i pełen radości pokwitować panu, że mi dostarczył i wszystko jest w porządku.

Ale nie nic nie może być tak jak powinno, paczka od kuriera DPDm zostawiona w skrzynce na listy, paczka rozwalona jak nie wiem dziur a dziur, pudełko z płytą (zafoliowane, ale gdzieniegdzie już ta folia odstawała).
Pudełko wyciągnąłem z paczki bez użycia żadnego ostrego narzędzia, taka dziura była, po czym patrze a pudełko tu przetarte tu starte aż na wylot do środka(na krawędzi z najdłuższych boków), a w środku część z tego kołeczka co trzyma płytę odpadła...
(płyta cała na szczęście)

A wracając do tematu, bo naspamowałem, to w takim przypadku mi powiedzieli, że trzeba reklamacje zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zamowienie EK Wiedźmin 2.
Mama była zachwycona bogactwem EK, tata również i dodał że warto polakierować to popiersie to będzie lepiej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować