Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe informacje o Team Fortress 2 wkrótce!

22 postów w tym temacie

Domek

Firma Valve podała, że w ciągu najbliższych miesięcy ujawni oczekującym graczom nowe informacje na temat Team Fortress 2 - multiplayerowego shootera, który stanowił będzie dodatek do drugiego epizodu Half-Life'a 2. Prace nad nim są już podobno na bardzo dobrej drodze do ukończenia.

Przeczytaj cały tekst "Nowe informacje o Team Fortress 2 wkrótce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:33, budyyn napisał:

ciekawe ;]
ale ja nie mam HL2 ;/


No to właśnie dla tekich jak Ty jest wersja Orange Box Episode 2, w którym jest Episode 1 oraz podstawowy HL2. :) Sam sobie owy Orange Box pewnie kupie (tylko za cholere nie mogę znaleźć informacji czy w nim jest też CS: Source i HL1: Source).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:41, Obrońca Słoni napisał:

tylko za cholere nie mogę znaleźć informacji czy w nim jest też CS: Source i HL1: Source).

Wedlug tego co podaje IGN to nie, nie ma tych gier.
W sklad wchodza gry:
Half-Life2 (z Episode One oraz Episode Two)
Portal
Team Fortress 2

Black Box zawiera jedynie Portal, Episode Two oraz TF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, uwielbiam takie newsy... "zapowiedź zapowiedzi"... albo "zapowiedź newsa"... jeszcze trochę i będziemy czytać zapowiedzi zapowiadanych zapowiedzi przed Głównymi zapowiedziami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:33, budyyn napisał:

ciekawe ;]
ale ja nie mam HL2 ;/


I epizody i dodatki są Stand-Alone niewymagają HL2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:41, Obrońca Słoni napisał:

> ciekawe ;]
> ale ja nie mam HL2 ;/

No to właśnie dla tekich jak Ty jest wersja Orange Box Episode 2, w którym jest Episode 1 oraz
podstawowy HL2. :) Sam sobie owy Orange Box pewnie kupie (tylko za cholere nie mogę znaleźć
informacji czy w nim jest też CS: Source i HL1: Source).


oo ..takie coś to bym kupił ;D..jakby jeszcze był ten CS ;]...normalnie wypas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:56, Killer von White napisał:

Team Fortress 2 przynosi znaczącą zmianę drugowojennego stylu pierwszej części... (??) Jaki
drugowojenny klimat? O czym wy ludzie piszecie? Przecież ta gra to był czysty Future.


Uuuups. Trochę się rozpędziłem z tymi porównaniami do Enemy Territory. :D
Niefortunny podpis pod shotem już poprawiłem, dzięki za czujność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:52, Piotrek K. napisał:

Wedlug tego co podaje IGN to nie, nie ma tych gier.
W sklad wchodza gry:
Half-Life2 (z Episode One oraz Episode Two)
Portal
Team Fortress 2

Black Box zawiera jedynie Portal, Episode Two oraz TF2


Tylko że pierwotnie HL2 był sprzedawany z CS:S''em, więc nie wiem czy i tak będzie w tym przypadku, czy pominięcie CS:S''a w opisie zawartości Orange Box''a jest celowe. No i bardzo chciałem zagrać w tego HL1: Source. :) Był w Game of the Year Edition razem z HL2 i CS:S, ale dobrze by było by i w Orange Boxie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:40, Obrońca Słoni napisał:

czy pominięcie CS:S''a w opisie zawartości Orange Box''a jest celowe.

Mysle, ze celowe. Jakby gra miala sie ukazac w tym pakiecie to by taka informacje podali. Choc zalkiem mozliwe, ze gry w pakiecie nie bedzie, ale zwazywszy na zakup HL2, bedzie mozna CS:S sciagnac z przez Steama...

Dnia 12.02.2007 o 15:40, Obrońca Słoni napisał:

No i bardzo chciałem zagrać w tego HL1: Source. :)

Nie warto. Gierka nie zdobyla uznania, a grafika byla slabsza niz oryginalny Half-Life 1 z dodatkiem High Definition pack dostepnym wraz z Blue Shiftem. Prawdziwe HL: Source dopiero nadchodzi:
http://www.blackmesasource.com/ (czyli pelna modyfikacja co i rusz zdobywajaca nagrody z najlepszy mod, ktory ma sie ukazac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że premiera się tak mocno oddaliła ale jak to ma nam zapewnić świetną rozrywkę a nie rozczarowanie to jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:49, Piotrek K. napisał:

Mysle, ze celowe. Jakby gra miala sie ukazac w tym pakiecie to by taka informacje podali. Choc
zalkiem mozliwe, ze gry w pakiecie nie bedzie, ale zwazywszy na zakup HL2, bedzie mozna CS:S
sciagnac z przez Steama...


No ale ja go wolę mieć ładnie wytłoczonego na płytce, a nie ściągać z neta jak jakąś wersje piracką. xP Poza tym na Steamie 20 $ kosztuje.

Dnia 12.02.2007 o 15:49, Piotrek K. napisał:

Nie warto. Gierka nie zdobyla uznania, a grafika byla slabsza niz oryginalny Half-Life 1 z
dodatkiem High Definition pack dostepnym wraz z Blue Shiftem. Prawdziwe HL: Source dopiero
nadchodzi:
http://www.blackmesasource.com/ (czyli pelna modyfikacja co i rusz zdobywajaca nagrody z najlepszy
mod, ktory ma sie ukazac :))


Hmmm.... prawdę mówiąc to ja chyba nawet screenów z HL1: Source nie widziałem, więc ocenić tego nie mogę. Co do tego moda... no wydaje się ciekawy i pewnie jak na moda przystało, będzie darmowy. :) Ciekawe czy zrobią remake Opposing Force i Blue Shift? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, z resztą sama gra będzie sprzedawana wraz z drugim dodatkiem do HL2. Szkoda jeno, że ostatnio czytałem o obsuwie premiery aż do jesieni/zimy 2007 :( Obie gry zapowiadają się wprost rewelacyjnie (nawet taki Portal, mini gierka również dołączona do zestawu), szkoda więc że nie przyjdzie nam pograć już w wakacje, tymbardziej że zapewne wiele osób, tak jak i ja, jest zniecierpliwionych i nie może się doczekac kontynuacji HL2: Episode One - co przytrafiło się... co też stało się po... nie zdradzę żeby nie psuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować