Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - dla Europejczyków też niewiele

13 postów w tym temacie

Domek

Jeszcze nie ucichła sprawa niewielkiej ilości Xboksów 360, przeznaczonej do początkowej sprzedaży w USA (na eBay’u chodzą już po ponad 900 dolarów), a dostajemy potwierdzenie, że podobnie będzie w Europie. Zła, ale niespecjalnie zaskakująca informacja pochodzi od jednego z przedstawicieli Microsoftu.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - dla Europejczyków też niewiele" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. W Polsce tak źle nie będzie. Przecież każdy szanujący się sklep, będzie miał jakieś 3 egzemplarze co najmniej. A u nas wcale się to tak łatwo nie sprzeda, więc tuż po premierze nie będzie źle, a później może być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 16:06, lampak napisał:

Eee tam. W Polsce tak źle nie będzie. Przecież każdy szanujący się sklep, będzie miał jakieś 3 egzemplarze co najmniej.
A u nas wcale się to tak łatwo nie sprzeda, więc tuż po premierze nie będzie źle, a później może być tylko lepiej.


Każdy sklep będzie miał jak sobie sam z zachodu sprowadzi, bo konsoli u nas oficjalnie nie ma w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jako że niedługo wybieram się za wielką wodę i mam zamiar kupić nowego xboxa:) Czy po powrocie do kraju byłyby jakieś kłopoty? Wiem że skala napiecia pobieranego przez zasilacz może nie obejmować 220v ale to da się obejść.
Chodzi mi o to czy nie ma żadnych innych przeciwskazań? Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc z tego co wiem Xbox360 ma tzw. "regiony"... Oznacza to tyle że pograsz na nim tylko w gry USA NTSC. Czyli nie zagrasz w gry kupione w Europie. Lepiej kupić w jakimś sklepie internetowym np. w Niemczech albo w UK.

Xbox''a w Europie ma być mniej ale to chyba oczywiste, bo zainteresowanie jest też dużo mniejsze. W końcu to maszynka produkcji USA więc tam będzie się sprzedawał najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować