Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 20:40, Michal_1232 napisał:

Mam głupi problem. Mianowicie nie wiem, jak wysiąść z samochodu.


wciśnij Ctrl i kliknij myszką obok pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie da się dopóki przeciwnicy są w pobliżu ale można to obejść. W opcjach gry wyłączamy walkę w turach, wracamy do gry, wciskamy Enter i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 08:57, igor8472 napisał:

Normalnie nie da się dopóki przeciwnicy są w pobliżu ale można to obejść. W opcjach gry
wyłączamy walkę w turach, wracamy do gry, wciskamy Enter i voila!

Nie nie nie, źle mnie zrozumiałeś. W singlu przycisk działa jak należy, a ja mam problem z jego użyciem w grze wieloosobowej, gdzie raczej zmieniać opcji w ciągu rozgrywki się nie da ;p
W multiplayerze przycisk po prostu nie reaguje, mogę go sobie wcisnąć i dwadzieścia razy, a tura i tak skończy się dopiero po naciśnięciu "Koniec Tury" (a potem tura przeciwnika i tak w kółko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:52, igor8472 napisał:

Kiedy jesteś w samochodzie po prostu wciskasz I którym zawsze uruchamiasz inventory.

Ok, ale tak już próbowałem. Chyba coś źle robię, bo nie wyskakuje mi inventory pojazdu, tylko tej postaci, która w nim siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, na pewno jesteś w środku tego samochodu (CTRL + LPM)? Po wciśnięciu inventory powinny się wyświetlić twój plecak po lewej a samochodu po prawej. Możesz też spróbować w manu a nie skrótem klawiszowym. Fallouty zawsze były zabugowane i dlatego polskiej wersji podziękowałem.

PS: Jednym z felerów gry jest też ze po wyjściu z niej Alt-Tabem itp. przestają w niej działać skróty klawiszowe, może to cię spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:52, igor8472 napisał:

PS: Jednym z felerów gry jest też ze po wyjściu z niej Alt-Tabem itp. przestają w niej
działać skróty klawiszowe, może to cię spotkało?

Bardzo często korzystam z Alt+Tab, więc może to to... Sprawdzę jutro w pracy, jak zagram :)
P.S. Nie wiesz co sie dzieje z forum CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa techniczna pewnie, mam nadzieje że :

a] To dlatego że w końcu wPLNmania nowa ruszy :-)
b] Nareszcie skończą się problemy z wylogowywaniem bo już mnie to mocno irytuje..

A co do Falla to niestety najlepiej przechodzić misje od początku do końca bez żadnych przerwań na sprawdzenie czegoś w necie etc albo grać bez skrótów klawiszowych ale bez Entera na rozpoczęcie walki turowej szybko można grę skończyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 17:15, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, ktora plyte trzeba wlozyc do napedu zeby ft sie uruchomil (nie chodzi mi
o instalacje)?


CD nr 2

Tak naprawdę szybciej sprawdziłbyś to testowo niż pisząc tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 18:42, Rzezim napisał:

> słuchajcie, ktora plyte trzeba wlozyc do napedu zeby ft sie uruchomil (nie chodzi
mi
> o instalacje)?

CD nr 2

Tak naprawdę szybciej sprawdziłbyś to testowo niż pisząc tego posta.



dziex za odp. a pytałem, bo mój kumpel kupił tacticsa a nie jest oblatany w sprawach komputerowych... a ja nie grałem (ale chciałem mu pomóc). Jeszcze raz dziex!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najsłabsza część z serii Fallout, jakoś taka bez klimatu, zwykła naparzanka, tyle, że w grupie i to chyba jedyna rzecz, która podtrzymuje tę grę na życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:49, Abi_Dalzim napisał:

jak to jest z doświadczeniem? Czy chodząc 3-osobową drużyną dostaniemy więcej expa na
osobę niż chodząc 6-osobową?

Dokładnie tak. Aczkolwiek z całą pewnością dotyczy to xp za misje - dawno grałem i nie wiem, czy poszczególne czynności indywidualne (otwieranie zamków np.) też nie są przypadkiem liczone dla wszystkich po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować