Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 14:59, OmenGda napisał:

bo nie prosiłeś bym powiedział :)
chcesz robic czas po nizej 6 sekund? i zeby Twoja supra nie fruwala na dwa kola? ale obiecaj
ze stawiasz "soczek" :)


Tak szczerze powiedziawszy, to nawet nie wiem czy mi się aż tak bardzo chce zejść poniżej tych 6s skoro w rankingach i tak tego nie widać, ale możemy się wymienić Suprami, ja Ci udostępnię swoją, a Ty mi swoją. Tylko nie wiem kiedy następnym razem będę online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 15:19, Adam Słoma napisał:

Tak szczerze powiedziawszy, to nawet nie wiem czy mi się aż tak bardzo chce zejść poniżej tych
6s skoro w rankingach i tak tego nie widać, ale możemy się wymienić Suprami, ja Ci udostępnię
swoją, a Ty mi swoją. Tylko nie wiem kiedy następnym razem będę online.

nie ma sie po co wymieniac, wystarczy ze jedną rzecz przestawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:10, ryczypisk napisał:

czy zonda po całym mozliwym tuningu jest najlepszym samochodem w grze???

zalezy do jakiej kategorii
jak do drag to supra i zonda są naj leprze z naciskiem na supre wg mnie
jeszcze zalezy co oznacza "najleprze" - bo to pojecie bardzo wzgledne jest.
najleprze w czym? czasy , redkosci, przyzpieszenie, prowadzenie, drifft''owanie??
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:33, OmenGda napisał:

> czy zonda po całym mozliwym tuningu jest najlepszym samochodem w grze???
zalezy do jakiej kategorii
jak do drag to supra i zonda są naj leprze z naciskiem na supre wg mnie
jeszcze zalezy co oznacza "najleprze" - bo to pojecie bardzo wzgledne jest.
najleprze w czym? czasy , redkosci, przyzpieszenie, prowadzenie, drifft''owanie??
pozdro

właściwie to tak właśnie ogólnie mi chodzi :)... osobiście używam jej do tego no... :D zapomniałem, nie do driftu, nie dragu ani próby prędkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 19:01, ryczypisk napisał:

właściwie to tak właśnie ogólnie mi chodzi :)... osobiście używam jej do tego no... :D zapomniałem,
nie do driftu, nie dragu ani próby prędkości...

Jeśli to co zapomniałeś, nazywa się grip to raczej się nie nadaje. Prawdopodobnie będzie miała za duże przyszpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:11, gitarka napisał:


> właściwie to tak właśnie ogólnie mi chodzi :)... osobiście używam jej do tego no... :D
zapomniałem,
> nie do driftu, nie dragu ani próby prędkości...
Jeśli to co zapomniałeś, nazywa się grip to raczej się nie nadaje. Prawdopodobnie będzie miała
za duże przyszpieszenie.

ooo grip :)... no właśnie teraz żałuje wydanej kasy... ale zdobęde jeszcze jeden kuponik na darmowe autko i się naprawi błedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 18:02, rtyrtyrty napisał:

niestety pomoc techniczna EA nie pomogla wcale. wiec nadal aktualne pytanie jak wylaczyc przyspieszenie
sprzętowe

nie wiem czy o to ci chodzi, ale przyspieszanie sprzętowe w Windowsie wyłącza się
-prawyklik na pulpicie
-właściwości
-ustawienia
-zaawansowane
-rozwiązywanie problemów
i jesteś w menu przyspieszeń systemowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można w dragu utrzymać obroty w dobrym miejscu żeby dobrze wystartować? Bo nigdy nie umię tego zrobić i przed startem zmieniam na jedynkę, a dopiero potem ruszam. A drugie pytanie, o co chodzi z tą przepustnicą? Bo wiem że parę razy coś tu o niej mówiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:02, rafisport napisał:

Jak można w dragu utrzymać obroty w dobrym miejscu żeby dobrze wystartować? Bo nigdy
nie umię tego zrobić i przed startem zmieniam na jedynkę, a dopiero potem ruszam. A drugie
pytanie, o co chodzi z tą przepustnicą? Bo wiem że parę razy coś tu o niej mówiono...

o przepustnicy nic sam nie wiem, a zeby dobrze ruszy to masz tam przy liczniku takie zielone kreski (pole) utrzymuj obroty silnika w tym miejscu, a co do drugiego, to nie patrz na to gotów... start... tylko na panią lub na światła :) ja zmieniam bieg już w idealnym mącie równo ze startem powodzenia, jak coś nie zrozumiałe pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:39, ryczypisk napisał:

o przepustnicy nic sam nie wiem, a zeby dobrze ruszy to masz tam przy liczniku takie
zielone kreski (pole) utrzymuj obroty silnika w tym miejscu, a co do drugiego, to nie
patrz na to gotów... start... tylko na panią lub na światła :) ja zmieniam bieg już w
idealnym mącie równo ze startem powodzenia, jak coś nie zrozumiałe pisz :)


Właśnie, choćbym chciał to nie potrafię utrzymać obrotów na tym polu :) Gram na padzie, gaz mam na jednym drążku, a skręty na drugim. Co do startu to robię tak jak mówisz, ale jeszcze wcześniej zmieniam na pierwszy bieg.

Mógłby mi ktoś dać jakiego screena ustawień z Supry do draga, bo nie wiem czy mam dobrze ustawione wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam problem z grą kiedy włączam instalke przy Status: copying new files i stoi od pół godziny

jeśli kotś wie z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:39, kousuke napisał:

witam wszystkich, mam problem z grą kiedy włączam instalke przy Status: copying new files
i stoi od pół godziny

jeśli kotś wie z góry dzięki. :)


tak jak mówiłem skopuj zawartość płyty na dysk i wtedy instaluj. Jak nie będzie sie chciało skopiować to znaczy ze płyta uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zdominowaniu jednych z zawodów ponoć wygrałem pakiet silnika na 4 poziomie. i teraz pytanie - jak toto zainstalować? - w sklepie są tylko itemki (ach, diablo) do 3 poziomu
czy może coś mi się przywidziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
pakiet silnika 4 poziomu wygrałeś do konkretnego auta i będzie on dostępny tylko dla tego auta. nieodpłatnie zresztą. sprawdź wszystkie auta, jeśli nie pamiętasz dla którego wygrałeś [będzie to jedno z tych, które miałeś podczas eventu].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem dla którego wygrałem. tylko jak wchodzę w sklep z częściami, to tam nie ma czegoś takiego jak "pakiet silnika poziom 4". gdzie to się "kupuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

to kupuje się normalnie, jak każdą inną część. jak wchodzisz w menu modyfikowania auta, 2 pozycja od góry [nad ''tuning''] jest tą, gdzie kupuje się części do samochodu, nie całe pakiety. i tam, wybierając silnik, zjeżdżasz na sam dół i pod trzema częściami z pakietu lvl3 jest ten jeden wygrany z 4lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować