Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Wycisz idiotę" w Halo 3

53 postów w tym temacie

To powinna być obowiązkowa opcja w każdej gre z trybem multi...

Master J :
Kogo obchodzi że zabierasz się za czytanie? Masz skomentować newsa, a nie spamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to się nazywa "dorobienie gry", czyli zaimplementowanie tak naprawdę podstawowych funkcji. Ignorowanie wybranych osób powinno zawsze być standardem, a fakt, że ktoś takie coś wprowadza nie powinien być szeroko ogłaszany. Trąbić powinno się gdyby ktoś tego nie wprowadził.
Przez to podstawowe rzeczy podnoszone są do rangi wybitnych osiągnięć, a ogólny poziom spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co chwile tylko noob i f*** słychać... ech, zeby to chociaż jeszcze z jakiegoś racjonalnego powodu wynikało a nie ze zwierzęcej furii tych wszystkich dzieciaków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja grałem w UT2004 i trafiłem na właśnie takiego dzieciaka (!) który ciągle puszczał głos... Na początku śmieszne, potem - frustrujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kazda okazja dobra do reklamy swojego produktu, ale przyznam sie dziennikarzom, ze daja sie wciagac w takie blache informacje i robic z nic rewelacje.
Co dalej? "W najnowszej odslonie C&C bedzie mozliwosc uzywania myszy!", "W Counter Strike 3 bedzie lista serwerow! (i do tego ekskluzywna i unikatowa opcja ulubionych serwerow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kampania marketingowa, ale news na ponad dwa tysiace znakow o tym co powinno byc (i jest w tych grach w ktore gralem) standardem uwazam za nieporozumienie. Ale to nie ja wybieram newsy, wiec moje zdanie i tak sie duzo mniej liczy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból sam kilka razy spodkałem się z takimi "dziećmi" które potrafią odebrać całą radość z gry (chyba że się je dość szybko zabije ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym jak by to była zupełnie nowa, rewolucyjna funkcjonalność w grach na rynku, ale może rzeczywiście chodzi po prostu o reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Teamspeak''u to nawet warto. W np. GW jest wkurzających nastolatków, w tym też dorosłych rapujących prosto z ulicy :P
Funkcja ta naprawdę przypadnie do gustu dla "nie-idiotów".
PS Nagle dostałem skojarzenia z Media-Marktem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:53, Piotrek K. napisał:

Rozumiem kampania marketingowa, ale news na ponad dwa tysiace znakow o tym co powinno byc (i
jest w tych grach w ktore gralem) standardem uwazam za nieporozumienie. Ale to nie ja wybieram
newsy, wiec moje zdanie i tak sie duzo mniej liczy ;)...


Problem jest taki, że niestety standardem jeszcze nie jest, a wielu ludzi czatowe "trolle" skutecznie odstraszają od rozmów głosowych podczas rozgrywek online. Stąd nie widzę nic złego w informowaniu, że coś się w temacie dzieje - i nie w ramach kampanii marketingowej, a popierania i wspierania pracy nad sensownymi rozwiązaniami i stąd w ostatecznym rozrachunku przyczyniania się do poprawy ogólnej sytuacji (na miarę oczywiście moich skromnych możliwości ;)).

Pewnie, można powiedzieć "po co to nagłaśniać, to powinno być standardem" (jak ktoś tu zresztą napisał). Ale "nienagłaśnianie" wcale nie sprawi, że standardem się stanie. A jestem przekonany, że po pojawieniu się czegoś takiego w Halo 3, taka funkcjonalność zacznie trafiać do większej liczby gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram to rozwiązanie całkowicie.Taka opcja powinna być we wszystkich grach tego typu oraz innych w których można się porozumiewać i ktoś nad używa tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować