Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2010 o 09:17, Quandor napisał:

"Znowu zamówiłeś jakąś badziewną grę":)

Ja mam podobnie :P Tylko jakby dla mojej mamy to wszystkie gry to jedna xD
Ona nie odróżnia CS''a od WoWa, WoWa od Warcrafta III a Warcrafta III od Warhammera... Dla niej zawsze gram w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mówili ale teraz jak ostatnio jest coraz mniej ciekawych gier, + coraz więcej ma "ciekawe" ceny oraz jeszcze "ciekawsze" zabezpieczenia, prawie wcale gier nie kupuje po za tym że co jakiś czas uzupełniam braki i dochodzi do tego że 90% gier które kupuje to dlatego że promocja, lub dlatego że już jest tak tanie że tańsze nie będzie.


Ale z drugiej strony... dla nich to praktycznie wszystko oprócz ścigałek to wojna, zabijanie i niszczenie. Więc już o nic nie pytają :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieraz pytają czy nie szkoda mi kasy, ale kończy się na moim: "Nie" albo "A co mam z tymi papierami robić". Dla babci jestem burżujem, bo ciągle kupuje gry (raz na pół roku to dla niej ciągle), a one tyle kosztują. A ostatnio nawet jak kupowałem perkusję do GH to chciałem porozmawiać o tym z ojcem (zakupy całkiem duży więc rodzina raczej powinna wiedzieć jak się zachować w razie przyjścia kuriera), a on mi powiedział, że o ile kasa nie idzie z jego portfela, to mogę z nią robić co chcę. Tak więc krótko - problemów nie mam. Jeżeli chodzi o tematykę gier to też nie mam problemów. Od czasu kiedy na ich oczach rozcinałem piłą szarańczę w Gears of War nic ich nie zdziwi. A wiedzą, że ofiar z kotów nie robię, więc mam z ich strony zaufanie (chyba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, jestem dorosły ;D (co z tego, że od paru tygodni?;D) Ale nie rozumiem, dlaczego mieliby mówić mi coś złego - skoro kupili mi np. konsole, to chyba logiczne, że nie po to, żeby stała, tylko żeby na niej grać. A żeby grać, trzeba kupować gry - prosta zależność. Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy najpierw kupią dziecku kompa/konsole do grania, a potem robią mu awanturę o każdą grę, którą kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 18:51, Mikex napisał:

Nic, jestem dorosły ;D (co z tego, że od paru tygodni?;D) Ale nie rozumiem, dlaczego
mieliby mówić mi coś złego - skoro kupili mi np. konsole, to chyba logiczne, że nie po
to, żeby stała, tylko żeby na niej grać. A żeby grać, trzeba kupować gry - prosta zależność.
Dlatego dziwią mnie ludzie, którzy najpierw kupią dziecku kompa/konsole do grania, a
potem robią mu awanturę o każdą grę, którą kupił...

Tu jednak masz rację.
Co prawda są darmowe gry, ALE jeśli o to robią awanturę nie wiedząc o darmowych grach to wtedy jest to trochę śmieszne. (no chyba że rodzice uznają iż piractwo jest dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 10:23, Waza199494 napisał:

Jak ci nie szkoda na to pieniedzy??

Za nauke bys sie wzial a nie wiecznie gry i gry.

Heh, dwa epickie teksty na skale wszechświata:) Aż dziw bierze, że tylu ludzi mówi to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 23:19, zajacisko napisał:

Heh, dwa epickie teksty na skale wszechświata:) Aż dziw bierze, że tylu ludzi mówi to
samo:)


Heh ; D


Wiekszosc rodzicow zgadza sie w tej samej sprawie ;] to sie nazywa solidarnosc na odleglosc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 17:48, rtyrtyrty napisał:

Co prawda są darmowe gry, ALE jeśli o to robią awanturę nie wiedząc o darmowych grach
to wtedy jest to trochę śmieszne. (no chyba że rodzice uznają iż piractwo jest dobre)


Nie wiem jak u innych ale podejrzewam że większość rodziców wychodzi z założenia - "Przecież możesz sobie ściągnąć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 13:33, Reffanov napisał:

Nie wiem jak u innych ale podejrzewam że większość rodziców wychodzi z założenia - "Przecież
możesz sobie ściągnąć."

no właśnie...i to jest problem. Skoro rodzice nie widzą w tym nic złego to skąd mamy brać przykład :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:26, Woo-Cash napisał:

U mnie nic nie mówią...bo nigdy nie przychodzi. HAHAHA!



No wiesz u Mnie też jakoś ostatnio "Nie dochodzą" xD :P

A jak ostatnio Kurier doszedł, to "Dziwnym sposobem " zaginęła stówa ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zainstalujesz i przez miesiąc non-stop komputer??? A ko będzie za prąd płacił, gówniarzu! - u mnie ost. mniej więcej to było po kupnie TES IV: Oblivion ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:03, jarek2045 napisał:

A jak ostatnio Kurier doszedł, to "Dziwnym sposobem " zaginęła stówa ;x


Chłopie ja się naśmiewam tylko ;]. Gry dochodzą do mnie rzadko, bo nie kupuję, a jeśli już, to kupuję na allegro. Po okazyjnych cenach. Niemniej jeśli już dojdą, to pytają, ile wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówią.
Skoro sam za swoje pieniądze kupiłem konsole i sam kupuję gry, to co mają mówić? Daję korepetycje, więc mam też pieniądze na gry. Poza tym jak się ma 20 lat... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować